דיאטת השמנה

דיאטת השמנה

היי יש לי בעיה אני רזה מאוד יחסית ואני לא מצליחה להשמין! לעולם לא היו לי הפרעות אכילה אבל אני נמצאת בתת משקל אולי מפני שחילוף החומרים שלי מהיר כנראה=/ אני אוכלת ארוחת צהריים רגיל וגם ארוחת ערב וביניים אני אוכלת כל מיני ממתקים וכו' אני בטוחה שאני צוברת הרבה קלוריות ביום אבל לא רואים את זה! תמליץ לי בבקשה על משהו כדי שאני יוכל להשמין

הרבה מקנאות בך!

אם זה מאוד מציק לך כדאי להבדק על ידי רופא ולשלול בעיה בבלוטת התריס-עודף פעילות. אבל יש מאכלים עתרי קלוריות שאת יכולה להתענג עליהםובנוסף מוכרים בבתי מרקחת אבקות שניתן להוסיף למעדן שהם עתירי קלוריות..ועוד.. בהצלחה רבה

עלייה במשקל אינה משימה פשוטה, כאשר הגוף רגיל להיות במשקל נמוך באופן טבעי

כדאי לך להתייעץ עם דיאטנית בכדי שהתהליך לא יהפוך להאבסה עצמית של אוכל לא בריא. ישנם מזונות עשירים בשומנים בילתי רווים שאותם מומלץ להוסיף, למשל אגוזים, טחינה, שמן זית, אבוקדו, חלבה, ועוד. שיווי משקל

הרבה מקנאות בך!

אם זה מאוד מציק לך כדאי להבדק על ידי רופא ולשלול בעיה בבלוטת התריס-עודף פעילות. אבל יש מאכלים עתרי קלוריות שאת יכולה להתענג עליהםובנוסף מוכרים בבתי מרקחת אבקות שניתן להוסיף למעדן שהם עתירי קלוריות..ועוד.. בהצלחה רבה

נכון.

עלייה במשקל אינה משימה פשוטה, כאשר הגוף רגיל להיות במשקל נמוך באופן טבעי

כדאי לך להתייעץ עם דיאטנית בכדי שהתהליך לא יהפוך להאבסה עצמית של אוכל לא בריא. ישנם מזונות עשירים בשומנים בילתי רווים שאותם מומלץ להוסיף, למשל אגוזים, טחינה, שמן זית, אבוקדו, חלבה, ועוד. שיווי משקל

לשיווי משקל - לילי ונדיה

ההודעות האחרות בשרשור זה הן צורמות וחסרות טאקט, אדם שסובל מבעייה בריאותית לא צריך לשמוע ש"מקנאים" בו (כמה חולני), ואני חושבת שזה יהיה הוגן למחוק את ההודעות האלה. מה דעתכן? JOY

תודה על ההערה, אך לכל אחד יש את הזכות להביע את דעתו, ניסיתי להבהיר שזו לא בעיה פשוטה (הצורך לעלות במשקל)

כאשר ישנן הערות שעוברות את גבול הטעם הטוב, אני מוחקת את התגובה. שיווי משקל

זה לא עובר את גבול הטעם הטוב לעודד אנורקסיה?

ועוד במקום כזה?

דיאטת השמנה

היי יש לי בעיה אני רזה מאוד יחסית ואני לא מצליחה להשמין! לעולם לא היו לי הפרעות אכילה אבל אני נמצאת בתת משקל אולי מפני שחילוף החומרים שלי מהיר כנראה=/ אני אוכלת ארוחת צהריים רגיל וגם ארוחת ערב וביניים אני אוכלת כל מיני ממתקים וכו' אני בטוחה שאני צוברת הרבה קלוריות ביום אבל לא רואים את זה! תמליץ לי בבקשה על משהו כדי שאני יוכל להשמין

נישמה כייף

שאת אוכלת הרבה ונישאר לך בטן שטוחה וחלקה כאילו ריק

זה לא עובר את גבול הטעם הטוב לעודד אנורקסיה?

ועוד במקום כזה?

אני לא חושבת שזה עידוד לאנורקסיב, זו פשוט הבעה של תחושות ותיסכולים

נישמה כייף

שאת אוכלת הרבה ונישאר לך בטן שטוחה וחלקה כאילו ריק

הלוואי על כולנו המצב הזה.

דיאטת השמנה

להתייעץ עם דיאטנית או אפילו רופא משפחה. אני לא ממליצה לנסות להשמין בכוח

אם את אוכלת בריא ומספיק ועדיין בתת משקל מעבר לאכילה לא בריאה כלומר מוגזמת לא בהכרח ישנה את המצב, אולי העצמות שלך קלות מדי או משהו כזה,עדיף באמת לבדוק דברים כמו אחוזי שומן וכו'. אצל הרבה אנשים זה קורה בגיל ההתבגרות שלא משמינים למרות שאוכלים, ככה הם מפתחים הרגלי אכילה נוראיים ומשמינים בגיל מסוים ואז מאוד קשה לרדת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר