רגע לפני שאני נשאבת למיטה אבל עדייו בהכרה מלאה ובדעה צלולה אני מכריזה על

פתיחת מאבק ב 8 ק"ג שנשארו עלי כדי להגיע לגבול העליון לפי ה B.M.I . מרגיש עם זה רע, רע מאד. ויום ששי הוא יום טוב לחזור לסדר ומשמעת ולהמשיך. מכריזה, מצהירה, מודיעה .......... שבת שלום ציניקו

בהצלחה, ותודה על תגובתך הקודמת

יכולה רק לומר שלא הבנתי איך הפורום עובד כאן אך יהיה קל לברר במיוחד אם אקרא את מכתב ההנהלה :-) אבל היום כבר ויתרתי על כמה ממתקים וכמה פרוסות לחם שלא אתבייש להודות כאן על חטאים ועכשיו הולכת להכין סלט (שונאת להכין סלט) שבת שלום לכולם

המון בהצלחה. ממשיכה להילחם לצידך באלו שנשארו לי

יכולה רק לומר שלא הבנתי איך הפורום עובד כאן אך יהיה קל לברר במיוחד אם אקרא את מכתב ההנהלה :-) אבל היום כבר ויתרתי על כמה ממתקים וכמה פרוסות לחם שלא אתבייש להודות כאן על חטאים ועכשיו הולכת להכין סלט (שונאת להכין סלט) שבת שלום לכולם

.

רגע לפני שאני נשאבת למיטה אבל עדייו בהכרה מלאה ובדעה צלולה אני מכריזה על

פתיחת מאבק ב 8 ק"ג שנשארו עלי כדי להגיע לגבול העליון לפי ה B.M.I . מרגיש עם זה רע, רע מאד. ויום ששי הוא יום טוב לחזור לסדר ומשמעת ולהמשיך. מכריזה, מצהירה, מודיעה .......... שבת שלום ציניקו

ציניקו, גם אני הלכתי "לנמנם" בשעה הנ"ל....

והתעוררתי לא מזמן, בשעה 9! לפני זה הייתי אפוף לגמרי, ובשעה האחרונה של הלימודים היום בצהרים, פשוט הראש נפל לי כל הזמן, וכתבתי שטויות במחברת. תגידי... את 8 קילו בשביל גבול עליון?? את בטוחה שהטבלאות שאת מחזיקה נכונות?? ;-) מה התוכנית שלך? האם תכננת את ה"מאבק"? (כן, מילה נכונה בהחלט) מאחל לך המון הצלחה

בהצלחה! איזה כייף לך שנותרו לך רק 8 ק"ג לרדת!

אני מחכה ליום שבו ישארו גם לי פחות מעשרה ק"ג לרדת. בינתיים יש לי עוד יותר מ 40 . שבת שלום!

איך הפורום עובד כאן

מה בעצם לא הבנת? כמו בכל פורום - אנשים כותבים כאן הודעות ואנשים אחרים קוראים אותן. לפעמים גם מעירים או מגיבים עליהן. לרוב, השיח הוא בנושאי השמנה והרזיה, אבל לפעמים אנחנו גולשים קצת (או הרבה) הצידה. מי שנמצא כאן יותר משבוע-שבועיים כבר מכיר את משתתפינו הקבועים, ויודע פחות או יותר מה הם חושבים - מי בעד מה, מי נגד מי. מופיעים כאן אנשים שמבקשים עצות ושולים שאלות, ולרוב ימצאו אחרים שינסו לענות, או לתת עצה, או לכוון. יש אנשים שמספרים מנסיונם, או מעדכנים באופן שוטף מה עובר עליהם. הפורום הוא קבוצת תמיכה וירטואלית. אין כאן (לפחות רוב הזמן) דיאטנים מקצועיים, אלא רק אנשים שעוברים את הענין על בשרם. אני מאמין שכולנו יחד יודעים יותר מהרבה דיאטנים מקצועיים. יש לנו אוסף קישורים שאפשר להגיע דרכו להרבה מאוד מקומות ברשת - ראי בקישור.

כוכביאדה, אחרי תשובתו המלומדת של טנצר

לא נותר לי אלא לברך אותך בברוכה הבאה, ולשמוח איתך על שהצלחת להתגבר היום על הדחפים טיפה זהירות: לפעמים רוצים להוריד כמה קילוגרמים בודדים שנדמה לנו שהם מיותרים, ומוצאים עצמנו בסופו של דבר עם תוספת אם החלטת "לעשות דיאטה", תדעי שמדובר בשינוי בהרגלי האכילה לתמיד, ולא רק לאיזו תקופת הרזיה. ולכן, חשוב שתאמצי לך את אחת השיטות הקיימות, ותראי שהשינוי לא מביא אותך לסגפנות, לא רק אכילת סלט ושאר עשב, אלא לאורח חיים שאת מסוגלת לקיים לאורך זמן ואהבתי איך שאת כותבת. עוד מעט מגיעה המשאית עם העוגות הדיאטטיות, וגם את תקבלי :-))

אדון מנהל, עשית ממני אימפריה כוכבית, בגודל אני

רק כוכב עם השמנת יתר לא השמנה חמורה אז תחשוב עלי כעל כוכב כזה, כמו אולי, הכוכב של הנסיך הקטן קטן וקומפקטי בכל אופן, הקילוגרמים המיותרים שלי, כאמור, מיותרים ובהחלט פוגעים לי באיכות החיים אין שמץ של סיכוי שאגיע לסגפנות יתר אני אוהבת לאכול ואם אצליח לקצץ קצת במכסות, אשריני עושה דיאטות שנים על שנים אז מכירה את התהליך אוציא מהנפתלין את הדיאטה שרשמה לי הדיאטנית וגם אעשה יומן אכילה ויומן פישולים ומאמינה שזה יוריד לי איזה קילו שניים, לפחות אחרי זה תבוא המלחמה האמיתית כי את השניים הראשונים תמיד מצליחה לרדת בכל אופן, אתמול לאחר הכניסה הנה, פתחתי את הטבלה שלי המראה איזה משקל הוא חמור ואיזה פחות וכו', ולאור הסימונים עליו ראיתי שאני בחמישה קילו פחות ממה שהתחלתי פעם, אז כבר יותר טוב. (לא זוכרת מתי היתה הפעם) אחרי כזה עומס כתיבה עוד יתנו לי להשאר בפורום? אם לא, אחכה בכל אופן למשאית העוגות (הדיאטטיות, כמובן)

איך הפורום עובד כאן

מה בעצם לא הבנת? כמו בכל פורום - אנשים כותבים כאן הודעות ואנשים אחרים קוראים אותן. לפעמים גם מעירים או מגיבים עליהן. לרוב, השיח הוא בנושאי השמנה והרזיה, אבל לפעמים אנחנו גולשים קצת (או הרבה) הצידה. מי שנמצא כאן יותר משבוע-שבועיים כבר מכיר את משתתפינו הקבועים, ויודע פחות או יותר מה הם חושבים - מי בעד מה, מי נגד מי. מופיעים כאן אנשים שמבקשים עצות ושולים שאלות, ולרוב ימצאו אחרים שינסו לענות, או לתת עצה, או לכוון. יש אנשים שמספרים מנסיונם, או מעדכנים באופן שוטף מה עובר עליהם. הפורום הוא קבוצת תמיכה וירטואלית. אין כאן (לפחות רוב הזמן) דיאטנים מקצועיים, אלא רק אנשים שעוברים את הענין על בשרם. אני מאמין שכולנו יחד יודעים יותר מהרבה דיאטנים מקצועיים. יש לנו אוסף קישורים שאפשר להגיע דרכו להרבה מאוד מקומות ברשת - ראי בקישור.

תודה טנצר על תשומת הלב

אמתין בסבלנות כמה ימים ואראה את הדינמיקה אם גם אצליח לאבד משקל, (כי הרי לא יהיה לי נעים לספר על בזיונות אז בוודאי לא אכניס לפה את כל מה שמתחשק לי) הרווח יהיה כולו שלי. אתמול זה עבד יופי למרות יום ששי למרות ארוחה מטוגנת למשפחה אני נשארתי עם סלט ובלי עוגה בשבילי זה מאמץ נפשי אדיר שתעבור עלינו שבת שלווה, שבעה, רגועה, ובלי מיותרים חשקים לאוכל

התכוונתי כמובן - חשקים מיותרים לאוכל

רק כוכב עם השמנת יתר לא השמנה חמורה אז תחשוב עלי כעל כוכב כזה, כמו אולי, הכוכב של הנסיך הקטן קטן וקומפקטי בכל אופן, הקילוגרמים המיותרים שלי, כאמור, מיותרים ובהחלט פוגעים לי באיכות החיים אין שמץ של סיכוי שאגיע לסגפנות יתר אני אוהבת לאכול ואם אצליח לקצץ קצת במכסות, אשריני עושה דיאטות שנים על שנים אז מכירה את התהליך אוציא מהנפתלין את הדיאטה שרשמה לי הדיאטנית וגם אעשה יומן אכילה ויומן פישולים ומאמינה שזה יוריד לי איזה קילו שניים, לפחות אחרי זה תבוא המלחמה האמיתית כי את השניים הראשונים תמיד מצליחה לרדת בכל אופן, אתמול לאחר הכניסה הנה, פתחתי את הטבלה שלי המראה איזה משקל הוא חמור ואיזה פחות וכו', ולאור הסימונים עליו ראיתי שאני בחמישה קילו פחות ממה שהתחלתי פעם, אז כבר יותר טוב. (לא זוכרת מתי היתה הפעם) אחרי כזה עומס כתיבה עוד יתנו לי להשאר בפורום? אם לא, אחכה בכל אופן למשאית העוגות (הדיאטטיות, כמובן)

יש עוגיות ובכלל פיספסתי מאיפה הגיעה משאית לדיון

הדינמיקה של הפורום מוכתבת ע"י המשתתפים. יש גלים של תגובות לגלים של הודעות. הצטרפת אחרי גל אדיר שנשבר והשאיר אדווה קלה. וואלה איזה מילים על הבוקר. שיהיה לך אחלה יום ציניקו

לא נורא, כמו שאמרתי

אתאזר בסבלנות מן הסתם אחרי הגל יגיע עוד גל או גל-גלון מבחינתי, כמו שאמרתי קבעתי לי כמה כללים מאתמול מקווה שהם יעזרו לי משטר עוזר השאלה היא השמירה הרי להוריד אפשר אבל לשמור זה החשוב בכל אופן אני עדיין בשלב ההורדה, אז עוד חזון למועד :-) חן חן על האיחולים ויום קסום גם לך

תודה טנצר על תשומת הלב

אמתין בסבלנות כמה ימים ואראה את הדינמיקה אם גם אצליח לאבד משקל, (כי הרי לא יהיה לי נעים לספר על בזיונות אז בוודאי לא אכניס לפה את כל מה שמתחשק לי) הרווח יהיה כולו שלי. אתמול זה עבד יופי למרות יום ששי למרות ארוחה מטוגנת למשפחה אני נשארתי עם סלט ובלי עוגה בשבילי זה מאמץ נפשי אדיר שתעבור עלינו שבת שלווה, שבעה, רגועה, ובלי מיותרים חשקים לאוכל

לא, לא... וודאי שכאן המקום

לספר גם על מה שאת קוראת "בזיונות", על מעידות, נפילות, קשיים ושאר צרות. ולא רק בדיאטה... כאן חבורה של אנשים שמבינים, ש"פעם שמן תמיד שמן" ש"שמן" זה בראש בעיקר, שיש גם רגעים קשים, רגעים שנראה שהכל אבוד ויותר לא רוצים להתקדם ולעשות מאמץ, אלא רק להיכנע. ומה אני מספר לך את זה?? הרי את בתחילת הדרך! אז רק שתדעי, שאף אחד כאן לא עשוי מפלדה, אף אחד אין לו את ה-silver bullet להרזיה שרק יהיה לך קל, שרק יהיה לך על הצלחות לספר. בדיאטה ובכלל

"עומס הכתיבה" שלך, ממש חביב בעיני

ובכלל: מכאן אף פעם לא זורקים, לאף אחד לא מראים את הדלת. מבינים שיש לאנשים רגעים קשים, שמביאים אותם לאמר דברים, לפרוק, לבעוט. דברים שגם מרגיזים את האחרים וגוררים תגובות. יש כאלה שמתאפקים, יש כאלה שלא. יש שלוקחים פסק זמן, יש אפילו שטורקים את הדלת ביציאה, יש שאחרי זה חוזרים. ממש כמו... בחיים
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר