אוף כנסו............

אוף כנסו............

אני בת 13 ושוקלת 62!!!!!!!!! ואני מטר 52! יש לי עודף משקל ואני שמנה........! איזה ספורט מומלץ לי כדי להוריד אותו?

לבת ה-13 !!!

אני אומנם לא בת 13 אבל גם לי היתה בעיה של עודף משקל כל החיים, וניסיתי הכל הכל הכל הכל. עד שמצאתי מישהי שעזרה לי והורדתי 15 קילו ב-3 חודשים בקלי קלות. אני שומרת על התוצאה כבר יותר מ-10 חודשים ואין מאושרת ממני. אם תרצי אני אוכל להפנות אותך אליה. היא מקסימה אמיתית.

פני לרופא המשפחה

שיפנה אותך לייעוץ אצל דיאטנית ילדים. בגילך אל תסתכני בטיפול אצל אנשים לא מוסמכים, זה עלול להיות מסוכן! בקשר לפעילות גופנית, מה שחשוב זה שתמצאי פעילות גופנית שתאהבי ותתחברי אליה. הליכה/ריצה/שחיה/ג'ודו/כדורסל/ריקוד/אפניים זה לא ממש משנה. מה שחשוב זה שתמצאי פעילות שתוכלי להנות ממנה. בהצלחה.

לבת ה-13 !!!

אני אומנם לא בת 13 אבל גם לי היתה בעיה של עודף משקל כל החיים, וניסיתי הכל הכל הכל הכל. עד שמצאתי מישהי שעזרה לי והורדתי 15 קילו ב-3 חודשים בקלי קלות. אני שומרת על התוצאה כבר יותר מ-10 חודשים ואין מאושרת ממני. אם תרצי אני אוכל להפנות אותך אליה. היא מקסימה אמיתית.

שלום לך נטלי,

אני הייתי מעוניינת לקבל את מספר הטלפון של הבחורה עליה דיברת. תוכלי ליצור איתי קשר באימייל - yael_ac@hotmail.com ? אודה לך מאוד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר