מצאתי דיאטה מחכה לתגובות!!!!!!!

אז ככה זאת הדיאטה שמצאתי אני עכשיו הולכת לנסות אותו קראו ותתרשמו אשמח לקבל את התרשמותכם ארוחת בוקר: כוס מיץ+פרי ארוחת עשר: פרי ארוחת צהורים: מנת אורז מבושל+פרי כוס מיץ ארוחת בניים: פרי ארוחת ערב:מנת אורז מבושל+פרי+כוס מיץ ובנוסף שתיה 8-10 כוסות מים ספורט 30 דקות מינימום (זה מהאתר דיאטות בזק למעונים לאתר זה לפנות אלי)

הייתי מחליפה את כל המיצים במשהו

קצת יותר, איך אומרים, מזין.

אני ממש מרחם עלייך...

אני ממש מרחם עלייך. את גורמת לגופך האחד נזק במו ידייך ולגוף כידוע, אין חלקי חילוף! את מוזמנת לפנות אלי ונשוחח על פיתרון בריא ראלי אמין ובדוק. ab2380@barak.net.il

אפשר לדעת האם אתה

תזונאי - שנותן תשובות כאלה? או סתם אחד שמעוניין לעזור?

מצאתי דיאטה מחכה לתגובות!!!!!!!

אז ככה זאת הדיאטה שמצאתי אני עכשיו הולכת לנסות אותו קראו ותתרשמו אשמח לקבל את התרשמותכם ארוחת בוקר: כוס מיץ+פרי ארוחת עשר: פרי ארוחת צהורים: מנת אורז מבושל+פרי כוס מיץ ארוחת בניים: פרי ארוחת ערב:מנת אורז מבושל+פרי+כוס מיץ ובנוסף שתיה 8-10 כוסות מים ספורט 30 דקות מינימום (זה מהאתר דיאטות בזק למעונים לאתר זה לפנות אלי)

דיאטה על הפנים

יחזיק לך קצת זמן ואת תעלי בהרבה יותר... עדייף לך במקום כוס מיץ שזה בערך 120 קלוריות לקחת פרוסה של לחם קל עם גבינה מעל .. את לא עושה את השיקלולים של הקלוריות בצורה נכונה... אם את תאכלי בבוקר סנדוויץ' של לחם קל וגבינה ובפנים ירקות.. וצהרים את האורז שלך עם הפרי ובערב תאכלי נגיד סלט מכובד יצא לך את אותן הקלוריות של הדיאטה שלך .. ופה יהיה לך הרבה יותר קל.. וגם כאן תוכלי לשמור על הדיאטה שלך לאורך זמן ממושך יותר... והכי חשוב המון המון המון מים לפחות 2 ליטר ביום.. שיהיה בהצלחה מותק!!

אני ממש מרחם עלייך...

אני ממש מרחם עלייך. את גורמת לגופך האחד נזק במו ידייך ולגוף כידוע, אין חלקי חילוף! את מוזמנת לפנות אלי ונשוחח על פיתרון בריא ראלי אמין ובדוק. ab2380@barak.net.il

שלום לך ! אני שמעתי מהרבה אנשים שזו דיאטה ממש לא טובה!! דיאטת כסח אני פשוט נוראה רוצה להרזות ואני לא מכירה דיאטות בראיות אשמח לשמוע ממך דיאטה בריאה לגוף .. שתעזור לי להרזות בצורה סבירה ובריאה

דיאטה זה אורח חיים!

דיאטה טובה מבוקרת שתנפיק תוצאות תוך מתן דגש על שימור ביאות הגוף , זו הדרך הנכונה להביא את הגוף לתוצאות ולשמור עליהן . התאמה אישית לנתונים של הגוף חשובה ביותר על מנת לא לגרום לו זעזועים מיותרים ומזיקים .לפרטים ניתן ליצור קשר בטלפון ל-0528519055 בהצלחה רבה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר