סתם כדי לשתף....מה ההימור ?

בוקר - שתיתי נס קפה (בסיס מיים) ללא סוכר +חלב 0% שומן צהריים- כלום!!!!! ערב - 2 מלפפונים (ירוקים) 1 אקטימל 100 מיל נס קפה (בסיס מיים) +כפית מחוקה של סוכר +חלב 0% שומן זה הכל להיום..... גובהי 1.78 משקל התחלתי 90 המטרה להגיע ל68 בזמן הקצר ביותר..... מה ההימור שלכם? תוך כמה זמן אני מצליחה להשיל את 22 הק"ג שאני רוצה?

במקומך לא הייתי בונה על התפריט הזה - הסבר...

מה שאת עושה נקרא ! הרעבה !. אני חושב שאת תרדי במשקל מהר מאוד עם תפריט כזה, למרות שרוב המשקל שאת תאבדי יהיה שריר, מים, ולא שומן כמו שאת רוצה, זה מה שקורה כשהגוף אוכל את עצמו. אני יודע, כי גם אני עשיתי משהו כזה בעבר. (אין חכם כבעל ניסיון). בנוסף לכך את תחווי תופעות לוואי שונות, כמו: עייפות, חולשה ואיבוד המחזור במידה ותמשיכי עם התפריט הזה לאורך זמן. בנוסף לכך רוב הסיכויים שאת תישברי מהר מאוד, ולטובתך אני מקווה שזה מה שיקרה, לפני שתרגמי לגוף שלך נזק. לכי תתייעצי עם דיאטנית ואל תעשי שטויות שתתחרטי עליהן אח"כ. בהצלחה, Mr.N.

אני דווקא חושבת ש...

כמו שאני מכירה את עצמי אין לי כל בעיה לעמוד ביעדים שאני מציבה לעצמי ... והמטרה שלי היא פשוט להעיף את הק"ג בזמן הקצר ביותר... אני מודעת לסכנות שכרוכות בכך .. ולהשלכות ... אבל אין סיכוי בעולם שאני אגיע לרמה של הרעבה בלתי נשלטת ... סה"כ חודש חודשיים גג ...וכשהמשקל הרצוי ייראה על הצג שם אני אפסיק...ואתחיל לשמור...

יש הבדל בין הצבת יעדים להרעבה. הרעבה היא לא יעד מתאים להצלחה.

תגובה

את תרזי בשבועות הראשונים ממש במהירות... תתלהבי מהירידה המהירה, תמשיכי להרעיב את עצמך ואחרי בערך 3 שבועות פשוט תעצרי. אין מצב שתרדי 22 קילו עם כזאת דיאטה. אני כבר עברתי את זה בדיוק עד לפני שבוע- עכשיו התחלתי לאכול מסודר בשילוב ספורט ותאמיני לי שזאת הדיאטה הכי טובה. חכי גם יגיע השלב שאת תתנפחי מרוב שאת לא אוכלת- באמת דתפסיקי עם זה ותתחילי לעשות דיאטה נורמלית.

סתם כדי לשתף....מה ההימור ?

בוקר - שתיתי נס קפה (בסיס מיים) ללא סוכר +חלב 0% שומן צהריים- כלום!!!!! ערב - 2 מלפפונים (ירוקים) 1 אקטימל 100 מיל נס קפה (בסיס מיים) +כפית מחוקה של סוכר +חלב 0% שומן זה הכל להיום..... גובהי 1.78 משקל התחלתי 90 המטרה להגיע ל68 בזמן הקצר ביותר..... מה ההימור שלכם? תוך כמה זמן אני מצליחה להשיל את 22 הק"ג שאני רוצה?

בוני סיפורי אלף לילה ולילה

כדאי שנקיש על שם המשתמש(ות)! להבין כמה מסובך לך. המסוכן הוא שסיפורים(?) רעיונות מזעזעים כאלו עלולים לשמש רעיון לקוראים/קוראות אחרים/ות. רצוי שגם תמצאי לך מודלית חקוי רציונאלית יותר ולא לראות יותר מדי אופרות סבון :) או :(

רון ...לא הבנתי את כוונתך ..או שאתה לא הבנת את כוונתי...

באותה מידה שכינתי את עצמי בוני יכולתי לכנות בכינוי אחר ...כמו בפורום מקביל ..שם אני מכנה את עצמי בכינוי אחר... ולגבי העובדה שייתכן וקוראים מסויימים עשויים לדבוק בדבריי .. (מה שאינו מומלץ כי עברתי תלאות ..., מה שנקרא "הפרעת אכילה" ..לא הצגתי את דבריי כיאה ..ובוודאי שלא חפצתי שישתמע מהם ההפך מכוונתי... אין לי כל ספק שההימור מבחינתי הוא לא באמת להגיע ליעד ולא באמת ההרעבה הזו ההימור מבחינתי הוא החיים בעצמם ...ואיך לצאת ממעגל ההרס הזה שנקרא אנורקסיה- בולמיה ... הכמות שהצגתי אומנם מינימלית אך היא די הרבה ביחס לכלום שהייתי אוכלת בשנים האחרונות.... ייתכן שהעלתי על הכתב את הדילמה שבה אני נמצאת ... את העליה במשקל שהביאה אותי למצב הנוכחי 90 ק"ג ... לא ציינתי במכוון ששקלתי עד לפני שנה 65 ק"ג ... לא ציינתי שזה חלק בלתי נפרד מחיי ההתעסקות באוכל ושליטה באכילה ... לא ציינתי את מה שברור לכל אחת כמותי (או אחד) את מה שהפך להרגל ,לצורת חיים לקוייה ... ובוודאי שלא היה בכוונתי להוות מודל לאחרות שעשויות לפרש לא נכון את דבריי שהוצגו במכוון בכדי להעלות את הנושא ...

יש הבדל בין הצבת יעדים להרעבה. הרעבה היא לא יעד מתאים להצלחה.

היעד הוא לא ההרעבה ...היעד הוא שליטה בהרעבה

אין כל ספק שדברייך נכונים ... וברור לי באותה המידה שהיעד אמור להיות חיובי ופרקטי ... לא התייחסתי אל ההרעבה כאל יעד למרות שכך משתמע מדבריי ... וכשכתבתי מה ההימור ...לא התכוונתי באמת שהקוראים יענו בנוסח "בעוד כך וכך זמן ...בלה בלה" התכוונתי להפנות את דבריי דווקא לחדי העין שיוכלו להבחין שמדובר בעצם בהימור על החיים עצמם ואיך נימנעים מנזק בלתי הפיך שכזה... לא הצגתי במכוון את העובדה שלפני פחות משנתיים שקלתי 65 ..(גובהי 1.78 ) לא ציינתי שאני כמו רבות כמותי במגעל קסמים יותר נכון מעגל הרס של אנורקסיה בולמיה ... לא ציינתי את העובדה שכיום אני מודעת להרבה דברים שבציעורותי העלמתי מהם עין... לא ציינתי שבסך הכל מה שניסתי בעצם לומר שמה שנחשב ככמות מינימלית וכהרעבה ...נחשב בעניי להישג עצום לעומת הכלום שהייתי אוכלת בשנים האחרונות... בזמן שגם למיים בעניי היו קלוריות חחח ... אז בעצם ..ולסיכום ..רציתי שפשוט נדון בנושא מנקודת מבט של אלה שנימצאים במצב ומנקודת מבטם של אלו שמחוץ או אלו שמחוץ אך קרובים לכאלה שנימצאים בו.. (נשמע מסובך חחח בקיצור ...שנדון בנושא ...)

במקומך לא הייתי בונה על התפריט הזה - הסבר...

מה שאת עושה נקרא ! הרעבה !. אני חושב שאת תרדי במשקל מהר מאוד עם תפריט כזה, למרות שרוב המשקל שאת תאבדי יהיה שריר, מים, ולא שומן כמו שאת רוצה, זה מה שקורה כשהגוף אוכל את עצמו. אני יודע, כי גם אני עשיתי משהו כזה בעבר. (אין חכם כבעל ניסיון). בנוסף לכך את תחווי תופעות לוואי שונות, כמו: עייפות, חולשה ואיבוד המחזור במידה ותמשיכי עם התפריט הזה לאורך זמן. בנוסף לכך רוב הסיכויים שאת תישברי מהר מאוד, ולטובתך אני מקווה שזה מה שיקרה, לפני שתרגמי לגוף שלך נזק. לכי תתייעצי עם דיאטנית ואל תעשי שטויות שתתחרטי עליהן אח"כ. בהצלחה, Mr.N.

mr.n אתה כל כך צודק....

מכל אלו שהגיבו ..כאן ובמייל הבנתי שלא צריך להיות חכם גדול ולהגדיר תפריט שכזה כהרעבה ... לא צריך להיות חכם גדול בכדי לומר וואלה אתה צודק!!! לא צריך להיות חכם גדול בכדי לפסול מיידית את האפשרות להצלחה... אבל צריך להיות חכם גדול בכדי להבין ולהבחין שמאחורי המילים מסתתר מסר אחר ... שמעבר למסך נימצאת מישהי שעבורה התפריט הזה הוא המון .. שהוא בעצם מכיל הרבה יותר ממה שאכלתי במשך השנים האחרונות ... בהם שקלתי 65 (גובהי אגב הוא 1.78) שהתפריט הזה הוא בעצם לא אמור להוות מודל וודאי שלא משהו חיובי ... אלא להעיר את תשומת הקוראות הצעירות שמגדירות הרעבה כדיאטה... הרעבה משמע גזר דין מוות ...ולא מוות פיזי אלא מוות באיטיות בהדרגה ....איבוד שליטה.... כיום אני נמצאת בנקודה של התקדמות על אף שהמשקל עדיין מהווה איום והאוכל הוא עדיין בגדר אוייב .... על אף שתפריט כזה הוא ריק בעניי הוא בכל זאת המון.... המאבק בכל ביס אים לאכול או לא לאכול ..המאבק להשאיר אותו בקיבה מבלי לרצות להוציא אותו... המאבק לחיות בשלום ובהשלמה עם 12 הק"ג המיותרים ... המאבק לאהוב את עצמי את גופי את מי שאני מבלי לרצות לשנות בצורה קיצונית ... המאבק בלקבל את החיים בחזרה ובמתנה ולדעת לייעל אותם ולהפיק את המקסימום מעצמי ... ולהתייחס אל עצמי כאל אדם לפני הכל כאל אישיות עם רצונות ..דיעות ..חולשות ייתרונות מגרעות ומכלול עצום של כישורים ויכולות ...ולא כאל גוף בלבד ...לחשוב על דברים נוספים מלבד הקלוריות , השומן , הפחמימות , ומרכיבים נוספים... ללמוד הכל מלבד מאמרים בנושא שהפכתי להיות אינשטיין בהם...ובכל מה שקשור אליהם... בקיצור אני גאה בך ובהצלחה שלך...והלוואי שגם אני אצליח ...לאט לאט ובטוח להגמל מההרעבות ...ולשוב לאט לאט (גם אם זה מתסכל) לחיים נורמלים ...ולמשקל תקין...

תגובה

את תרזי בשבועות הראשונים ממש במהירות... תתלהבי מהירידה המהירה, תמשיכי להרעיב את עצמך ואחרי בערך 3 שבועות פשוט תעצרי. אין מצב שתרדי 22 קילו עם כזאת דיאטה. אני כבר עברתי את זה בדיוק עד לפני שבוע- עכשיו התחלתי לאכול מסודר בשילוב ספורט ותאמיני לי שזאת הדיאטה הכי טובה. חכי גם יגיע השלב שאת תתנפחי מרוב שאת לא אוכלת- באמת דתפסיקי עם זה ותתחילי לעשות דיאטה נורמלית.

חן....מוכר אפילו מוכר ביותר....

תקראי את התגובות שלי לאחרים ... ותביני...עד כמה שאת צודקת... הגוף אכן מתרגל למצב הקיים , מתרגל להרעבה ובאופן טיבעי מפעיל מנגנונים להגנה ... לכן הירידה פוסקת... איך אמרת בהודעתך ..."תעזבי אותך משטויות ותתחילי בדיאטה רגילה ונורמלית" זה כל מה שאני רוצה... וזה מה שאני בעצם עושה על מנת לחזור למסלול חיים רגיל ... 90 לא נשמע משקל של אנורקסית אה? כי אנורקסית לא חייבת להיות בתת משקל ... כי אנורקסיה היא בראש... כי אנורקסיה היא תורה שלמה .. אנורקסיה אצלי היא שנים של הרעבה ... של משקל נמוך ביותר של עליה ... של אכזבה אחת גדולה... של שנאה... של התעללות לשמה בגוף שלי עצמי... התעללות זאת המילה המדוייקת.... ובמקום להשיג את התוצאה הטובה ..של השלמה של אושר... משיגים את ההפך הגמור.... בהצלחה בדיאטה שלך.... ותזכרי כשקשה ...זה אומר שאת בעליה (לא במשקל אלא בדרגת ההצלחה) אוהבת אותך ומאחלת לך רק טוב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר