אים בענקים נפלה השלהבת..................

אז לאחר 4 חודשים וחצי של שמירה קפדנית ביותר הגיע היום הנפילה הראשונה. ללא סיבה הסבר תירוץ או משמעות. למזלי עצרתי אותה בזמן. לא אתן לכדור השלג לגדול ולהתעצם ולהתדרדר ולדרדר אותי עימו. אז מצד אחד מרגיש זיפת מלא ברגשות אשם ונקיפות מצפון ומצד שני מעריך את עצמי ואת היכולת להתנזר ולשמור תקופה ארוכה כלכך ולהגיע להישגים שהגעתי אליהם. אז נופלים וקמים הרי לקום זו כל החוכמה. למרות הכעס הבושה ורגשות האשם אופטימי כמו תמיד ואולי אפילו טיפה יותר. ענקון

ענקון יקר....

רק נפילה אחת בכל התקופה? אז אתה באמת ענק.... אבל במובן הנכון. הנפילות נועדו רק לחזק אותנו. להראות לנו שאנחנו יכולים. פסיכולוגיה בגרוש אבל זה עובד. שלא נראה אצלך שוב דמעות... הא? ורגשות אשם???? מה פתאום! לא בבית ספרינו ולא בפורומינו. כמו שאמרת: נופלים וקמים ומחר יום חדש.... שלא תשבר לנו...... חיבוקים וחיזוקים..... תמי

נכון!!!!!!!!!

קודמקול ...ענקון

ודיר באלקום גבר - תקום ! תקום ! תקום !!!!!!!!! חתיכת הישג יש לך בידיים - שמור עליו והמשך בפול דרייב עד לכיבוש המטרה ! חיבוק גדול ממני, ריקי

שתדע לך!!!

אני לא מסכימה לך לשקוע! מפנה אותך ל"הרמות" מהרצפה ששלחת אלי בנפילותי שלי... אותו דבר עליך בחזרה. ובכלל אני מבקשת להמשיך כדי להיות יפה וחטוב לטקס בסטוקהולם! אני כבר התקשרתי להמליץ! ארבעה וחצי חדשים בלי חריגה - זה לא אנושי, זה אלוהי. אז שולחת לך יד ומקימה אותך מלמטה חזרה מהר מהר למעלה כדי לחזור לירידה (קמת מסובך - אבל מי אמר שהחיים פשוטים?) חיבוקיישן

גם לי היתה אתמול חריגה ראשונה מאז התחלתי את המכורים. אחרי שסיימתי את הארוחה בא לי פתאום לאכול אגוזים

שמונחים במגרה כבר חודש בנחת ולא עוררו אצלי שום התלהבות, ופתאום אתמול בערב בא לי עליהם ואכלתי כמה אחדים די רבים... אחר כך הצטערתי כמובן, לא יודע מה עבר עלי... אז זהו ענקון, אינך לבד. גם אני נפלתי... אבל אתמול מאחורינו. היום מתחיל יום חדש, יום החזרה למסלול. מקווה שגם אתה מרגיש כך.

אים בענקים נפלה השלהבת..................

אז לאחר 4 חודשים וחצי של שמירה קפדנית ביותר הגיע היום הנפילה הראשונה. ללא סיבה הסבר תירוץ או משמעות. למזלי עצרתי אותה בזמן. לא אתן לכדור השלג לגדול ולהתעצם ולהתדרדר ולדרדר אותי עימו. אז מצד אחד מרגיש זיפת מלא ברגשות אשם ונקיפות מצפון ומצד שני מעריך את עצמי ואת היכולת להתנזר ולשמור תקופה ארוכה כלכך ולהגיע להישגים שהגעתי אליהם. אז נופלים וקמים הרי לקום זו כל החוכמה. למרות הכעס הבושה ורגשות האשם אופטימי כמו תמיד ואולי אפילו טיפה יותר. ענקון

אתה יודע שאתה פשוט ענק

בכך שהצלחת לעצור בזמן. וזה, אתה בטח יודע, ממש ממש לא קל. לזהות את האטראף, לחשוב - עם הראש, לא רק עם הפה, לאמר שבעצם זה לא שווה. כי הרי מאוד קל לאמר לעצמך באותו רגע דברים כמו: מה הבעיה? מה זה כבר יעשה לי? מחר נחזור לתלם. ממילא כבר נפלתי, אז מה זה משנה ללכת עד הסוף? אני לא יודע מה היה לך שם, מה היה אותו פיתוי ששבה אותך ולו לרגע, שרצה כל כך להוכיח לך כמה כל שיווי המישקל הזה הוא עדין כל כך. אז תשמע, תשמע טוב: מוקשים כאלה תמיד תמיד יהיו בדרכנו. ולא תמיד נדע להימנע מהם, לעקוף אותם. לפעמים נצטרך להזיע, ולפרק אותם. ואתה היום הצלחת, כי אתה פשוט ענק. וזה שאתה חמוד - אתה כבר יודע :-)

תודה על שיפור ההרגשה וחימום הלב

שבע יפול צדיק וקם - אפילו שבע מאות!

עצה קטנה שמאוד עוזרת לי במצבים כאלה

רוץ לסופר, ותיקנה קופסה של נבטי אלפלפה (אני חושבת שככה קוראים לזה). תשטוף ותסנן, ותשים לך בצלחת כל פעם רבע מהכמות. זה לא מעורר תאבון, אני יודעת, אבל תכריח את עצמך לאכול את כל ארבע המנות האלה. תגיד לעצמך, אין דבר, אחרי שאגמור את הכל מותר לי לאכול כל מה שאני ארצה. גמרת את כל הקופסה???? נראה אותך עכשיו אוכל עוד משהו......
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר