חברים....

חברים....

אתמול אבא שלי סיפר לי שקיבלנו 1700 חשבון טלפון. אקיצר... אני בבעיה. אני חייבת להפחית את השתתפותי(למרות שבריב שלכם בכלל לא הייתי פה) זה יהיה לי קשה. הפורום נותן לי המון חוזק וממש התמכרתי אליכם. אבל אין ברירה. שלכם פירתה נ.ב אם מישהו מכיר מבצעים טובים של חברות אינטרנט פליז!!!!!!!!!!!!! ספרו לי על זה...

גם לי הייתה את אותה הבעיה...

החשבון טלפון הגיע לסכומים כאלה שהייתי בטוחה שבחיים שלי אני לא אראה טלפון יותר או אינטרנט... יש את המסלול הזה של בזק - 99 שקל לחודש ואת גולשת חופשי כל החודש כל הזמן.. זה אחלה - זה באמת משתלם אם את גולשת הרבה...

פירתה!!!

יש מבצע חופשי חודשי בבזק. משלמים 99 ש"ח לכל החודש וגולשים בלי הגבלה!!! תכנסי לאתר של בזק בין לאומי (http://www.bezeqint.net) ותגיעי לחבילות ושרותים. שם יש את כל הפרטים. או שאבא יתקשר ל-199. זה מה זה פשוט...

סרבי - עלות הגלישה מורכבת ממחיר שיחת הטלפון לשרת (בזק מחייבים)+ מחיר הגלישה דרך החב' אליה את מחוברת.

האם המחיר המדהים שציינת פה מכיל את שני המרכיבים או רק את עלות חב' האינטרנט ?! מחכה לתשובה, כי זה נראה לי too good to be true.... תודה מראש, יעל (המתרוששת......)

גם לי יש את הסידור הזה:

מסלול חופשי חודשי של בזק: 99 ש"ח לחודש, מחיר *שיחות הטלפון* לשרת האינטרנט. + מסלול חופשי חודשי בחברת האינטרנט (אצלי נטוויז'ן, משהו כמו 19$ לחודש. יחד: בערך 180 ש"ח לחודש על האינטרנט לבדו, ללא הגבלה. כאשר, כמובן, שרת האינטרנט שלך חייב להיות שרת מוכר על ידי בזק (אפשר לברר ב 199 או באתר של בזק) אנחנו מקבלים כל חודשיים חשבון טלפון כזה: סכ"ה חשבון: 2200 ש"ח החזר חופשי חודשי: 2000 ש"ח סכ"ה לתשלום: 200 ש"ח. תענוג!

חברים....

אתמול אבא שלי סיפר לי שקיבלנו 1700 חשבון טלפון. אקיצר... אני בבעיה. אני חייבת להפחית את השתתפותי(למרות שבריב שלכם בכלל לא הייתי פה) זה יהיה לי קשה. הפורום נותן לי המון חוזק וממש התמכרתי אליכם. אבל אין ברירה. שלכם פירתה נ.ב אם מישהו מכיר מבצעים טובים של חברות אינטרנט פליז!!!!!!!!!!!!! ספרו לי על זה...

פירתה - דחוף!!!!!!!!!!!!!

את חושבת שאני אהיה מוכנה להיפרד להרבה זמן מנשמה כמוך?????? נראה לך?????????? טוב, פירתה. זה מאוד מאוד פשוט. אחת האפשרויות שנותנת בזק אינטרנט - נקרא: חופשי - חודשי. אפשר אפילו להשאיר את האינטרנט דולק 24 שעות ביממה ולשלם 99 לחודש בלבד!! אין הגבלה - את תופסת פירתה!!?? (במקום לשלם לפי פעימות המונה, כפי שקרה אצלכם. חבל!!!!) יש תשלום שהוא מחיר עבור ההיתחברות גם כן. עכשו תצחקי - לחודש ראשון מחיר ההתחברות הוא: $5. חודש שני - $10. חודש שלישי - $15. וזה המחיר שמשלמים אחר כך כל חודש. אז: 99 ש"ח (ללא הגבלה על פעימות מונה). והמחיר המצחיק של ההתחברות..... פשוט ספרי את זה לאבא. ותראי שזה לא ייראה כבר נורא כל כך... האם הורייך יודעים על הקשר הנחמד שלך איתנו???? אם אביך ירצה להירשם במסגרת של בזק. עם המחירים שציינתי לך. אז הטלפון: 00-64-64-800-1 . ותכתבי חזרה עם הכל יסתדר. אל תשאירי אותי במתח פירתה!!!!!!!!!!!!!!!!! (שלחתי לך מייל ילדה שלי). נשיקה וחיבוק , מדליה.

כמו שכתבו לך כולם - זה 99 שח' לחודש, אבל בכל מקרה

גם אם אין לך את הסידור הזה, להגיע לחשבון טלפון של 1700 שח' זה בטח לא בגלל כניסה לפורום הזה באינטרנט. לי אין סידור חודשי, ואני משלמת לפי פעימות מונה של חשבון הטלפון, וגולשת די הרבה לכל מיני אתרים ופורומים, עושה חיפושים ומגיעה למקומות רחוקים, והתשלום בחשבון הטלפון בכותרת "אינטרנט" לא מגיע אפילו לאותם 99 שח' לחודש. אז תבדקי בבקשה בחשבון הטלפון - יש בו פרוט - כמה מתוך התשלום זה אינטרנט, ואם זה באמת כל כך הרבה, אז כמה זה גלישה שלך וכמה של אחרים.

סרבי - עלות הגלישה מורכבת ממחיר שיחת הטלפון לשרת (בזק מחייבים)+ מחיר הגלישה דרך החב' אליה את מחוברת.

האם המחיר המדהים שציינת פה מכיל את שני המרכיבים או רק את עלות חב' האינטרנט ?! מחכה לתשובה, כי זה נראה לי too good to be true.... תודה מראש, יעל (המתרוששת......)

99 ש"ח זה רק הטלפון לחודש לספק , את צריכה להוסיף את עלות הגלישה (כ 15$ ללא הגבלה)

כמו שכתבו לך כולם - זה 99 שח' לחודש, אבל בכל מקרה

גם אם אין לך את הסידור הזה, להגיע לחשבון טלפון של 1700 שח' זה בטח לא בגלל כניסה לפורום הזה באינטרנט. לי אין סידור חודשי, ואני משלמת לפי פעימות מונה של חשבון הטלפון, וגולשת די הרבה לכל מיני אתרים ופורומים, עושה חיפושים ומגיעה למקומות רחוקים, והתשלום בחשבון הטלפון בכותרת "אינטרנט" לא מגיע אפילו לאותם 99 שח' לחודש. אז תבדקי בבקשה בחשבון הטלפון - יש בו פרוט - כמה מתוך התשלום זה אינטרנט, ואם זה באמת כל כך הרבה, אז כמה זה גלישה שלך וכמה של אחרים.

מה ששכחתי לציין זה ש:

אני מגיעה לכזו כמות של שעות גלישה באינטרנט א) בגלל שהגלישה באינטרנט מהווה חלק נכבד מהעבודה שלי ב) שלא בשעות העבודה, אנחנו 4 גולשים כבדים בבית (רק בתי הצעירה עוד לא מתעניינת בזה) בקיצור, יכול להיות שהסידור הזה של "חופשי חודשי" מתאים רק לגולשים כבדים.

ערב טוב לכולם ולפירתה

אני עדיין בעבודה כך שאכנס יותר מאוחר שוב אבל פירתה אוכל לעזור לך במתן קוד משתמש בעצם 2 אחד ליום ואחד ללילה גם בכך יהיה איזה שהוא חיסכון קטן להתראות דנדן

גם לי יש את הסידור הזה:

מסלול חופשי חודשי של בזק: 99 ש"ח לחודש, מחיר *שיחות הטלפון* לשרת האינטרנט. + מסלול חופשי חודשי בחברת האינטרנט (אצלי נטוויז'ן, משהו כמו 19$ לחודש. יחד: בערך 180 ש"ח לחודש על האינטרנט לבדו, ללא הגבלה. כאשר, כמובן, שרת האינטרנט שלך חייב להיות שרת מוכר על ידי בזק (אפשר לברר ב 199 או באתר של בזק) אנחנו מקבלים כל חודשיים חשבון טלפון כזה: סכ"ה חשבון: 2200 ש"ח החזר חופשי חודשי: 2000 ש"ח סכ"ה לתשלום: 200 ש"ח. תענוג!

יעלי - כבר ענו לך במדוייק....

ואם תכנסי לאתר תראי זאת במו עינייך. מה שצריך להדגיש (ופה בני בכורי מחמלי נפל בגדול והכפיל את חשבון הטלפון שלנו למימדים אסטרונומיים, זאת משום שחייג למספר טלפון של השרת שאינו מוגדר כ"חופשי-חודשי". יש להם מספרים מאד מסויימים וצריך להקבפיד שהחייגן יחייג רק, אבל רק אליהם. אם מקפידים על זה - 99 ש"ח לבזק+ 10-15 דולר לספק האינטרנט וחלסטו אל סיפור. לכי על זה!

חברים....

חשבון טלפון בגלל האיטרנט - יש תרופה

לבזק יש תוכניות מיוחדות לגולשים שעיקרן - תעריף זול מאוד כשמחייגים לספק האינטרנט. צריך להתחבר לאתר של בזק, (נסי להתחבר ל- bezeq.co.il) ולבדוק איזו תוכנית מתאימה לך. צ"ל להודיע להם את מס' הטלפון ממנו את מחייגת לאעטרנט ואת שם הספק וההוצאה תפחת. נסי ותהני. (אין לי מניות בבזק, אבל אני עשיתי זאת והעלויות שלי רחוקות מאוד מאוד ממה שתארת.

מה ששכחתי לציין זה ש:

אני מגיעה לכזו כמות של שעות גלישה באינטרנט א) בגלל שהגלישה באינטרנט מהווה חלק נכבד מהעבודה שלי ב) שלא בשעות העבודה, אנחנו 4 גולשים כבדים בבית (רק בתי הצעירה עוד לא מתעניינת בזה) בקיצור, יכול להיות שהסידור הזה של "חופשי חודשי" מתאים רק לגולשים כבדים.

עלות הגלישה - יש תוכניות שונות בעלויות שונות, שווה להכנס לאתר בזק או לטלפן לשרות הלקוחות ולברר מה הכי מתאים לך. חבל לשלם מה שלא חיוני

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר