האם זה אפשרי?

האם זה אפשרי?

אני שוקלת 50 ק"ג גובה 150...וברצוני להוריד לפחות 4 ק"ג.. הבעיה היא לא רק להוריד את ה4 האלו אלה שיש לי בטן מאוד גדולה..והירכיים שלי גם כן. התחלתי לעסוק בספורט גם. חשבתי שאם אולי אני יאכל רק סלטים במשך היום אני ירד במשקל? אני לא רוצה לאכול לחם/פסטה...כי זה משמין. הסלט יכלול :חסה,טונה,עגבניה,מלפפון,וגבינה בולגרית 24% מגורדת. זה יעזור לי לרדת במשקל?

דנה, בת כמה את?

בת 17

זה לא יעזור לך לרדת 4 קילו. זה יעזור לך לעלות 8 קילו.

שיהיה בהצלחה..

הבטןהגדולה יתכן שחזוק שרירי הבטן יעזור,יתכן שהרחם נמצא קדימה

תתיעצי עם רוםא

בת 17

בגילך לא מומלץ לרדת במשקל, בגלל שזוהי תקופה

של גדילה והתפתחות שבה הגוף זקוק לכל רכיבי התזונה בכמויות הנכונות. עוד דבר - לא פחות חשוב - המשקל שלך תקין לגמרי, ולכן גם אין שום סיבה לירידה במשקל. כל ירידה במשקל תגרום נזק לגוף שלך, לפעמים נזק בילתי הפיך. שיווי משקל

הבטןהגדולה יתכן שחזוק שרירי הבטן יעזור,יתכן שהרחם נמצא קדימה

תתיעצי עם רוםא

אוי ואווי מה זאת אומרת הרחם נמצא קדימה?יש כזה דבר?

בגילך לא מומלץ לרדת במשקל, בגלל שזוהי תקופה

של גדילה והתפתחות שבה הגוף זקוק לכל רכיבי התזונה בכמויות הנכונות. עוד דבר - לא פחות חשוב - המשקל שלך תקין לגמרי, ולכן גם אין שום סיבה לירידה במשקל. כל ירידה במשקל תגרום נזק לגוף שלך, לפעמים נזק בילתי הפיך. שיווי משקל

האם בכל זאת

תוכלי לתת לי איזשהו תפריט כי יש לי שומנים רואים עליי. אולי הגובה והמשקל תקינים אבל אני נמוכה לגיל הזה ולא רזה כמו כל בת נמוכה(בדרך כלל)והייתי רוצה להוציא קצת שומנים מהגוף..אני עוסקת בספורט אבל אני לא יורדת במשקל. בבקשה תעזרי לי

האם זה אפשרי?

אני שוקלת 50 ק"ג גובה 150...וברצוני להוריד לפחות 4 ק"ג.. הבעיה היא לא רק להוריד את ה4 האלו אלה שיש לי בטן מאוד גדולה..והירכיים שלי גם כן. התחלתי לעסוק בספורט גם. חשבתי שאם אולי אני יאכל רק סלטים במשך היום אני ירד במשקל? אני לא רוצה לאכול לחם/פסטה...כי זה משמין. הסלט יכלול :חסה,טונה,עגבניה,מלפפון,וגבינה בולגרית 24% מגורדת. זה יעזור לי לרדת במשקל?

חיטוב לא הרזייה

שלום לך מבחינת משקל עד בהחלט עומדת במקום טוב במקום לנסות ולהוריד ובמיוחד בגילך שהינו הגיל בו הגף בונה את עצמו היתי ממליץ על ספורט כדי לחטב את הגוף ולאו דווקא דיאטה ניתן להתאים ספורט שמתאים לך עלידי איש מקצוע, יש רואפים עם התמחות ברפואת ספורט עלי חטבי והצליחי

האם בכל זאת

תוכלי לתת לי איזשהו תפריט כי יש לי שומנים רואים עליי. אולי הגובה והמשקל תקינים אבל אני נמוכה לגיל הזה ולא רזה כמו כל בת נמוכה(בדרך כלל)והייתי רוצה להוציא קצת שומנים מהגוף..אני עוסקת בספורט אבל אני לא יורדת במשקל. בבקשה תעזרי לי

אין אפשרות לתת "תפריט" דרך הפורום, זוהי הנחייה שצריכה להגיע מאיש מקצוע

שנפגש איתך ולומד להכיר את הרגלי האכילה שלך מקרוב.

אוי ואווי מה זאת אומרת הרחם נמצא קדימה?יש כזה דבר?

דנה, אל תתיחסי להערות רפואיות שלא ניתנות ע"י איש מקצוע רפואי. במידה ויש לך דאגה פני לרופא.

בת 17

הי דנה

לא היתי ממליץ על דיאטה אלא על התאמת תזונה אישית מסודרת תוך כדי התחשבות באורח החיים שלך והדבריםש את אוהבת ולא אוהבת מצד שני ....היתי ממליץ על שחייה ....קיץ עכשיו וזה ספורט שג עושה טוב בריאותית וגם ....נעים קיץ מענג

דנה, אל תתיחסי להערות רפואיות שלא ניתנות ע"י איש מקצוע רפואי. במידה ויש לך דאגה פני לרופא.

מסכים לחלוטין

דנה ...זתכרי זה אינטרנט ....ולמעט שיווי משקל כולם פה וירטואלים ....מי אמר שאנשים באמת יודעים על מה הם מדברים ? מי אמר שלא יושב פה אדם שכל עינינו הוא לבלבל את המוח ? אז כן יצא לי לשוחח עם כה אנשים יצא לי להכיר כמה ובכל זאת הצעות רפואיות קרדיניליות כגון רחם קידמי גבוה וכדומה .....לכי לרופא ..... באופן כללי אני ממליץ לכל אחד לעבור בדיקה אצל מומחה אני יכול להמליץ על כמה .... רק לאחר בדיקה ניתן להעביר נתונים ולקבל עיצה אמיתית ולא ...סיפורי אלף לילה ולילה ...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר