כדורי הרזיה

כדורי הרזיה

שלום...ראיתי אתמול כתבה בחדשות ערוץ 22 על כדורי הרזיה ...ושבן אדם יכול תוך 8 שבועות להרזות 10 קילו ללא פעילות גופנית..ואם מוסיפים פעילות גופנית אז אפילו יותר...אז יש לי כמה שאלות... האם הכדורים האלו מזיקים באופן כלשהו לגוף? איזה סוג כדורים ממולץ לנוער והאם שמפסיקים לקחת את הכדורים יש סכנה להשמיך בחזרה? תודה מראש =)

כדורי הרזיה יכולים מאוד להזיק, אפילו להרוג!

חלק מכדורי ההרזיה (כמו פן פן) הורדו מהמדפים בארה"ב. תלוי איזה כדורים יש הרבה סוגים, חלקם פועלים על מערכת העיכול (קסניקל) חלקם על המוח (רדוקטיל ואמפטמינים למינהם) וחלקם עובדים על הקונה (כל מה שמנסים למכור לך בדואר אלקטרוני או בחנויות תוספים) נכון להיום אין תוסף הרזיה אחד שנמכר בלי מרשם רופא שהוכח מחקרית כתורם משמעותית להרזיה. כל סוחר יספר לך שהתוסף שהוא מוכר "מנסיון" עובד על רוב הלקוחות שלו. האמת המדעית, למרבה הצער, היא אחרת. אם היה תוסף בטוח להרזיה שעובד השמנת יתר לא היתה נפוצה כל כך. (אלי ו.)

אלי ו. היקר

שמי שרה, אני הפחתתי במשקל בעזרת כמוסות טבעיות שאיזנו לי את המערכת כולה ומצליחה לשמור על המשקל כבר למעלה משנה. אני בטוחה שכדורים כימיים הם מזיקים מאוד אבל אני חושבת שהעלמה לא התכוונה אליהם אז אל תשלול במידית. בברכת שנה פוריה וחתימה טובה, שרה

שרה יקרה

(נחמד לכתוב בניק שלי מדי פעם) ראשית אני שמח שהצלחת לרדת במשקל. השאלה היתה כללית על כדורי הרזיה, ובכן כדורי הרזיה מסוימים יכולים מאוד מאוד להזיק. גם מוצרים "טבעיים" יכולים להרוג למעשה כמה מהרעלים המסוכנים ביותר הם טבעיים לחלוטין. כמובן שאיני מכיר את הכדורים שאת לקחת ואני מנוע מלכתוב עליהם. מוצר טבעי כמו אפדרה (שאכן יכול לסייע להרזיה) גרם למקרי מוות רבים בארה"ב ולכן הורד מהמדפים, יחד עם זאת, לענות כפי שענית כאילו אין סיכון בכדורי הרזיה זו תשובה שעלולה לתת אינפורמציה מאוד שגויה. אני בטוח שנסכים שיש "תוספי הרזיה" שאינם גורמים לנזק. אני לא יודע איזה כדורים טבעיים "סדרו לך את המערכת" ומאיזה בעיות רפואיות סבלת אבל לדעתי את נותנת מעט מדי קרדיט לעצמך ויותר מדי קרדיט לכדורים. אין שום מוצר שיגרום להרזיה אם את באיזון קלורי חיובי. כיום אין שום תוסף תזונה ללא מרשם ("טבעי" או לא) שאינו מזיק שהוכח באופן מדעי שיכול לסייע באופן משמעותי להרזיה. יש מאות ואלפי מחקרים רציניים בנושא כמעט על כל תוסף אפשרי. הרבה מאוד כסף מעורב כאן, אם היה תוסף שאכן היה מסייע להרזיה חברות התוספים שמגלגלות מיליארדים של דולארים בשנה היו מממנות מחקרים ומפרסמות אותן בכל העתונים.

אהלן אלי,

אינני יודעת אם תשים לב שהגבתי בשנית.... בכל זאת את תוספי המזון שאכלתי פיתחו צוות מדעי אמריקאי שאחד מהם הוא זוכה פרס נובל על תוסף טבעי. עוד דבר, לצוות הנ"ל יש מעבדת מחקר מיוחדת לחקר רכיבים פעילים בצמחים כך שיש השקעה במחקר. בנוסף, אמ החברה עובדת בשיטת שיווק ישיר היא לא יכולה לצאת בפרסומים מכיוון שהדבר נוגד את האידאולוגיה שלה. אני יודעת די הרבה בתחום משום שעניין אותי מאוד כל הדרך בה הפחתתי במשקל אז לא חסכתי בחקר הנושא. שבת שלום עם הרבה בריאות, שרה

כדורי הרזיה יכולים מאוד להזיק, אפילו להרוג!

חלק מכדורי ההרזיה (כמו פן פן) הורדו מהמדפים בארה"ב. תלוי איזה כדורים יש הרבה סוגים, חלקם פועלים על מערכת העיכול (קסניקל) חלקם על המוח (רדוקטיל ואמפטמינים למינהם) וחלקם עובדים על הקונה (כל מה שמנסים למכור לך בדואר אלקטרוני או בחנויות תוספים) נכון להיום אין תוסף הרזיה אחד שנמכר בלי מרשם רופא שהוכח מחקרית כתורם משמעותית להרזיה. כל סוחר יספר לך שהתוסף שהוא מוכר "מנסיון" עובד על רוב הלקוחות שלו. האמת המדעית, למרבה הצער, היא אחרת. אם היה תוסף בטוח להרזיה שעובד השמנת יתר לא היתה נפוצה כל כך. (אלי ו.)

רדוקטיל

זה נכון חלקית כי גם להיות שמן זה לא בריא

אלי ו. היקר

שמי שרה, אני הפחתתי במשקל בעזרת כמוסות טבעיות שאיזנו לי את המערכת כולה ומצליחה לשמור על המשקל כבר למעלה משנה. אני בטוחה שכדורים כימיים הם מזיקים מאוד אבל אני חושבת שהעלמה לא התכוונה אליהם אז אל תשלול במידית. בברכת שנה פוריה וחתימה טובה, שרה

אני מאוד רוצה לדעת היכן יש להשיג את כדורי ההרזיה...נטלי

האי מייל שלי הוא orlimo@hotmail.co.il שמח אם תחזרי אליי בהקדם האפשרי...תודה אורלי

איך רזית?

אשמח לקבל ממך עוד פרטים על הטבליות/כדורים האלה - מה השם? איפה ניתן להשיג? מה מנגנון הפעולה? כמה זה עולה? איך התוצאות אחרי שמפסיקים לקחת אותם? וכ"ו אודה לך מאוד אם תעני

עוד פרטים בבקשה

אשמח אם תוכלי לתת עוד פרטים על הכדורים/טבליות - כגון, מה השם? היכן משיגים? כמה זה עולה? מה מנגנון הפעולה? מה התוצאות לאחר שמפסיקים להשתמש? וכ"ו האי-מייל שלי הוא - shirley_natalie@walla.co.il תודה

אהלן אלי,

אינני יודעת אם תשים לב שהגבתי בשנית.... בכל זאת את תוספי המזון שאכלתי פיתחו צוות מדעי אמריקאי שאחד מהם הוא זוכה פרס נובל על תוסף טבעי. עוד דבר, לצוות הנ"ל יש מעבדת מחקר מיוחדת לחקר רכיבים פעילים בצמחים כך שיש השקעה במחקר. בנוסף, אמ החברה עובדת בשיטת שיווק ישיר היא לא יכולה לצאת בפרסומים מכיוון שהדבר נוגד את האידאולוגיה שלה. אני יודעת די הרבה בתחום משום שעניין אותי מאוד כל הדרך בה הפחתתי במשקל אז לא חסכתי בחקר הנושא. שבת שלום עם הרבה בריאות, שרה

הלאווי על כולנו

אשמח אם תוכלי לתת עוד פרטים על הכדורים/טבליות - כגון, מה השם? היכן משיגים? כמה זה עולה? מה מנגנון הפעולה? מה התוצאות לאחר שמפסיקים להשתמש? וכ"ו האי-מייל שלי הוא - shirley_natalie@walla.co.il תודה שרה

למה להטעות?

להרבבלוף אכן יש בדירקטוריון זוכה פרס נובל. הם השיגו אותו מכיון שתרמו ל UCLA מעבדה. בשום מקום לא תמצאי שהוא ממפתחי הזבל שהם מוכרים. הוא בודאי שלא טכנולוג מזון (כימאי נדמה לי) יש רק דרך אחת לרזות, לאכול פחות מהאיזון הקלורי. אפשר להשיג את זה בעזרת השייקים של הרבבלוף אבל אין בהם שום דבר פילאי. סתם עוד תוסף מיותר שבטווח הארוך הנזק שלו גדול מתועלתו. למי שרוצה לרזות אני ממליץ לפנות לאנשי מקצוע כמו דיאטנים קליניים ולהתרחק כמו מאש משרלטנים המכנים עצמם "יועצי תזונה" ומוכרים תוספים.

אלי ו. היקר

לשרה

שרה שלום רב. אודה לך אם תכתבי לי למייל פרטים על כדורי ההרזיה הטבעיים , ותפרטי על ההרזיה שלך. 11linoy111@walla.com בתודה, שלי.

רדוקטיל

זה נכון חלקית כי גם להיות שמן זה לא בריא

הצעות להרזיה

איזה כדורים את ממליצה להרזיה ולסגור תאבון ודברים מתוקים

שרה היקרה

אשמח אם תרשמי לי את שם הכדורים הטבעיים והיכן אפשר להשיגם האימל שלי malka_430@walla.com תודה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר