דחוף

דחוף

אני בת 15 ואני שוקלת 80 והגובה שלי הוא 1.66 רציתי עצהות טובות לדיאטה תודה

הורדה במשקל

בת 15 יקרה השמנה זה עניין של ראש ולכן, קודם כל, חשוב להבין, שללא שינוי בהרגלי האכילה, שום "דיאטה" לא תעבוד. יש לדעת מראש שצריך הרבה סבלנות והתמדה על מנת לשנות הרגלים לכל החיים. הכלל הראשון והכי חשוב – ירידה מתונה במשקל. הקצב האידיאלי הוא 1/2 ק"ג בשבוע. ירידה מעבר לזה תגרום לפירוק שרירים במקום פירוק שומן. אם תרצי שארכיב לך תפריט, צרי קשר דרך האתר שלי (הקישור למטה). בהצלחה עינת http://www.metaplim.co.il/a.asp?p=14013

חשוב שתפגשי עם דיאטנית באופן אישי שתוכל לעזור לך להבין למה את בעודף משקל

ואיזה שינויים צריך לעשות. זה לא כל כך פשוט, ובודאי שלא ניתן לתת המלצות דרך האינטרנט (זה פשוט לא מקצועי). את נמצאת בגיל מאוד קריטי מבחינה התפתחותית, וכל שינוי שתעשי בתזונה היומית שלך ישפיע על המשך ההתפתחות. החשש הוא שתעשי שינויים קיצוניים מדי או לא מתאימים לגוף שלך, וכך תגרמי נזק שלעיתים אינו הפיך. נשמח לענות על עוד שאלות, ובנתיים תקבעי תור אצל דיאטנית שמתמחה בטיפול בנוער. בהצלחה, שיווי משקל.

טיפים לדיאטה

היי.... 1. להקפיד על ארוחות מסודרות בוקר צהריים ערב ושתי ארוחות ביניים 2.חשוב לשתות המון מים ואם בא לך משהוא מתוק בשתייה אפשר להוסיף פטל דיאטטי 3.ספורט ,את יכולה להתחיל בחצי שעה ליום ולעלות בהתאם להרגשתך 4.מביחנת מתוקים, את יכולה להגדיר פעם בשבוע או פעמיים על אכילת חטיף או ממתק בנוסף לתפריט היומי 5. וכמובן להתייעץ עם דיאטנית ורופא. שיהיה בהצלחה

תאכלי מאוזן

גיל 15 ....את בונה את הגוף שלך לא מוצא שום סיבה למעט משקל עודף רדיקאלי לעשות דיאטה , מצד שני את מתעקשת על דיאטה ? לכי לאיש מקצוע דיאטן או תזונאי בכדי להתאים לעצמך את הדבר הנכון מבלי לפגוע בהתפתחות שלך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר