הורדת בטן ע"י דיאטה

שלום רב, אני לאחר 3 הריונות מצבי די טוב מבחינת קימוטים או עיצוב הגוף, אני די מרוצה מהמבנה אבל דבר אחד אני אלא מצליחה להוריד וזה הבטן, היא אינה מדולדלת אלא פשוט מנופחת בחלק התחתון והעליון ולא במותניים. אני אוכל באופן מסודר ארוחת סבירות לחלוטין אני לא מעלה במשקל וגם לא מרזה אני מעוניינת לדעת כיצד אוכל לשפר את צורת הבטן לשטוחה יותר ולא מנופחת תודה רבה מראש

איזו פעילות גופנית את עושה?

להוריד בטן

כדי להוריד שומן צריך להיות באיזון קלורי שלילי. ז"א להוציא יותר קלוריות ממה שאתה מכניס לגוף. אם הבעיה היא שומן עליך לרדת במשקל ואולי השומן ירד מהמקום שאתה רוצה. (כתבתי "אולי" כי אין דרך לכוון את ירידת השומן ממקום ספציפי) יש לציין שבמקרים של בטן בולטת לעתים הבעיה אינה שומן אלא בעית יציבה.

נכון

ואף אוסיף... לרוב בעיית בטן היא בעיית יציבה, בעיקר אצל אנשים רזים, שהבטן שלהם יוצאת החוצה. אצל אנשים רבים, הבטן היא יציאה החוצה מכיוון ששרירי האלכסונים לא "מחזיקים" אותה פנימה, וחיזוק שלהם עשוי מאוד לעזור. כמובן, שפעילות אירובית תוריד את אחוזי השומן בגוף, וגם בבטן, למרות שלצערנו או לא לצערנו, בין המקומות הראשונים שהשומן מצטבר בהם הוא אזור הבטן... (וחלק יעידו שגם הירכיים..) לכן חשוב לדעת איזו פעילות גופנית עושים, ושעובדים על יציבה נכונה וחיזוק השרירים, ולא רק פעילות אירובית. יונתן

איזו פעילות גופנית את עושה?

חיטוב

חלק מהמבנה קשור לחיזוק השרירים ולכן כדי לעצב חייבים ספורט...

להוריד בטן

כדי להוריד שומן צריך להיות באיזון קלורי שלילי. ז"א להוציא יותר קלוריות ממה שאתה מכניס לגוף. אם הבעיה היא שומן עליך לרדת במשקל ואולי השומן ירד מהמקום שאתה רוצה. (כתבתי "אולי" כי אין דרך לכוון את ירידת השומן ממקום ספציפי) יש לציין שבמקרים של בטן בולטת לעתים הבעיה אינה שומן אלא בעית יציבה.

בטן

אני עשיתי דיאטה לא מזמן הצלחתי להוריד רק מהרגלים ואני רוצה להוריד בטן ואני מנסה הכול ולא מצליחה האם תוכל לעזור לי ולהגיד לי האם אני צריכה להרבות באיזשהו פעילות גופנית מסוימת כדי להרזות בבטן?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר