אני מכריז בזה על פרויקט אישי - שחזור הקישורים האבודים

ההסטוריה שלנו ב-IOL כללה המון קישורים לאתרים מועילים בתחום ההשמנה וההרזיה. הגיע הזמן לשחזר את הנכסים שנגזלו מאיתנו. בימים (או השבועות, או החודשים) הקרובים, אצרף כתגובות מתחת להודעה זו את כל אוסף הקישורים שלי - אני יכול לחשוב על הרבה-הרבה עשרות. כדי לאתר אותם בעתיד, יספיק חיפוש על המילים "הקישורים האבודים".

בקישור - לעיסה איטית כשיטה להרזיה, מאת עידן עורב

אופס, עוד ניסיון לקשר...

אופס פעם שניה, הקישור למעלה שגוי והנה הנכון

ההסטוריה שלנו ב-IOL כללה המון קישורים לאתרים מועילים בתחום ההשמנה וההרזיה. הגיע הזמן לשחזר את הנכסים שנגזלו מאיתנו. בימים (או השבועות, או החודשים) הקרובים, אצרף כתגובות מתחת להודעה זו את כל אוסף הקישורים שלי - אני יכול לחשוב על הרבה-הרבה עשרות. כדי לאתר אותם בעתיד, יספיק חיפוש על המילים "הקישורים האבודים".

מן הפורום הישן - קישור לדף מיומן אונליין של קתרין ריגבי

בקישור - חלק מן המסר של טנצר: אין דבר כזה "לשרוף קלוריות" (מן הפורום הישן)

בקישור - עוד מן המסר של טנצר: דיאטות דלות קלוריות ודיאטות דלות פחמימות

בקישור - "אמזון" על ספרן של התאומות בארבי, הסיפור הכי-הכי שאפשר בנושא הפרעות אכילה

בקישור - חלק מן המסר של טנצר: אין דבר כזה "לשרוף קלוריות" (מן הפורום הישן)

גם אין דבר כזה לשרוף שומנים (ואם יש, זה לא אמור להטריד אתנו) - מאת לייל מקדונלד

מן הפורום הישן - קישור לדף מיומן אונליין של קתרין ריגבי

כאן

מאותו אתר - שאלות ושיקולים לבחירת דיאטן

בקישור - עוד מן המסר של טנצר: דיאטות דלות קלוריות ודיאטות דלות פחמימות

בקישור - עוד מן המסר של טנצר: אהבה עצמית

בקישור - תקציר שלי ל"דיאטת המכורים לפחמימות" (לפי הספר הראשון), מיועד להתרשמות בלבד

מי שרוצה גם לעשות את הדיאטה אמור לקרוא את הספר - יותר מפעם אחת, להבין אותו היטב, ולקבל אישור מן הרופא

בקישור - סקירת ההבדלים והחידושים לפי הספר החדש, מאת מיכל

בקישור - שיחה לילית עם המקרר, מאת "זאתי שמחשבת כל חייה קלוריות"

הועתק מן הפורום הישן אל הפורום החדש ע"י רונן גרוס

דיאטת הלחם התפרסמה לפני כמה שבועות בספר עברי מקורי, מאת אולגה רז

אני מניח שעדיין אין אתר - וספק אם יהיה בקרוב!

בקישור - המלצה ותקציר של "דיאטת הלחם", מאת אבירם

בקישור - ד"ר ג'ון מקדוגל, נגד דיאטות דלות פחמימות

בקישור - מאגר הערכים התזונתיים (קלוריות וכל השאר) של "דיאטנט"

בקישור - טבלת קלוריות (פשוטה ולענין) מתוך "נענע אוכל"

דיאטת הלחם התפרסמה לפני כמה שבועות בספר עברי מקורי, מאת אולגה רז

אני מניח שעדיין אין אתר - וספק אם יהיה בקרוב!

כתבה על דיאטת הלחם - חלק ראשון

חלק שני

עבור לעמוד
, , , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר