בוקר טוב! אתמול, בעקבות הכתבה על השמנה שנובעת מחוסר שינה

הבטחתי לעצמי וגם כאן, באופן חגיגי ביותר, ללכת לישון מוקדם (כי תמיד אני ישנה חמש עד שש שעות בלילה). אז רציתי לספר לכם שכוונות טובות לא תמיד עוזרות. בקיצור, אחרי יומיים של כאבי שיניים (אני פחדנית לכן לא רצתי לרופא), תקפו אותי אתמול בערב כאבי שיניים איומים ונוראים. אז במקום ללכת לישון בעשר בלילה, ביליתי עד קרוב ל 11 במרפאת השיניים, ואח"כ בסופרפארם (לקנות אנטיביוטיקה ומשככי כאבים שהרופא המליץ עליהם אבל לא נראה לי שיהיה לי בכלל אומץ לבלוע אותם, כי אני פוחדת מחומרים כימיים מסממים). אז הלכתי לישון אחרי 12, וקמתי לפני 5. אבל אולי ההשמנה מחוסר השינה תתקזז עם חוסר האכילה בגלל כאב שיניים.... בוקר טוב!

חחחחחחח בוקר טוב תמי ותרגישי טוב.....

אומרים שחלק מהירידה במשקל אפשר לזקוף לאמונה ובטחון במה שאתה עושה. אז אם את מאמינה שזה "התקזז" לך.....אז זה יתקזז....:)))))

תמו'ש כאבי שיניים לא מזניחים.(מנסיון!)

ממליצה לך לקבוע עוד היום תור אצל הרופא לטיפול, שלא נדע מה קורה אם לא קובעים..... חובה עליך .....עוד היום! אתי

כבר אתמול בלילה, במרפאה של קופת חולים, קבעתי לעצמי על פי הוראת הרופא

7 תורים, החל מיום שני הבא (שאז תיגמר האנטיביוטיקה שנתן לי), בהפרשים של שבוע בין תור לתור. בדרך כלל אני פוחדת פחד מוות מרופאי שיניים, אבל הרופא הזה גרם לי לחוש רגועה. אולי אני בדרך להשתחרר מהפחד! הלוואי!

הבטחתי לעצמי וגם כאן, באופן חגיגי ביותר, ללכת לישון מוקדם (כי תמיד אני ישנה חמש עד שש שעות בלילה). אז רציתי לספר לכם שכוונות טובות לא תמיד עוזרות. בקיצור, אחרי יומיים של כאבי שיניים (אני פחדנית לכן לא רצתי לרופא), תקפו אותי אתמול בערב כאבי שיניים איומים ונוראים. אז במקום ללכת לישון בעשר בלילה, ביליתי עד קרוב ל 11 במרפאת השיניים, ואח"כ בסופרפארם (לקנות אנטיביוטיקה ומשככי כאבים שהרופא המליץ עליהם אבל לא נראה לי שיהיה לי בכלל אומץ לבלוע אותם, כי אני פוחדת מחומרים כימיים מסממים). אז הלכתי לישון אחרי 12, וקמתי לפני 5. אבל אולי ההשמנה מחוסר השינה תתקזז עם חוסר האכילה בגלל כאב שיניים.... בוקר טוב!

איך את מרגישה עכשיו? אסור להזניח את עניין התרופות

אם נתנו לך אנטיביוטיקה אולי יש סכנה לזיהום. אם את לא מתחברת לתרופות הללו כדאי מהר להתיעץ עם מישהו מוסמך כדי לבדוק שאת לא עושה עוד נזק. הכאבים שיבואו מההזנחה יהיו פי אלף יותר נוראיים מאלו של עכשיו! מניסיון! אני שונאת רופאי שיניים וההימנעות מהם רק הביאה אותי לשלם להם יותר ולסבול הרבה יותר. החלמה מהירה ולילות שלווים, אלוניס

תודה! את האנטיביוטיקה אני לוקחת כמו ילדה טובה, רק התרופה נגד כאבים מפחידה.

הרופא אמר שהיא חזקה מאוד, ואני שונאת להיות מטושטשת. אז בינתיים אני בולעת נורופן נגד הכאבים, ומצבי הרבה יותר טוב מאשר אתמול. בחיי שזה משוגע לגמרי. את הילדים שלי לימדתי שרופא שיניים זה דבר טוב, והם הולכים לבדיקות ולטיפולים (לכל אחת מהבנות יש כבר שתי סתימות, רק לבן הגדול, למזלו, עוד אין) בלי שום פחד. רק אני, האמא, מתנהגת כמו תינוקת. בושה כזאת... כשהם צריכים לעשות בדיקת דם, כשהם צריכים לקבל זריקה, אני תמיד שם, חזקה ונוסכת ביטחון. אבל כשאני צריכה לקבל זריקה אני מתה מפחד... להיות כזאת תינוקית בגילי זה כבר מעורר רחמים.

השמנה מחוסר שנה?

פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה, אבל אני הדוגמה... ישן מעט מאוד ושמן בהתאם. תוכלי להעביר לי את פרטי הכתבה ו/או המקורות?

יש קישור לכתבה מהארץ בדף הקודם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר