הגיוני?

הגיוני?

אני מצרפת קובץ שמצאתי באינטרנט ואני רוצה לדעת אם זה הגיוני בכלל.. לאכול בצורה כזאת ולרדת במשקל לפי כל השלבים?הגיוני או לא? או שזאת סתם עבודה בעיניים?
2510517.doc
(27 KiB) עדיין לא הורד

היות ושומן בכל הגוף יורד בכל דיאטה,לא הגיוני לסבול ממרק מגעיל

אגב ,כל אחת היתה רוצה להקטין התחת וליישר הבטן,אבל בדיאטה יורד השומן בכל הגוף בפנים וגם בחזה וגם בפנים, אז בסה"כ צריך לשתות יותר מים ולהפסיק לאכול פחמימות,ירקות סלטים טעימים,הרבה,ושני פרות ליום,יעשו העבודה טוב יותר,מהיר יותר,נעים יותר,אגב פחמימות יש בירקות וגם בפרות,אם פתאום את רעבה,עוף מהתנור עסיסי וטעים יעשה העבודה

שלום נועה, לגבי הקובץ שצירפת - אינני יודעת את מי הוא משמש

אבל אנשים בריאים שרוצים לרדת במשקל אשר יעשו בו שימוש רק יגרמו נזק לגוף שלהם, ומאוד יסבלו בתהליך הירידה במשקל. אין שום סיבה ללכת לפי ההמלצות שצירפת, אלא אם כן את מעוניינת לגרום לעצמך נזקים. אם את רוצה לרדת במשקל, את צריכה להתחיל תהליך מאוזן בליווי איש מקצוע, אשר ידריך אותך לגבי האכילה שלך. התהליך לא צריך להיות "עונש", אלא משהו שנעשה בכיף, מתוך בריאות: לאכול מכל אבות המזון, כמויות שמתאימות לך ולגוף שלך. אני מקווה שתבחרי בדרך השפויה, ולא בדרך ההמלצות שאת מקבלת מחלק מחברי הפורום. בהצלחה, שיווי משקל.

היות ושומן בכל הגוף יורד בכל דיאטה,לא הגיוני לסבול ממרק מגעיל

אגב ,כל אחת היתה רוצה להקטין התחת וליישר הבטן,אבל בדיאטה יורד השומן בכל הגוף בפנים וגם בחזה וגם בפנים, אז בסה"כ צריך לשתות יותר מים ולהפסיק לאכול פחמימות,ירקות סלטים טעימים,הרבה,ושני פרות ליום,יעשו העבודה טוב יותר,מהיר יותר,נעים יותר,אגב פחמימות יש בירקות וגם בפרות,אם פתאום את רעבה,עוף מהתנור עסיסי וטעים יעשה העבודה

בבקשה לא לתת המלצות תזונתיות מסוג זה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר