בעיית משקל רצינית

שלום, אני בת 32, שוקלת 102 על גובה של 165 וצריכה לרדת במשקל בדחיפות. כבר נסיתי הכל מהכל ולאחרונה הבנתי שעיקר הבעיה הוא פסיכולוגי במהותו - האוכל ממלא את חיי הריקים... אני מחפשת אחר קבוצת תמיכה/ מאמן אישי וכו' איכותי ביותר (חשוב) ועם אישיות כריזמטית לליווי התהליך. אם מישהו מכיר, יודע, שמע... כל פרט מידע יתקבל בברכה. רק כדי להבהיר הקבוצות של שומרי משקל למשל לא עונות לדעתי על הצורך האישי שלי. תודה, תודה ושוב תודה לכל מי שיטרח לסייע. זו הצלת חיים. ממש. שבוע טוב, ליאת.

היי ליאת

נראה לי שאוכל לעזור. ונראה לי שהגעתי בדיוק בזמן. אני חלק מקבוצה של נשים חלקן עם עודף משקל של 40 קילו יש יותר וחלקן פחות.. נשים בנות 20 - 55, שהחליטו לעשות מעשה ולקחת את חייהן בידיים! או יותר נכון ברגליים..ןלמה אני מתכוונת: באתר הזה www.gdolot.com תוכלי למצוא לא מעט סיפורים הדומים לשלך, ויותר מזה למצוא פיתרון!! למצב הכל כך קשה שבו את נימצאת. מי כמוני יודעת כמה זה קשה לעשות פעולה שאמורה להיות כל כך פשוטה כמו להתכופף.. היום אני רזה יותר בזכות אותה תכנית שקיימת כבר למעלה מ 4 שנים בהנחייתו של ד"ר אילן קיציס לקבוצה קוראים "גדולות", אני עצמי השלתי ממשקלי 20 קילוגרמים ויש לי עוד 10 להוריד ואני לא מתכוונת לוותר! עקב ההצלחה, הוחלט להקים קבוצה חדשה בנוסף לזאת הקיימת. המפגש ראשון בתחילת מאי התוכנית כוללת קבוצה טיפולית בהנחיית פסיכולגית, ספורט מהנה (כדוגרל בהפוך על הפוך), תוכנית אוכל והרבה כייף להתקשרות ד"ר קיציס 052-4266769 ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!

לליאת היקרה

נשמע שהגעת לתובנה משמעותית לגבי התפקיד הרגשי של האוכל בחייך, אכן ניתן להחזיר את האוכל לתפקיד הפיזיולוגי שלו ע"י פנייה לטיפול מקצועי של דיאטנית מומחית בתחום בעיות אכילה וכן לחשוב בהמשך על שילוב של טיפול פסיכולוגי. עלייה במשקל היא תוצאה של אכילה שאיננה מותאמת לצרכי הגוף וניתן ללמוד לאכול לפי רעב ושובע פיזיולוגיים ולמזער אכילה רגשית. בהצלחה, שיווי משקל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר