התרופה קסניקל

התרופה קסניקל

שלום לכל חברי הפורום שמי ליז אחותי בת 25 וסובלת מהשמנת יתר(BMI>30). היא עושה כעת דיאטה עם דיאטנית בקופת חולים והולך לה לא רע בכלל. אתמול יצא לי לראות כתבה ובה דובר על התרופה קסניקל להשמנת יתר. מעניין מדוע הרופאה שלה לא ציינה בפני כי יש את הכדור הזה... שאלתי אליכם- האם יש כאן מי שנוטל את הכדור ויכול להעיד מנסיונו האישי האם הוא יעיל? בכלל מי שיכול לתת לי מעט יותר פרטים על כך אודה לו מקרב לב כיוון וחשוב לי לסייע לה ככל שאוכל תודה מראש ליז

קסניקל

קסניקל היא תרופה יקרה של חברת לה-רוש. מה שהתרופה הזו עושה זה למנוע עיכול של כשליש מכמות השומן שאכלת בארוחה אם לקחת לפני הארוחה את הכדור. היתרונות: התרופה נמצאת רק במערכת העיכול (לא משפיעה על המוח). 30% מהשומן מהאוכל יוצא בצואה החסרונות: התרופה יקרה אם אכלת ארוחה שומנית הצואה עלולה להיות שומנית לגרום לשלשולים או ל"תאונות". התרופה אינה מפחיתה את הקלוריות מפחממות ומחלבונים. בשורה התחתונה התרופה הזאת מתאימה ל"דיאטה קלילה", בדיאטה דלת שומנים אין צורך בה ובדיאטה עתירת שומנים (כמו אטקינס) תרופה כזאת היא מתכון לצרות.

קסניקל

אני יכולה לומר לכם בודאות ,שחבל על הכסף והזמן. אני נוטלת את הכדור הזה כמה חודשים,במינון של 2 כדורים ליום, חוץ מתופעות לואי מציקות ,כמו יציאות מהירות וכאבי בטן,שום דבר. אני לא יורדת במשקל וזה מדכא מאוד. אני גם מאוד מקווה ,שלא דפקתי לי את הכבד. יש לי כאבים בצד ימין,בבטן העליונה ואני מאוד מקווה שזה כלום. בקיצר,לא ממליצה בכלל.

קסניקל

קסניקל היא תרופה יקרה של חברת לה-רוש. מה שהתרופה הזו עושה זה למנוע עיכול של כשליש מכמות השומן שאכלת בארוחה אם לקחת לפני הארוחה את הכדור. היתרונות: התרופה נמצאת רק במערכת העיכול (לא משפיעה על המוח). 30% מהשומן מהאוכל יוצא בצואה החסרונות: התרופה יקרה אם אכלת ארוחה שומנית הצואה עלולה להיות שומנית לגרום לשלשולים או ל"תאונות". התרופה אינה מפחיתה את הקלוריות מפחממות ומחלבונים. בשורה התחתונה התרופה הזאת מתאימה ל"דיאטה קלילה", בדיאטה דלת שומנים אין צורך בה ובדיאטה עתירת שומנים (כמו אטקינס) תרופה כזאת היא מתכון לצרות.

שלום אשמח עם תוכלו לכוון אותי ליקראת כדור הקסניקל.

שלום אני התחלתי לקחת את התרופה קסניקל היום שזה אומר 3 כדורים ליום בוקר צהריים וערב רציתי לדעת איך זה אמור להשפיע הכדור? איזה דיאטה צריך לעשות עם זה? כי כרגע אני מרגישה רגיל ללא צורך לשירותים

כאשר נוטלים קסניקל חשוב להיות

במעקב רפואי, וחוץ מזה במעקב אצל דיאטנית. לגבי ההשפעות של התרופה, את יכולה לשאול את הרופא שרשם לך אותה. למרות שאת לוקחת תרופה שאמורה לעזור לך לרדת במשקל, עדיין יש צורך בהדרכה תזונתית. אני מציעה לך לקבוע תור לדיאטנית, והיא תוכל לעזור לך להפיק את התועלת מהתרופה שאת נוטלת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר