התחלתי אתמול חרמון

אז ככה, לדעתי הדיאטה הזו לא קלה ונכון שהיא לא דיאטת דרך חיים כמו דיאט קלאב ואפילו מכורים לפח' זוהי דיאטה להרזיה בלבד. קראתי איפשהו שאם מצליחים לשמור על המשקל 3 חודשים הגוף זוכר ומתקבע עליו. אז נכון שזה לא ערובה לכל החיים וכל חיינו נצטרך להיות עם היד על הדופק (או לפחות רגל על המשקל...) זה אולי נשמע תמים אבל החלטתי שהפעם אני הולכת על זה ובגדול. זו הפעם הראשונה שאני רואה בעיני רוחי את עצמי פחות 20 ק"ג. הדיאטנית הסבירה לי אתמול שאסור לחרוג בשום אופן מהתפריט, ושמספיק חריגה פעוטה מבחינה קלורית כמו תפוח נוסף ביום, כדי לקלקל. החלטתי להישמע להוראות ודווקא בגלל שאני לא מבינה עד הסוף את השיטה (ביננו ממתי תפוח נוסף ביום משפיע על התוצאות באופן דרמטי). אני כבר לא יכולה לסבול את עצמי עם עודף המשקל הזה. אני בתקופה זו מחפשת עבודה , ואני מאוד מוטרדת מעודף המשקל בהקשר הזה (בנוסף לכל התחומים האחרים שמושפעים ממנו). מקווה לטוב. רונית
Anonymous

היי רונית ברוכה הבאה מאחלת לך הצלחה בירידה. יש בפורום מספר אנשים שעשו ועדיין עושים את דיאטת חרמון

צדקת שאמרת שהשיטה היא רק לירידה ולא כאורח חיים לתמיד. וזו הבעיה עם הדיאטה הנ"ל. כאשר מגיעים למשקל היעד - הקילוגרמים חוזרין ובגדול. יש בשיטה תכנית אוכל לשמירה, לא מכירה אף אחד שהתמיד בתכנית לאחר הירידה. אבל זה לא אומר שומדבר לגבייך. כרגע המשימה שלך היא לרדת - וביחס לעתיד...... יש זמן ! בהצלחה, ריקי.

מה זה חרמון ואיפה משיגים אותו? אותה?

התחלתי אתמול חרמון

אז ככה, לדעתי הדיאטה הזו לא קלה ונכון שהיא לא דיאטת דרך חיים כמו דיאט קלאב ואפילו מכורים לפח' זוהי דיאטה להרזיה בלבד. קראתי איפשהו שאם מצליחים לשמור על המשקל 3 חודשים הגוף זוכר ומתקבע עליו. אז נכון שזה לא ערובה לכל החיים וכל חיינו נצטרך להיות עם היד על הדופק (או לפחות רגל על המשקל...) זה אולי נשמע תמים אבל החלטתי שהפעם אני הולכת על זה ובגדול. זו הפעם הראשונה שאני רואה בעיני רוחי את עצמי פחות 20 ק"ג. הדיאטנית הסבירה לי אתמול שאסור לחרוג בשום אופן מהתפריט, ושמספיק חריגה פעוטה מבחינה קלורית כמו תפוח נוסף ביום, כדי לקלקל. החלטתי להישמע להוראות ודווקא בגלל שאני לא מבינה עד הסוף את השיטה (ביננו ממתי תפוח נוסף ביום משפיע על התוצאות באופן דרמטי). אני כבר לא יכולה לסבול את עצמי עם עודף המשקל הזה. אני בתקופה זו מחפשת עבודה , ואני מאוד מוטרדת מעודף המשקל בהקשר הזה (בנוסף לכל התחומים האחרים שמושפעים ממנו). מקווה לטוב. רונית

רונית עניתי לך בפורום של יוא"ל ומשום מה זה לא עבר לכאן..

רונית

אני עם עודף של 53 קילו. התחלתי לפני 4 שבועות. וגם אני כמוך. לא מבינה את השיטה. אבל מה לעשות? עד עכשיו עובד. יורדת. לאט אבל יורדת. וכמו שאמרו לך פה- תרדי ונחשוב הלאה. זה בדיוק הקו שאימצתי לעצמי. שיהיה בהצלחה לך ולי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר