דחוף!

דחוף!

האם יש עוד דיאטה שאיתה אני יכולה להוריד כמה ק"ג טובים תוך חודש חוץ מדיאטת הכרוב? את דיאטת הכרוב אני מתחילה החל ממחר (לעצות עירית) אך אני עוסקת המון בספורט ואני חוששת שלא יהיו לי כוחות.. אני רוקדת המון סיגנונות ואני צריכה אנרגיות.

דיאטה של דר הרוסי הזה מעזריאלי (לא זוכרת את שמו*

בוקר: כוס מיץ תפוזים סחוט + כף פסיליום + כפית שמן זית עד הצהריים 3 תפוחים צהריים: סלט גדול ללא שום תוספת אחה"צ: סלט גדול ללא שום תוספת. להפסיק לאכול מהשעה 17:00 יורדים מהר בהצלחה!

מה זה פסיליום?

נזכרתי, דר' איידלין. פסיליום זה סיבים מקליפות של הדרים, קונים בפארמים

"אבקת קליפות " כתוב על זה, זה מנקה את המעיים ונותן הרגשת שובע לכל היום.

דיאטה של דר הרוסי הזה מעזריאלי (לא זוכרת את שמו*

בוקר: כוס מיץ תפוזים סחוט + כף פסיליום + כפית שמן זית עד הצהריים 3 תפוחים צהריים: סלט גדול ללא שום תוספת אחה"צ: סלט גדול ללא שום תוספת. להפסיק לאכול מהשעה 17:00 יורדים מהר בהצלחה!

יש לזה שם, - אנורקסיה

מי שנותן תפריט כזה אינו רופא ואינו תזונאי אלא סתם שרלטן. שומר נפשו ירחק!

דחוף!

האם יש עוד דיאטה שאיתה אני יכולה להוריד כמה ק"ג טובים תוך חודש חוץ מדיאטת הכרוב? את דיאטת הכרוב אני מתחילה החל ממחר (לעצות עירית) אך אני עוסקת המון בספורט ואני חוששת שלא יהיו לי כוחות.. אני רוקדת המון סיגנונות ואני צריכה אנרגיות.

טוב אבל עדיין זה עוד לא עוזר לי כ"כ..

זה עוד לא עונה לי על השאלות ששאלתי תשמעו אני חוזרת שוב פעם אני רוצה לרדת במשקל ובכמות משמעותית עד הקיץ. יש לי מבנה גוף טוב אך הירכיים שלי אינם מצאים חן בעייני. אם אני יורדת במשקל - לא ישאר לי עור רפוי ומגעיל?. אני גם עוסקת המון בספורט כך שאני צריכה אנגריות ומצב שני אני שורפת המון קלוריות - אבל עדיין זה לא עוזר לי לרדת, מה עוד אני יכולה לעשות? מלבד דיאטת הכרוב שעירית המליצה לי עלייה?

מורי

מורי, לצערנו אין עדיין דיאטה מיוחדת לירכיים. אין עדין דיאטת קסם שיורדים במשקל במהירות ללא השלכות בריאותיות. האם את בכלל בעודף משקל? שיווי משקל

תסתכלי...(שיווי משקל)

גובהיי הוא 1.63 (לפי הפעם האחרונה שמדדתי) ומשקלי הוא כ 48 ק"ג אך אני מעונינת לרדת במשקל עד הקיץ. יש לי בטן חטובה אך ירכיי אינן מצאי חן בעייני ואני רוצה להוריד כמה ק"ג

על פי הנתונים שנתת

את נמצאת ב-BMI =18., דבר שמרמז על כך שאת מאד עסוקה במה שאת אוכלת או לא, או לא אוכלת בהתאם לרעב ושובע שלך. הBMI הזה לא מתאים לכל אחת. לרדת מהמקום שאת נמצאת בו יכול לגרום לאבדן מחזור, ועוד תופעות אחרות של תת תזונה שאני מקוה שאת לא סובלת מהן כבר. שיווי משקל

יש לזה שם, - אנורקסיה

מי שנותן תפריט כזה אינו רופא ואינו תזונאי אלא סתם שרלטן. שומר נפשו ירחק!

צודקת 100 אחוז, זה מטורף!!! ועוד משלמים על זה ... 1800 ש"ח!

דחוף!

כנסי לפה!

יש לי משהו שאולי יכול לעזור לך.... שמעתי על דיאטה של הקורנפלקס cpeichel k זאת אומרת שאם אוכלים שתי קערות של הקורנפלקס הזה בבוקר עם חלה של 0%, בצהריים אוכלים ארוחה מאוזנת שמכילה פחממות, בשר ,וירקות ובערב עוד שתי קערות של הקורנפלקס עם חלב 0% + התעמלות (אבל זה לא נראה לי בעיה בשבילך כי אמרת שאת רוקדת הרבה) אז מורידים 6 קילו בשבועיים !!!!! מקווה שיכולתי לעזור אבל לא ניסיתי אז אל תתפסי אותי במילה ותגיבי לי בחזרה אי ך זה עבד...

על פי הנתונים שנתת

את נמצאת ב-BMI =18., דבר שמרמז על כך שאת מאד עסוקה במה שאת אוכלת או לא, או לא אוכלת בהתאם לרעב ושובע שלך. הBMI הזה לא מתאים לכל אחת. לרדת מהמקום שאת נמצאת בו יכול לגרום לאבדן מחזור, ועוד תופעות אחרות של תת תזונה שאני מקוה שאת לא סובלת מהן כבר. שיווי משקל

לשיווי משקל.

אכן, מאוד איכפת לי מה אני אוכלת ואני לא רוצה להעלות אפילו לא גרם אחד נוסף - אני מעוניינת לרדת! אני פעילה בספורט כמעט כל יום בשבוע אך אנני מרגישה שזה עוזר לי לרדת. אני בתת משקל? אני חושבת שיש לי עודף.. ולא - המחזור שלי תקין.

תסתכלי...(שיווי משקל)

גובהיי הוא 1.63 (לפי הפעם האחרונה שמדדתי) ומשקלי הוא כ 48 ק"ג אך אני מעונינת לרדת במשקל עד הקיץ. יש לי בטן חטובה אך ירכיי אינן מצאי חן בעייני ואני רוצה להוריד כמה ק"ג

את מאוד מאוד מאוד רזה! אולי את צריכה התעמלות מחטבת, ריקודים לא מחטבים

תנסי למשל פילאטיס. חוץ מזה, גם אם תרזי עוד 20 ק"ג (חוץ מזה שכבר תגססי) מבנה הגוף שלך ישאר אותו דבר, כל הגוף יהיה יותר רזה וגם הירכיים, אך יחסית לגוף הן יהיו "שמנות", אולי הפתרון זה שאיבת שומן מקומית, אבל את נשמעת ממש אובססיבית ואנורקסית, כי את נורא רזה ורוצה לרדת עוד

דחוף!

הדרך שאת הולכת בה - שגוייה: פירוט...

שלום MORI, ראיתי את התגובות שלך ואת הבעיה שלך. בעיית הירכיים שלך אינה נובעת מעודף משקל, לפי מה שכתבת על משקלך ועל גובהך ניתן להסיק שאת נמצאת במשקל טוב, ואסור לך בשום פנים ואופן לרדת במשקל, אחרת את נמצאת בסיכון. (תת - משקל). בעיית הירכיים שלך הינו נובע מהמבנה הגנטי שירשת, (מבנה אגסי). לכן ההורדה במשקל היא חסרת-תועלת ואף מסוכנת לבריאותך. לפי דעתי כרגע עומדות בפנייך 2 אפשרויות: 1. כמו שנאמר - לעשות שאיבת שומן מקומית, משום שאין דיאטה ואין כדורים שיכולים להוריד את השומן ממקום ספציפי בגופך. (במידה ואת אובססית בקשר למראה שלך). 2. אפשרות שאני חושב שהיא יותר מוצלחת, אך אינני בטוח שהיא הפיתרון. יש באפשרותך לעשות תרגילים לחיטוב הירכיים, אני לא בטוח שזה מה שיוריד את נפח הירכיים, אבל בהחלט שווה ניסיון לפני שמחליטים לעשות משהו יותר קיצוני. הנה כמה תרגילים לחיטוב הירכיים שאפשר לעשות בחדר-כושר ובבית: http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-1919,00.html בהצלחה, מקווה שעזרתי, N.

טוב אבל עדיין זה עוד לא עוזר לי כ"כ..

זה עוד לא עונה לי על השאלות ששאלתי תשמעו אני חוזרת שוב פעם אני רוצה לרדת במשקל ובכמות משמעותית עד הקיץ. יש לי מבנה גוף טוב אך הירכיים שלי אינם מצאים חן בעייני. אם אני יורדת במשקל - לא ישאר לי עור רפוי ומגעיל?. אני גם עוסקת המון בספורט כך שאני צריכה אנגריות ומצב שני אני שורפת המון קלוריות - אבל עדיין זה לא עוזר לי לרדת, מה עוד אני יכולה לעשות? מלבד דיאטת הכרוב שעירית המליצה לי עלייה?

עזרה

מורי, נראה שאנחנו הולכות במעגלים. כנראה שאת צריכה יותר עזרה. אני מציעה לך לפנות לדיאטנית קלינית . שיווי משקל
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר