אני בטוחה שכולם פה מכירים איך זה

בניגוד למה שרבים רשמו פה לפניי אצלי מעולם לא הייתה תקופה של רזון. מאז הילדות תמיד שקלתי יותר מהמשקל הרצוי שלי על פי הטבלאות אבל תמיד במידה קלה כך שאף רופא לא המליץ להוריי להכניס אותי למשטר וכולם טענו שזה עניין של גיל. כבר מזמן אני לא בת 8 ועדיין, משקל עודף הוא נושא שרודף אותי כל חיי. כמו רבים וטובים שאת חוויותיהם אני קוראת פה באדיקות מדיי יום, גם אני ניסיתי דיאטות שונות ומשונות ובשנה האחרונה קצתי בכולן במין סוג של השלמה כזאת שאני כבר שנים מעל המשקל הנכון אז למה שפתאום יבוא שינוי. אבל, כנראה שההשלמה הייתה מזוייפת. לפני שבועיים, הוזמנתי למסיבת יום הולדת בים. וכאשר הייתי היחידה (לגמריי!) שנשארה על החוף בבגדים כשכולם נכנסו למים, נפל דבר. הרגשתי שרחמים עצמיים וסבל מהסוג הזה הוא לא משהו שאני רוצה שיהיה מנת חלקי. פניתי לדיאטקנית אשר נתנה לי תפריט שמותאם לי ועכשיו אני כאן. באופן גלוי. מקווה שיהיו תוצאות. מקווה שלא יהיו נפילות. ומקווה שפשוט יהיה בסדר. קשה לי להאמין שאם לא ארזה אנסה משהו אחר. אולי אז תבוא ההשלמה האמיתית אבל בינתיים, עדיין נותרה בי תקווה שהחיים שלי יהפכו לחסרי ביישנות ומלאי ביטחון עצמי. חבל לי שזה משהו שתלוי במראה שלי ושאני שיטחית לחשוב כך, אבל בגלל זה לא נותר לי לעשות משהו אחר חוץ מלצאת לדרך ארוכה ולקוות לטוב.... תודה שאתם כאן. לירון.

לירון ברוכה הבאה

כן, כולנו למודי ומוכי נסיון מדיאטות ונסיונות הרזיה שונים. אבל יש את התיקווה הזאת שתמיד מצליחה להחזיק אותנו, התיקווה שהינה הפעם זה יעבוד. והחלום של להיות רזים. המחשבה שלך שקשורה למראה חיצוני ממש לא שיטחית, מכיוון שבהשמנה והרזיה יש הרבה מאוד מעבר למראה החיצוני, מעבר למה שנתפס כשייך לאסתטיקה בלבד. שיפור בבריאות, שיפור בהרגשה הכללית, ההרגשה שהצלחתי, שסוף סוף אני בדרך להגשים חלום. לירון מאחל לך המון הצלחה. וספרי איזו דיאטה קיבלת

לירון יקרה - ברוכה הבאה!!

שמחתי לשמוע שהחלטת "לצאת מהארון" ולהפוך מקוראת שקטה, לשותפה פעילה. אני בטוחה שהרב-שיח שבו תטלי חלק, יעזור לך מאד. אני מדברת מנסיון. לגבי המסיבה בים - אל ייאוש. כפי שראיתי, החלטת ש"מעז יצא מתוק" ובמקום לשקוע עוד יותר, החלטת לעשות מעשה. זה כשלעצמו מעיד שאת בשלה לשינוי. אז איספי את עצמך, קבלי מהדיאטנית תפריט, שתפי אותנו במה שקורה לך ואני בטוחה שתצליחי. אני מציעה לך לפנות דם לאלי או דליה שייתנו לך "זריקת עידוד" בקשר לספורט וייעצו לך מה כדאי לעשות (כי רק דיאטה, זה ממש לא מספיק). לירון יקרה, תראי איך כבר בהודעתך הראשונה עזרת לי - רק ממה שכתבתי לך קיבלתי בעצמי חיזוק ועידוד. אז תודה לך !! המון בהצלחה ומחכה לשמוע ממך. יעל

לירון ברוכה הבאה

כן, כולנו למודי ומוכי נסיון מדיאטות ונסיונות הרזיה שונים. אבל יש את התיקווה הזאת שתמיד מצליחה להחזיק אותנו, התיקווה שהינה הפעם זה יעבוד. והחלום של להיות רזים. המחשבה שלך שקשורה למראה חיצוני ממש לא שיטחית, מכיוון שבהשמנה והרזיה יש הרבה מאוד מעבר למראה החיצוני, מעבר למה שנתפס כשייך לאסתטיקה בלבד. שיפור בבריאות, שיפור בהרגשה הכללית, ההרגשה שהצלחתי, שסוף סוף אני בדרך להגשים חלום. לירון מאחל לך המון הצלחה. וספרי איזו דיאטה קיבלת

לירון ברוכה הבאה ובהצלחה

נהדר שמהבאסה של המסיבה בים, התגלו לך כוחות, זה אדיר בעניי. כמו שקובי אמר, זה בכלל לא שטחי הנושא של החיצוניות בענייך, תשאלי כל שמן והוא יענה לך שמעבר לבריאות, המראה החיצוני לא פחות חשוב, האסתטיקה. אז שיהיה בהצלחה ותעשי את זה בכיף ולא בתור עונש חלילה(כי זה לא!)וספרי לנו ......בכיף! אתי

בניגוד למה שרבים רשמו פה לפניי אצלי מעולם לא הייתה תקופה של רזון. מאז הילדות תמיד שקלתי יותר מהמשקל הרצוי שלי על פי הטבלאות אבל תמיד במידה קלה כך שאף רופא לא המליץ להוריי להכניס אותי למשטר וכולם טענו שזה עניין של גיל. כבר מזמן אני לא בת 8 ועדיין, משקל עודף הוא נושא שרודף אותי כל חיי. כמו רבים וטובים שאת חוויותיהם אני קוראת פה באדיקות מדיי יום, גם אני ניסיתי דיאטות שונות ומשונות ובשנה האחרונה קצתי בכולן במין סוג של השלמה כזאת שאני כבר שנים מעל המשקל הנכון אז למה שפתאום יבוא שינוי. אבל, כנראה שההשלמה הייתה מזוייפת. לפני שבועיים, הוזמנתי למסיבת יום הולדת בים. וכאשר הייתי היחידה (לגמריי!) שנשארה על החוף בבגדים כשכולם נכנסו למים, נפל דבר. הרגשתי שרחמים עצמיים וסבל מהסוג הזה הוא לא משהו שאני רוצה שיהיה מנת חלקי. פניתי לדיאטקנית אשר נתנה לי תפריט שמותאם לי ועכשיו אני כאן. באופן גלוי. מקווה שיהיו תוצאות. מקווה שלא יהיו נפילות. ומקווה שפשוט יהיה בסדר. קשה לי להאמין שאם לא ארזה אנסה משהו אחר. אולי אז תבוא ההשלמה האמיתית אבל בינתיים, עדיין נותרה בי תקווה שהחיים שלי יהפכו לחסרי ביישנות ומלאי ביטחון עצמי. חבל לי שזה משהו שתלוי במראה שלי ושאני שיטחית לחשוב כך, אבל בגלל זה לא נותר לי לעשות משהו אחר חוץ מלצאת לדרך ארוכה ולקוות לטוב.... תודה שאתם כאן. לירון.

לירון - בהצלחה !

ברוכה הבאה לירון

מקווה שתמצאי את השיטה הכי טובה לשינוי הרגלי האכילה שלך. וכן, יעל צודקת, הפעילות הגופנית מאוד עוזרת לא רק לירידה אלא להרגשה עצמה. אני כרגע הולכת הרבה, עולה ויורדת מדרגות וקצת פעילות מול הטלויזיה. מתכוונת ללכת גם קצת לשחיה.... בהצלחה! ויום מחוייך לך

יאללה לירוני,דף חדש....בהצלחה מותק...אנחנו איתך

welcome!

תודה לכולכם

אני מבטיחה להיות נוכחת יותר באופן גלוי, לדווח מה עובר עליי אולי זה יעזור לי וגם לכם. תודה מלירון

ברוכה הבאה והעיקר לא לשכוח: ליהנות מאורח החיים החדש!! לא מגיע לך עונש

על שום דבר. אני בטוחה שהדיאטנית תיתן לך תמיכה ואשמח לעזור בכל נושא שאני קצת מבינה בו או שיש לי ניסיון. אחלה שהצטרפת ואני חושבת שאם קראת כאן הרבה הודעות ראית גם את ההזהרות: לקחת את הזמן, לא להיכנס לבהלה כשקורות נפילות ולא לתת להן לייאש אותך. הכי חשוב זה לחזור במהירות האפשרית לתלם. בכל מצב פשוט תכנסי לכאן ותכתבי על מה שהולך וגם על מה שלא. יש לך את זה. המון הצלחה, אלוניס

היי לירון - ברוכה הבאה!!!

את נשמעת מדוכדכת. אבל שלא תיפול רוחך כי דרך חדשה - מביאה תמיד גם תקווה חדשה. לירון, יש לי 2 רעיונות. האחד - זה לשאול אותך האם את עושה ספורט. הליכה מהירה. ריקודי עם. משהו??? אם לא. אכתוב לך שוב משהו חשוב בקשר לזה. דבר שני - זה להציע לך לעשות משהו חדש שאולי לא ניסית קודם. שזה העניין ה-רגיש בדיאטות לרוב. אם יש לך רגעים קשים. (והלוואי שלא. אמן). תנהלי רישום - (באמת) ותעקבי אחרי תחושותייך מתי את מרגישה שזה קשה ואת "מתנדנדת" כזה. זה יכול להיות מהדבר הכי טרוויאלי ופשוט. שזה ממש רעב. (כי לא אכלת נכון) וכלה בתיסכול ממשהו או עייפות מצטברת או כיף למשהו מתוק. בקיצור, יש המון פרטים קטנים. אם תנסי ללכת גם בכיוון הזה. יכול להיות שתוכלי למצוא תשובות למעידות שלך קודם. ושאם תעבדי עליהם - (ויש. יש דרך) תעברי את המכשול שלא הצלחת בעבר. אם תצטרכי עזרה רק תקראי לנו ונחזק אותך, ויש לי אישית גם כמה רעיונות לרגעים כאלה. אבל לירון תתעודדי. גם אני שנים לא הצלחתי. עד שמצאתי דרך וגישה אחרים לגמריי...וכבר 3 שנים אני שומרת על ההישג. חזקי ואמצי לירון. הכי הכי חשוב זה שתפיחי רוח חדשה במפרשים ותתני לתקווה החדשה להעלות לך חיוך על הפנים - ולהאמין שהפעם הזו תהיה שונה. (ויש תמיד הזדמנות חדשה שתהיה זו שתביא לה-הצלחה!!!!!) את גם נשמעת כמו מי שעשתה כמה צעדים רציניים בכיוון - וזה כבר סימן שאת בבשלות להשקיע - וזה חשוב מאוד!!!! כי יש מצב של לדבר ולדבר (מכירה?) - אבל עדיין לא מסוגלים להתרומם. אז את כבר נמצאת צעד אחד קדימה משם. ואני חושבת שאם תשימי לב לזה - זה כבר יתן לך הרגשה טובה!!! תישמרי על קשר איתנו. יש עוד הרבה לתרום לך (!!) ונשמח מאוד לעזור.... יש כאן חברה שמשיגים תוצאות נפלאות ואני מאמינה שהקשר עם האנשים בפורום נתן את התמיכה והעידוד לזה גם. מכל הלב, דליה.

תשובה לדליה

קודם כל - תודה על העידוד והתמיכה שבאמת באמת חשובים ועוזרים (לכן הגעתי לפה מלכתחילה). אני לא עוסקת בספורט וגם הדיאטקנית שלי אמרה שזה השינוי הכי גדול שאני צריכה לעשות. אני פשוט צריכה למצוא את הזמן כי מוטיבציה יש. אני סטודנטית שמפרנסת את עצמה כך שבין הלימודים לעבודה קשה למצוא זמן, אבל אולי כדאי להפסיק להיאחז בתירוץ הזה. הרי זמן לאכול היה לי לא? יש לך אי אלו המלצות? מלירון

היי לירון -

לירון, אתמול כתבתי בפורום לחברה חדשה מכתב שאני מצרפת כאן בהודעה. אני חייבת לספר לך משהו אישי, לירון. אני אם לארבעה ילדים. עובדת יום מלא וחוזרת בערך ב-18:00. אח"כ יש המון דברים שצריך לעשות. העבודה בבית היא גם פול טיים ג'וב. חבל"ז. אבל כשאני מגיעה, גם אם על ארבע אני לובשת את הבגדים הקצרים. מתחילה את ההליכה המהירה לפעמים אולי בכוח - אבל תוך כדי זה ואחרי, האנרגיה שחווים ממנה היא אדירה!!!!! (אפילו נותן יותר מרץ לעשות את שאר הדברים שעליי לעשות בבית אח"כ...). אין כמעט יום שאני מוותרת ושאינני עושה את הספורט שלי. זה ה-דבר שאיתו "שרפתי" את הדרך לההצלחה. זה הפך גם למעין "פטנט" פסיכולוגי כזה. בשבילי. מפני שכל יום כשאני עושה את החובה הזאת. אני גם מצליחה לשמור ביתר מרץ וקפדנות על תוכנית התזונה היומית. מפני שחבל לי לאבד את ההישג ש"הרווחתי" בספורט. לא רק זה. זהו ה-דבר ה-חשוב שהוביל אותי (ועד היום "שומר" עליי). גם הידיעה שכדאי להתאמץ יותר ולעשות את הפעילות הגופנית כי זאת דרך מהירה לרדת במשקל (חלום של כולנו. איך לא!!!!!!!). עוד פלוס. בקיצור, הספורט הפך למסגרת שומרת, תומכת, מחזקת, נותנת אנרגיה פנטסטית. עידוד. ובאמת גם נתנה תוצאות. בקצב. בחיטוב... (ולירון, אני אדם מה זה עצלןןןןןןן נורא!!! אבל בשביל להצליח. הייתי מוכנה לעשות הכלללללל). אז הנה המכתב שכתבתי לרותי. בידידות רבה ממני. ושרק יצליח ויצליח ויצליח לך לירון. את רק בתחילת הדרך איתנו. (אמרתי לך יש עוד המון לעזור ולספר. או-קי?). ת=ת=עו=ד=ד=י!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כשיש את המצב רוח הכבד, והמדכא. חבל"ז. אין אנרגיה לכלום. בטח קשה להרים את עצמך וחשק לעשות משהו בכלל. אז לפני כל דבר. פשוט לפני. וגם כדי שתוכלי לעשות רייס לדיאטה... תתחילי מהדבר החשוב ביותר שיתן לך את הכוח, המרץ והדחף, המצב רוח (!!!) ולהיכנס לתהליך של הזזת הגלגלים והדחיפה פנימה למסלול של הירידה במשקל. רותי, פשוט קומי. ואני יודעת. כמה כוח צריך לגייס כדי לקום במיוחד כשיש מצב הרוח הכבד. לקום ולעשות מעשה!!!!!!!! (אני יודעת כי אני חווה את זה הרבה פעמים.) (שלא לדבר על כך שגם כשאין מצב רוח כבד. צריך גם אז מוטיבציה אדירה להרים את עצמך ולהתחיל בכלל לעשות ספורט. הליכה.). ככה שרותי תשמעי, אם הרצון בתוכך בוער ואת נורא רוצה לשנות מה שקורה לך. קחי את הרצון השורף הזה ותהפכי אותו פשוט לכוח שירים אותך למעלה. קומי ותתחילי מזה....שתצאי מהבית. ו...תלכי. (גם כך היציאה מהבית עושה כיף בפני עצמו). קחי איתך ווקמן או דיקסמן עם מוסיקה שאת מתה עליה. קצבית. כדי שגם ההליכה תהיה כיפית כל כך, וגם תכניס בך הרגשה של קלות, ריחוף - תעשה לך היי מהגוף לנשמה. אין. אין אפס. העשייה מהפועל אל הכוח. היא הסוד. מה שמכביד עלייך עכשו. זה גם שהפסקת את הספורט. שהוסיפה לכבדות שהיתה לך ממילא שבעצם לא מתקדם לך כלום. ואת נורא רוצה לראות שינוי. כך שהתזוזה של הדברים, תבוא מלהתחיל לזוז, לעשות פשוט. אז עם תקחי את זה לא כמו עוד עיצה נוספת שנותנים. ופשוט תשימי "פלפל על הזנב". תאספי את עצמך, "תשרפי" הכל ותגידי: וואו, אני עושה את זה!!!!!!! מהנקודה הזאת, מהרגע הזה - כל הדברים שלך יתחילו להשתנות. ורותי, אם כבר עשית פעם ספורט. אני לא צריכה לספר לך איזה מצב רוח אדיר מקבלים. מתחילים מלמטה - ומסיימים "בשמיים"!!! את תתחילי לחיות ולהרגיש טוב!!!!!!!!!!!! כל השאר, הטכניקה וכו'. יילך לך בקלות. לא סיפור בכלל!!!!!! זהו בינתיים. אש, אש... מדליה.

אל יאוש, 7 יפול צדיק וקם, ועם צריך, אז 700.

אני מחפש כבר הרבה שנים את המפתח למשקל תקין. ניסיתי הרבה דברים וירדתי עשרות רבות של קילואים (מצטבר...) אבל העילתי אותם תמיד חזרה עם ריבית. הסיבה - לא מצאתי משהו שניתן לחיות איתו לאורך זמן והמשכתי לחפש. מציע לך לא לותר ולא להשלים אלא להמשיך לחפש. בסןף תמצאי את מה שמתאים לך, תרדי, תשארי שם, ותכנסי לים עם בגד ים - בכף. חזקי אמצי ואל תתיאשי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר