שלום לכולם

שלום לכולם

הבוקר נכנסתי לראשונה לפורום הזה ושאלתי אם מישהו יודע משהו על אכילה לפי סוג דם. אחה"צ נכנסתי שוב לבדוק עם יש תשובה ועברתי על כל ההתיחסויות שרשמתם היום, עד עתהץ התרשמתי מאוד מאוד מאיכות האנשים, התמיכה הבלתי רגילה שהנקתם לדינה, עמה אני מזדהה מאוד. גם אני בן 51, וגם אני סוחב עלי 35+ ק"ג מיותרים אותם אני מנסה להוריד באינטנסיביות רבה בשלוש השנים האחרונות. בעבר עשיתי 2 "מבצעים" והצלחתי להוריד כל פעם כ- 15 ק"ג אותם החזרתי לעצמי עם תוספות - אני מניח שאתם מכירים זאת על בשרכם... בשלוש השנים האחרונות ניסיתי צומות, חוקנים, המנעות מוחלטת מלחם ופחמימות (גדלתי בבית יקה - אני "מת" על תפוחי אדמה...), הצלחתי להוריד מספר ק"ג אך מיד כאשר רופפתי לעצמי את האיסורים - חזרתי והעלתי אותם. בשנה האחרונה ניסיתי לאמץ כדרך חיים דיאטה לפי ספר שנקרא "המטרה" הגורס אכילת מנות מאוזנות של פחמימות, חלבונים ושומנים בכל ארוחה. לא עזר לי... עשיתי בדיקת דם שאמורה היתה (כביכול ?) להשלח למעבדה ביורק באנגליה וע"פ תוצאותיה אסור לי לאכול מוצרי חלב, עברתי לגבינות וחלב עיזים... עכשיו אני מנסה להבין אם אכילה לפי סוג דם יש בה ממש... בקיצור אני מה זה מבולבל... אשמח אם תעירו עיני ותחו דעה. גיל

גם אני חדשה אבל מלאת תקווה

אני גם חדשה, מהיום, בפורום הזה ונשמע לי שיש כאן קבוצת אנשים תומכת וחמה. בעצם זה לא משנה איזה דיאטה אתה עושה. העיקר שברגעי המשבר וברגעי ההצלחה תוכל להכנס לכאן לשתף ולהשתתף. אין לי נסיון בפורומים כאלה אבל מספרים לי שתמיכה מאוד עוזרת להצלחת הדיאטה. מאוד מקווה שתצליח למצוא דרך שהכי מתאימה לך. בהצלחה.

גידי שלום לך וברוך בואך לפורום

קודם כל תוכל למצוא 3 אתרים בלוח הקישורים של הפורום (לחץ "קישורים" בשורה הצהובה שבכותרת) מקווה שתוכל למצוא שם מידע שיעזור לך. המצבים שאתה מתאר מוכרים, ובמיוחד עשיית דיאטה בצורה "לא מסודרת", שלא לדבר על הסתגפות - שבמוקדם או במאוחר מביאה לנטישת הדיאטה אין לי דיעה אישית על דיאטה לפי סוג הדם - שמעתי בעיקר דיעות שליליות, הגורסות שאין שום השפעה לסוג הדם. אבל מבחינתי זה רק שמועות, כי לא בדקתי את הנושא באופן אישי. חשוב שתצליח לבחור ולהתאים לעצמך דיאטה "מסודרת", כזו שאתה תרגיש איתה טוב, כזו שתאפשר לך לאכול ארוחות טעימות, מזינות ומשביעות (יש דבר כזה...) באיחולי הצלחה קובי

גידי - לקח אחד שאתה אמור להפנים, הוא

שדיאטה זה ענין לכל החיים. אם תסיים את שלב הירידה ותצליח להוריד כל מה שאתה רוצה, עדיין תצטרך לשמור. שלב השמירה נמשך כל החיים, כי אם לא תשמור, יקרה מה שקרה בפעמים הקודמות שלא שמרת - תשמין שוב. מסקנה אחת מזה - עדיפות לשיטות שאפשר לחיות איתן בנוחות כל החיים. לכן, לא לצומות, לא לחוקנים (האמת - לא הבנתי מה הרציונל מאחורי חוקן כשיטה להרזיה), לא לתרופות, ולא מוחלט לשיטות שאתה סובל בהן - כי לאף אחד לא מגיע לסבול כל החיים. אני מאמין שגם עבורך הכיוון הנכון הוא דיאטה דלת פחמימות. העיקרון המרכזי בדיאטות האלה - שמור על רמה נמוכה של אינסולין בדם, וזה כבר יסדר לך את כל השאר. הימנעות מוחלטת מלחם וסוכר היא רק אחת מן השיטות דלות הפחמימות. יש אנשים שמסתדרים עם זה, ויש אנשים שלא. להמשך - ראה בקישור (ובקישורים מתוכו).

גם אני חדשה אבל מלאת תקווה

אני גם חדשה, מהיום, בפורום הזה ונשמע לי שיש כאן קבוצת אנשים תומכת וחמה. בעצם זה לא משנה איזה דיאטה אתה עושה. העיקר שברגעי המשבר וברגעי ההצלחה תוכל להכנס לכאן לשתף ולהשתתף. אין לי נסיון בפורומים כאלה אבל מספרים לי שתמיכה מאוד עוזרת להצלחת הדיאטה. מאוד מקווה שתצליח למצוא דרך שהכי מתאימה לך. בהצלחה.

דינה - כשיש תקווה אפשר לעשות הכלללללל!!! זו לא סתם אימרה.

ואם אופטימיות כמו שאני "שומעת" שיש בך וממך - זה פשוט הבסיס להצליח וזה בסיס הכוח שלך "לעשות את זה".....!!! זאת - ההתחלה האמיתית. כשמרגישים טוב ויש תחושה עצמית אישית חיובית!!!!! כשיש את זה כל השאר כבר גם מגיע והולך.... חזקי ואמצי והצליחי הרבה הרבה... מדליה.

שלום לכולם

הבוקר נכנסתי לראשונה לפורום הזה ושאלתי אם מישהו יודע משהו על אכילה לפי סוג דם. אחה"צ נכנסתי שוב לבדוק עם יש תשובה ועברתי על כל ההתיחסויות שרשמתם היום, עד עתהץ התרשמתי מאוד מאוד מאיכות האנשים, התמיכה הבלתי רגילה שהנקתם לדינה, עמה אני מזדהה מאוד. גם אני בן 51, וגם אני סוחב עלי 35+ ק"ג מיותרים אותם אני מנסה להוריד באינטנסיביות רבה בשלוש השנים האחרונות. בעבר עשיתי 2 "מבצעים" והצלחתי להוריד כל פעם כ- 15 ק"ג אותם החזרתי לעצמי עם תוספות - אני מניח שאתם מכירים זאת על בשרכם... בשלוש השנים האחרונות ניסיתי צומות, חוקנים, המנעות מוחלטת מלחם ופחמימות (גדלתי בבית יקה - אני "מת" על תפוחי אדמה...), הצלחתי להוריד מספר ק"ג אך מיד כאשר רופפתי לעצמי את האיסורים - חזרתי והעלתי אותם. בשנה האחרונה ניסיתי לאמץ כדרך חיים דיאטה לפי ספר שנקרא "המטרה" הגורס אכילת מנות מאוזנות של פחמימות, חלבונים ושומנים בכל ארוחה. לא עזר לי... עשיתי בדיקת דם שאמורה היתה (כביכול ?) להשלח למעבדה ביורק באנגליה וע"פ תוצאותיה אסור לי לאכול מוצרי חלב, עברתי לגבינות וחלב עיזים... עכשיו אני מנסה להבין אם אכילה לפי סוג דם יש בה ממש... בקיצור אני מה זה מבולבל... אשמח אם תעירו עיני ותחו דעה. גיל

בתור חדשה נוספת כאן אני יכולה רק לומר...

שהפורום הזה מדהים. יש כאן אנשים נפלאים, ומלאי רצון לעזור ולתמוך. חוץ מזה נראה לי שהפורום הזה הכי פעיל בוואלה. יש כאן איזה מליון הודעות לשעה. בהצלחה לכולנו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר