חזרתי מהביקורת והשקילה

ב9 ימים אחרונים ירדתי 1.2 קילו וסך הכל ב64 יום 20.2 קילו. חבל רק שהדרך עוד ארוכה כלכך. הולך לאכול אכנס מאוחר יותר. בתיאבון

חבל שהדרך ארוכה כל-כך?

כמו שאומר הפתגם - המהירות מן השטן! הדרך, כבר אמרנו, נמשכת כל החיים - אחרי שלב הירידה בא שלב השמירה, ושלב השמירה חייב להימשך כל החיים, כי אתה רוצה לשמור על ההישגים לכל החיים. ואם אורך הדרך הוא כאורך חיינו, כדאי מאוד שהיא תהיה ארוכה!

יופי ענקון!!! כל הכבוד!! מקווה לראות אותך מחר!

חבל שהדרך ארוכה כל-כך?

כמו שאומר הפתגם - המהירות מן השטן! הדרך, כבר אמרנו, נמשכת כל החיים - אחרי שלב הירידה בא שלב השמירה, ושלב השמירה חייב להימשך כל החיים, כי אתה רוצה לשמור על ההישגים לכל החיים. ואם אורך הדרך הוא כאורך חיינו, כדאי מאוד שהיא תהיה ארוכה!

ואני אומרת...

לקח לי 40 שנה להעלות על עצמי את כל זה...אז למה למהר? עכשיו פתאום?

חזרתי מהביקורת והשקילה

ב9 ימים אחרונים ירדתי 1.2 קילו וסך הכל ב64 יום 20.2 קילו. חבל רק שהדרך עוד ארוכה כלכך. הולך לאכול אכנס מאוחר יותר. בתיאבון

ענקון יקר -

קודם כל 20.6 זה המון. סתם פתאום עלה לי דימוי, של לדמיין 20 שקיות 1 ק"ג אורז או סוכר....וואו!!!!!!!! תעריך - כמה ירדת!!!!!!!!!!!! אז נכון שיש עוד וכו'. כתבתי פעם כאן - שהצלחה נמדדת בלהעריך גם את ההישג שכבר הישגת. (לראות את חצי הכוס המלאה). להעריך את זה שבדרך הפתלתלה והארוכה הזאת אתה בלי להיות מודע לכך מתחשל ומגלה שאתה חזק!!! אתה הוכחה לעצמך, עדות לעצמך שזה כך. עוד קטע קטנטן, כשאני עושה את הספורט (שאני כמעט שונאת...) אני מסתכלת על שעון מדידת הק"מ והזמן.... ואומרת לעצמי....וואו....כמה זמן עוד נשאר - אבל כשאני תוך כדי כך מסתכלת בטלויזיה ושומעת מוסיקה יפה וכו'. הזמן עף בלי להרגיש.... אז בדימוי הקטן, שלא משקיעים בו בדרך כלל מחשבה בכלל, אני רוצה להגיד שהזמן טס...בלי שמרגישים אפילו. נכון שהרצון הוא עז. והשאיפה לראות את התוצאות מהר - אדירה. אבל מצד שני, שני אלה הופכים אותך לחדור מוטיבציה בוערת לשרוף את הדרך להצלחה. ובשילוב נכון וחכם. של תזונה שאתה אוהב. ומרוצה. בנוסף לסיבובים שכונתיים עם האופני ספורט המדהימות. :-)) ו..ו...בנוסף לכך שבאמת הזמן והימים עפים..... לא תאמין כמה מהר הזמן יעבור ואיתו יגיע גם החלום. פשוט כל כך. לא יכול להיות יותר. פשוט תמשיך. השיגרה כבר עושה לבד את העבודה. והשעון....ממשיך את מרוצתו.. ואתה.....צמוד אליו מתקרב כל הזמן למטרה. ביחד עם האהבה של כולנו (שאתה מרגיש ויודע....) נשיקת לילה טוב וחיבוק על הצלחתך ויכולותיך, פשוט ענקון - כל הכבוד!!!!!! דליה.

יישר כח ענקון

מברוק על הירידה על הכיף כיפק עדיף ככה שתרד לאט ולא מהר ואזסביר להניח שתצליח לשמור יותר על המשקל שלך. תצלצל אלי מחר ונדבר. פנינוש

ירידה מהירה עלולה להיות מסוכנת

כל הכבוד על ההישג הבלתי רגיל. אני יודע במה זה כרוך ואיזה מאמץ אדיר נדרש לכך. עם זאת, כאחד שכבר ירד כמות ק"ג שכזו מספר פעמים והעלה הכל חזרה עם ריבית דריבית, אני רוצה להזכיר לך שחילוף החומרים מתאים עצמו לזמינות הפוחתת של המזון, מתיעל, וכאשר חוזרים לאכול כרגיל ואפילו מעט מהרגיל אבל יותר מאשר בדיאטה, הוא אינו זקוק לכל מה שאוכלים ומיד מתחילה השמנה. ממליץ לך לרדת לאט יותר אבל לאמץ הרגלי אכילה עמם תוכל להמשיך forever.

אחלה חמוד - ואגב, מה שלום האופניים?

היי ענקון, אם אניסופר נכון זה יותר מ 2 ק"ג לשבוע

מענין לראות את הגרף של הירידה לאורך זמן.

יששששש איזה יופי!!! ידעתי שאתה יותר חמוד מענק!!!!!!!

ענקון, כל הכבוד........ואין לך מה למהר אתה בדרך הנכונה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר