אני מקווה שמנהלות הפורום לא מקבלות כסף...

שלום רב, לפני כמה ימים שאלתי בפורום שאלה לגבי תוסף מזון בשפ cla אך לצערי לא קיבלתי תשובה, לאחר מכן ראיתי שנשאלה שוב אותה שלה ע"י גולש אחר וגם הוא/היא נותר ללא מענה!!!! אבל במקום זה הפורום הפך להיות במה לויכוח על דיאטת רוקח שלא ברור עדיין אם יש לאנשים אינטרס פה או לא וזה גם לא מעניין- אין לי בעיה שאנשים יתנו דעתם על מוצרים כאלה ואחרים אבל אתן צריכות לתת את הטון ולענות לאנשים עם שאלות, ולהסביר לכל הרוקחים- שאין דבר כזה שיקוי קסם- ודיאטה היא תהליך פסיכולוגי שחייב להיות מלווה בשיוני פיזיולוגי מתון , מסודר ומובקר- והמקום שלכן הוא לתת טיפים, עצות ותשובות לאנשים שרוצים להגיע לשם בדרך השפויה!!

אכן, מרוב רוקח לא רואים את היער

גם אנחנו כבר לא מוצאות את ההתיחסות שלנו לשאלתך בקצרה - CLA זה ראשי תיבות ל - conjugated linoleic acid ובמילים אחרות חומצת שומן. היא מצויה במוצרי חלב ובשר ויש לה סגולות תזונתיות רבות. כנראה שמי שאוכל בצורה מאוזנת אינו זקוק לתוספת . זה מזכיר לנו שלאכילת שומן ומזונות המכילים שומנים יש חשיבות מטבולית ולא רק קלורית. שיווי משקל

המקום הזה נמכר לחברת רוקח....שאלתי על CLA

בנתיים הזמנתי מחול את התוסף. מקוה שבאמת יפרק שומן :)

ניתן להשיג גם בארץ-ושיווי מקשל-זה לא המקום לציניות וחוסר מקצועיות

ניתן להשיג את המוצרבארץ- אני מצאתי ברשת חנויות אניס ובבתי טבע- אני לוקחת אותו פחות משבוע אז אני לא יודעת עדיין מה השפעה... ול"שווי משקל"-לאחר שלא קיבלתי תשובה..- מדפדפוף קצת באינרטנט קראתי על מחקרים שמדברים על העובדה שהחומצה הזו אכן חסרה כיום במוצרי בשר וחלב בגלל שינוי בגידול הבקר והצאן- ולכן גם מי "שאוכל מאוזן" זקוק לרוב לתוסף, כמו כן דובר גם על תכונות נוספות של התוסף המונע ע"פ מחקרים סרטן המעי הגס והשד אצל נשים בגיל מחזור ועוד...

אכן, מרוב רוקח לא רואים את היער

גם אנחנו כבר לא מוצאות את ההתיחסות שלנו לשאלתך בקצרה - CLA זה ראשי תיבות ל - conjugated linoleic acid ובמילים אחרות חומצת שומן. היא מצויה במוצרי חלב ובשר ויש לה סגולות תזונתיות רבות. כנראה שמי שאוכל בצורה מאוזנת אינו זקוק לתוספת . זה מזכיר לנו שלאכילת שומן ומזונות המכילים שומנים יש חשיבות מטבולית ולא רק קלורית. שיווי משקל

הערה למנהלות

בפורומים של וואללה אסור שיהיו פרסומות. מי שרוצה לפרסם יתכבד וישלם כסף לוואללה עבור הפרסום. ברגע שאתן לא מוחקות פרסומות מייד אתן נותנות הזדמנות פז בפני משווקי הרבלייף/רוקח ושאר הזבל לפרסם את מרכולתם. הרוכלים האלה לא יעזבו את הפורום ולא יתנו לו להתנהל כפורום תמיכה הדדית כל עוד תאפשרו להם לפרסם כאן חינם. כמובן שברגע שהפורום הופך לבמת התנגחויות בין רוכלים האנשים שבאמת נזקקים לפורום לתמיכה הדדית נמנעים מלכתוב בו. כגולש ותיק בפורום הזה כואב לי לראות שהוא הפך להיות לא יותר מלוח מודעות למפרסמים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר