ערב שלישי כי טוב ו....על הדיאטה שלי

אי שם בתחתית הדף, כשבקושי ראיתי שהיתה תשובה קראתי את ההתיחסות שלכם לשאלה שלי לגבי דברים גם דלי פחמימות וגם דלי קלוריות. תודה על ההתייחסות וברשותכם אספר לכם מה אני עושה. המטרה: הורדה במשקל. ביום שישי 12 באוקטובר, כנכנסתי לראשונה לפורום שקלתי 110 קילו. צריכה, לפי הטבלאות להוריד 50, רוצה להוריד 40 בקצב של חצי קילו בשבוע. אני לא מרגישה שאני יכולה לחיות עם דיאטה מוכתבת בדיוק בדיוק. זה לא לאופי שלי וזה מראש יהיה כשלון. אז קבעתי לעצמי חוקים מסויימים בעיקר לפי דברים שקראתי כאן, קצת בספרים וקצת מנסיון עם תגובות של הגוף שלי. אוכלת רק שלוש ארוחות ליום: בוקר, צהרים וערב. כשבערב בעצם זה אחרי הצהרים כי יש לי מין הרגל מותנה כזה של להכנס הביתה מהעבודה בחמש אחרי הצהרים וישר לחפש משהו לאכול. לא היו לי בעיות קודם באכילת לילה. כך שלא מאמינה שיהיו לי פתאום עכשיו. לעומת זאת לחזור הביתה ולא לאכול - נפשית לא עומדת בזה. כמה שפחות פחמימות במשך היום: בעיקר כאלה שאני יודעת שמושכים אותי לאכול עוד ועוד מהם. וכל פעם שמכניסה ביס מזה יש לי טעם של עוד. אני חייבת להעיר שיש לי בעיות גם עם חלבונים למיניהם....אז אני נזהרת גם מהם....זוכרים את הגבינה הצהובה? מעקב אחר כמות השומן והקלוריות: לא בהיסטריה. אני לא ממש סופרת קלוריות אבל קוראת ומודעת למה שאני מכניסה לפה. ואחרי הצהרים עושה לי "בערך" כשהנטיה תמיד להפריז בספירת קלוריות למעלה כדי שלא אפספס בהרבה. ובדברים קנויים פשוט מסתכלת. אני רושמת בסוף היום מה אכלתי. פעילות גופנית: להתחיל לעשות פעילות גופנית אחרי שישבתי או שכבתי במשך כמעט עשרים שנה בלי לזוז. השתתפות פעילה בפורום: ראיתי כי טוב אז אני משתדלת להתמיד. חיוכים: לחייך כמה שיותר ובעיקר לחלק מחיוכי לאחרים. זה מה שהחלטתי. מחר, אם תרצו אספר לכם איך הלך לעמוד ב"חוקים" שלי. העיקר ביום שישי הראשון נשקלתי בבוקר ועכשיו בכוונה נשקלתי בערב. פעם שמעתי שאם יורדים באמת אז רואים את זה בערב אחרי כל האוכל של כל היום. ביום שישי האחרון נשקלתי והמשקל הראה שני קילו פחות. נכון זה רק התחלה. אבל אני שמחה כי אני בעיקר מרגישה טוב ומצב רוח בשמיים. את שני החוקים האחרונים שלי אתם יודעים שאני מקיימת כלשונם. משתתפת בפורום וכולי חיוכים. יותר מדי לדעתכם? אז לילה מחוייך לכם.

דינוש, קלטת את הרעיון...סומכת עלייך!!!!

גם אני נצמד ל- 3 ארוחות בלבד

התחתי כמוך ביום שישי בבוקר. אני מקפיד לשמור על שלוש ארוחות בלבד ומבחינתי זה שינוי גדול בעיקר בערב... עד עתה נהגתי לאכול ארוחה אחת משהגעתי מהעבודה ועד להליכה לישון... בעיקר (חוץ מסלט ענק) פירות, ממש בלי סוף... מה שגרם לי לא לרדת הרבה מזה חודשים רבים. ארוחת הפרס שמסתיימת בתום 60 דקות חתכה לי את שפע הפירות וכבר רואים זאת.גם אני רוצה להוריד 40 ק"ג בקצב של חצי ק"ג לשבוע והסיפור של טנצר נותן הרבה תקווה. תהיי חזקה ותתגברי על הגבנ"צ. אני הייתי פריק של שוקולדים, גלידה, עוגות קרם וכו'. לא ידעתי לאכול קוביית שוקולד. אכלתי אחת, גמרתי חפיסה. גלידה הייתי אוכל בצלחות מרק... כיון שהבנתי שאני חלש אופי בעניני מתוקים, חדלתי לחלוטין מגלידה שוקולד ועוגות, אבל עברתי לתמרים... כעת כשהבנתי איזה בלגן זה עושה לאינסלין, החלטתי להגמל גם מתמרים... אז תעשי לעצמך טובה, ותעזבי את הגבנ"צ

גידי - כתבתי לך אתמול שזה לא ענין של אופי!

ואני כותב לך גם היום - זה לא ענין של אופי! מה דעתך על המשפט "יש לי אופי חלש כשזה נוגע לחום הגוף שלי - כל פעם שאני חוטף שפעת הוא עולה נורא"? אני בטוח שתסכים איתי שזה קשקוש מקושקש. אתה, כמו 80% מעלי עודף המשקל, סובל מבעיה פיזיולוגית פשוטה - כבר תארת מהי. אז אם אתה יודע כבר שהבעיה היא פיזיולוגית, למה לאמר באותה נשימה שזה ענין של אופי? אני חוזר על המלצתי - קרא את הספר עוד כמה פעמים....

זה לא רק פיזיולוגיה לדעתי

א. אתמול לא הייתי בבית, כך שלא קראתי עדיין מה שכתבת אתמול. רק עכשיו אני עובר על ההודעות - אחורה... ב. איני משוכנע שזו פיזיולוגיה בלבד. אילו היתה זו פיזיולוגיה בלבד הייתי מכור לעוד דברים מתוקים או פחמימתיים כמו קרמבו, ופלים או סוכריות או לחם. אצלי המצב הוא שאני מכור דווקא לדברים מסויימים ולא לאחרים. כנראה שאם אבדוק זאת לעומק אגלה איזה קשר לילדות כי את המתוקים הספציפיים הללו אני אוהב עוד מילדותי... ילדות קשורה איך שהוא גם לפסיכולוגיה. isn't it? בעבר עשנתי 3 קופסאות ביום. הפסקתי (לפני 19 שנה) במכה אחת. זו התמכרות אחרת, וגם אותה הצלחתי להפסיק רק בזכות הפסקה מוחלטת של הצריכה, במכה אחת. נסיונות להקטין את הכמויות בהדרגה לא עבדו אצלי, דפוס דומה לאכילת שוקולד או תמרים... עד שלא מחסל הכל, לא מפסיק. הפתרון שלי - המנעות מוחלטת.

ערב שלישי כי טוב ו....על הדיאטה שלי

אי שם בתחתית הדף, כשבקושי ראיתי שהיתה תשובה קראתי את ההתיחסות שלכם לשאלה שלי לגבי דברים גם דלי פחמימות וגם דלי קלוריות. תודה על ההתייחסות וברשותכם אספר לכם מה אני עושה. המטרה: הורדה במשקל. ביום שישי 12 באוקטובר, כנכנסתי לראשונה לפורום שקלתי 110 קילו. צריכה, לפי הטבלאות להוריד 50, רוצה להוריד 40 בקצב של חצי קילו בשבוע. אני לא מרגישה שאני יכולה לחיות עם דיאטה מוכתבת בדיוק בדיוק. זה לא לאופי שלי וזה מראש יהיה כשלון. אז קבעתי לעצמי חוקים מסויימים בעיקר לפי דברים שקראתי כאן, קצת בספרים וקצת מנסיון עם תגובות של הגוף שלי. אוכלת רק שלוש ארוחות ליום: בוקר, צהרים וערב. כשבערב בעצם זה אחרי הצהרים כי יש לי מין הרגל מותנה כזה של להכנס הביתה מהעבודה בחמש אחרי הצהרים וישר לחפש משהו לאכול. לא היו לי בעיות קודם באכילת לילה. כך שלא מאמינה שיהיו לי פתאום עכשיו. לעומת זאת לחזור הביתה ולא לאכול - נפשית לא עומדת בזה. כמה שפחות פחמימות במשך היום: בעיקר כאלה שאני יודעת שמושכים אותי לאכול עוד ועוד מהם. וכל פעם שמכניסה ביס מזה יש לי טעם של עוד. אני חייבת להעיר שיש לי בעיות גם עם חלבונים למיניהם....אז אני נזהרת גם מהם....זוכרים את הגבינה הצהובה? מעקב אחר כמות השומן והקלוריות: לא בהיסטריה. אני לא ממש סופרת קלוריות אבל קוראת ומודעת למה שאני מכניסה לפה. ואחרי הצהרים עושה לי "בערך" כשהנטיה תמיד להפריז בספירת קלוריות למעלה כדי שלא אפספס בהרבה. ובדברים קנויים פשוט מסתכלת. אני רושמת בסוף היום מה אכלתי. פעילות גופנית: להתחיל לעשות פעילות גופנית אחרי שישבתי או שכבתי במשך כמעט עשרים שנה בלי לזוז. השתתפות פעילה בפורום: ראיתי כי טוב אז אני משתדלת להתמיד. חיוכים: לחייך כמה שיותר ובעיקר לחלק מחיוכי לאחרים. זה מה שהחלטתי. מחר, אם תרצו אספר לכם איך הלך לעמוד ב"חוקים" שלי. העיקר ביום שישי הראשון נשקלתי בבוקר ועכשיו בכוונה נשקלתי בערב. פעם שמעתי שאם יורדים באמת אז רואים את זה בערב אחרי כל האוכל של כל היום. ביום שישי האחרון נשקלתי והמשקל הראה שני קילו פחות. נכון זה רק התחלה. אבל אני שמחה כי אני בעיקר מרגישה טוב ומצב רוח בשמיים. את שני החוקים האחרונים שלי אתם יודעים שאני מקיימת כלשונם. משתתפת בפורום וכולי חיוכים. יותר מדי לדעתכם? אז לילה מחוייך לכם.

דינה שמח שהולך לך

יופי שקבעת לעצמך יעדים רציונליים. עוד דבר לגבי פחמימות: לא די לצמצם כמויות, אלא לרכז את אכילת הפחמימות לארוחה אחת ביום

דינה יקרה, תגידי וזה שכיף לקרוא אותך....ושאני מרגישה גאווה אדירה בשבילך. .....

כבר אמרתי לך???????????? את נפלאה. ממש תענוג. והמון המון המון כל הכבוד!!!! כי זה מגיע וזה ככה. ובקשר לספורט. הייתי כמוך. והיום - באמת חבל"ז. קומי קומי דינוש....... קחי ווקמן או דיסקמן - זה כיף ונותן קצב ומצב רוח.. את תרדי יותר מהר במשקל וזה נותן מסגרת אדירה!!!!!!!!!!! כיף לקרוא אותך דינה. כיף!!!!!!!!!! שכך ימשיך לך ושיצליח כל הזמן... ושהחיוך לא יפסיק לרדת בכלל...... מאושרת בשבילך מאוד מאוד דליה.

דינה כל הכבוד....

ממש נהנתי לקרוא אותך ולראות שהולך לך טוב.. היה נראה לי שכתבת את זה בסגנון של משימה צבאית (נכון?!) בכל אופן שמחתי שאת מתייחסת לדיאטה כאל מבצע ועוד עם המון חיוכים וכיף, ואני מאמינה שכך באמת צריך להתייחס אל זה כדבר כיפי לאמץ אותו באופן תמידי ויום יומי, כאורח חיים כמו שכולם אומרים. אז המון המון בהצלחה! אתי נ.ב 2 ק"ג פחות........שיחקת אותה!

דינה, בלי שום קשר למשקל - טוב לראות שאת מאושרת וטוב לך - זה הכי חשוב

תמשיכי לחייך זה הכי חשוב ובהצלחה בהמשך הדרך

דינוש, מרימה כוס לחייך !!

אני נכנסתי לפורום הזה בדיוק שבוע לפנייך (5.12.01) ועם אותו עודף ואותו מס' ק"ג בדיוק. משום מה אני מרגישה שיש לי "אחות" לדרך וכל חיוכייך פה מידי יום, נותנים לי הרבה כוח. (אני, אישית, קצת נשברתי בסוף השבוע הזה ומנסה לקום). כשאני קוראת את מה שכתבת אני נמלאת גאווה ומרץ מחודשים. בחיי !! תודה לך דינה ואשמח להשיב לך כגמולך (רק תאמרי לי איך!!) חיבוק ע-נ-ק מהצפון יעל

נשמע מצוין. בהצלחה!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר