ירידה במשקל

ירידה במשקל

אני צריכה עזרה , החלטתי סוף סוף לעשות דיאטה ואני צריכה לרדת בערך 40 קילו, למשהו יש רעיון איך מתחילים

ליפית

קודם כל בשביל התחלה את צריכה הרבה כוח רצון והתמדה במה שאת מתחילה כי בלי שני אלה מאוד יהיה קשה לך להרזות... עכשיו לגבי מה לעשות אני הגיד לך אייך אני ירדתי 10 קילו במשך חודשים קצת פחות אפילו..... ראשית המעטתי באכילת עוגיות ולחם, לפחות לא בשעות הערב והשעות הקטנות של הלילה, אני לא הגיד לך שלא אכלתי בכלל כי כן אכלתי אבל עם הרבה שליטה. שנית את יכולה לאכול מה שאת רוצה אבל עד השעה 18:00 בערב כי מהשעה הזאת זהו ניגמר לא הכנסתי כלום לפה ואם ממש הייתי רעבה אז הייתי עושה לי סלט עם שמן זית או אוכלת קורנפלקס כי הוא לא משמין וגם מזין... בנוסף האפשרות המהירה ביותר לעזור לגוף בדיאטה הוא לעשות הליכה לפחות שעה ביום ובהתמדה. בהליכה כל השרירים של הגוף עובדים ובהליכה אנחנו שורפים שומנים. מאוד חשוב לך לדעת שיש כאלה שרואים תוצאות כבר בשבוע הראשון באופן משמעותי ויש כאלה שבהתחלה לא מרגישים שינוי אבל פתאום בזמן מסויים הם חשים שיפור משמעותי.... יפית יקרה הכי חשוב זה לא להתייאש ולא לוותר עליי זה עבד אני מקווה שזה יעזור גם לך.... אז שתהיה לך שנה טובה , שנה של הצלחה, והתמדה..

תגובה ליפית

קודם כל כל הכבוד לך!!! החלטת לעשות משהו וכבר עשית צעד ראשון. אני מציעה לך ללכת לקבוצת תמיכה. תראי שכמוך יש רבים ועם הרבה הצלחות. אני ירדתי בקבוצת שומרי משקל לפני למעלה מעשר שנים ועדיין שומרת עלך ההישגים .(מדי פעם עולה שני קילו אך שוב מורידה אותם. בשומרי משקל מדברים על ירידה של ק"ג אחד בערך בשבוע הראשון . לא מזכירים את הארבעים. שווה לך לנסות. יש קבוצות בכל הארץ. מקרית שמונה עד אילת. תיכנסי לאתר שלהם ותגלי עולם ומלואו. מותר לאכול מהכל אבל לא הכל. אין מזון אסור ואין הגבלת זמנים. בהצלחה.

מאוד מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי

מדיאטנית קלינית. את זכאית להפניה חינם מרופא המשפחה לדיאטנית. הדיאטנית תייעץ לך בהתאם להרגלי החיים שלך כיום. אחרי מספר שבועות תפגשי איתה שוב תשקלי ותראי איך את מסתדרת עם ההמלצות שלה, תנסו לשפר את ההתאמה לחיים שלך. (למשל: "בבוקר יש יותר מדי אוכל אבל בלילה אני רעבה") הדיאטנית תמשיך ללוות אותך בפגישות חודשיות.

אני צריכה לרדת

מעל 30 ק"ג. עברו כמה שנים טובות מאז ניסיתי בכלל בפעם האחרונה להתמודד עם זה. ניתקלתי במאמר על xenical (מקווה שאייתתי נכון) תרופה שסופחת 30% מהשומן בגוף. התייעצתי עם רופא המשפחה שהמליץ בחום ורשם מרשם. להפתעתי,בתוך קופסת התרופה מצאתי חוברת קטנה ובה הזמנה להשתמש ביעוץ דיאטני מקצועי חינם למשתמשי התרופה. אהבתי את השיטה. התקשרתי ונקבעה לי שעת שיחה למחרת עם הדיאטנית. הדיאטנית התקשרה והייתה לנו שיחה ארוכה בה נשאלו הרבה שאלות על ידה על הרגלי התזונה הקיימים,על החולשות ועל מצבי הבריאותי. בתום השיחה היא התאימה לי דיאטה נוחה וקלה. יש לי אפשרות להתקשר עם כל שאלה למוקד והתחושה היא של ליווי וחביקה. אני רק בתחילת הדרך,עם טעויות קטנות פה ושם (מעטות מאוד יחסית לדיאטות עבר),עם תיקווה גדולה וחשש גדול לא פחות-פן אאכזב את עצמי. בינתיים אני מרגישה מצוין עם הדרך. היתרונות שמצאתי פה הן- דיאטה קלה שנגזרה מתוך הרגלי האכילה שלי,קיבלתי עצות לתחליפים לצורך שלי במתוק,יש לי כתובת לפנות אליה בכל בעיה ויש לי כדור שאני לוקחת 3 פעמים ביום ונותן לי הרגשה של קביים שעוזרות לי בדרך. שווה לנסות. גילי.

דבר ראשון תרשמי למכון כושר

בלי לחשוב הרבה

אני צריכה לרדת

מעל 30 ק"ג. עברו כמה שנים טובות מאז ניסיתי בכלל בפעם האחרונה להתמודד עם זה. ניתקלתי במאמר על xenical (מקווה שאייתתי נכון) תרופה שסופחת 30% מהשומן בגוף. התייעצתי עם רופא המשפחה שהמליץ בחום ורשם מרשם. להפתעתי,בתוך קופסת התרופה מצאתי חוברת קטנה ובה הזמנה להשתמש ביעוץ דיאטני מקצועי חינם למשתמשי התרופה. אהבתי את השיטה. התקשרתי ונקבעה לי שעת שיחה למחרת עם הדיאטנית. הדיאטנית התקשרה והייתה לנו שיחה ארוכה בה נשאלו הרבה שאלות על ידה על הרגלי התזונה הקיימים,על החולשות ועל מצבי הבריאותי. בתום השיחה היא התאימה לי דיאטה נוחה וקלה. יש לי אפשרות להתקשר עם כל שאלה למוקד והתחושה היא של ליווי וחביקה. אני רק בתחילת הדרך,עם טעויות קטנות פה ושם (מעטות מאוד יחסית לדיאטות עבר),עם תיקווה גדולה וחשש גדול לא פחות-פן אאכזב את עצמי. בינתיים אני מרגישה מצוין עם הדרך. היתרונות שמצאתי פה הן- דיאטה קלה שנגזרה מתוך הרגלי האכילה שלי,קיבלתי עצות לתחליפים לצורך שלי במתוק,יש לי כתובת לפנות אליה בכל בעיה ויש לי כדור שאני לוקחת 3 פעמים ביום ונותן לי הרגשה של קביים שעוזרות לי בדרך. שווה לנסות. גילי.

סתם בא לי לשתף

היום מלא חודש להתחלת הדיאטה שלי. ירדתי 7 ק"ג! (לא שמישהו רואה עלי חחחח... )הדרך עוד ארוכה אבל אני בעננים.

ירידה במשקל

אני צריכה עזרה , החלטתי סוף סוף לעשות דיאטה ואני צריכה לרדת בערך 40 קילו, למשהו יש רעיון איך מתחילים

הי יפית

הי אני חדשה כאן אבל בגוף ממש לא . אני ירדתי במשקל עכשיו מאוד קשה לי לשמור עליו אבל הדיאטה היא לאכול הכל אבל בכמות מסוימת למתי שאת מרגישה סבעה לא לאכול עוד כי פה זה חלק גדול מההשמנה לאכול בכמות מופחתת לרשום כל דבר שאת מכניסה לפה ולאט לאט להוריד מהכמות שאת מכניסה לפה לא לרמות מה שאת כותבת בדף כי זה רק מרמה אותך מתוך נסיון בהתחלה נראה דבילי לכתוב אבל זה המראה שלנו כך נוכל לצמצם את הכמויות . בהצלחה

ירידה במשקל

יפית שלום, 40 קילו מתחילים בכך שתחדלי קודם כל מלאכול את הדברים המשמינים שאת רגילה לאכול. ככה ירדו מעלייך הרבה קילוגרמים. שנית תתחילי לאכול חלבונים ופחמימות בנפרד. לדוגמא בשר, דגים, או ביצים רק עם ירקות טריים או מבושלים ופחמימות גם רק עם ירקות. להשתדל לא לערב פחמימות עם חלבונים. הרבה שתיית מים, אכילת חסה והליכה ברגל. תראי שתוכלי להתחיל. בהצלחה! ורד

סתם בא לי לשתף

היום מלא חודש להתחלת הדיאטה שלי. ירדתי 7 ק"ג! (לא שמישהו רואה עלי חחחח... )הדרך עוד ארוכה אבל אני בעננים.

לגילי שלום,

כל הכבוד ! שיהיה לך בהצלחה בהמשך. אני לא נוהגת להתכתב כאן בדר"כ אך פעילה בקריאת ההודעות בפורום זה מעודד ותומך. בכל אופן אני גם אמורה להתחיל מחר עם תוכנית הקסניקל נקבעה לי למחר שיחה עם הדיאטנית בתקווה שהפעם אצליח לרזות ולשמור. בכל מקרה אשמח להתכתב איתך במייל ולקבל המלצות וטיפים בטרם אתחיל הטיפול. galitoz@walla.co.il חג שמח ובהצלחה לכולם, גלית

ליפית .....

קודם כל כל הכבוד לך ותמשיכי כך !!!! אני גם בדיאטה כמעט חודש - אדע שאישקל בקרוב (יש בי פחד לא אכחיש) - לא אשקר היה לי קצת קשה לא יזיק לי אם נדבר במייל (עזרה טיפים וכו'.)אם תרצי - אשמח תוכלי להשאיר לי מייל שלך ושוב כל הכבוד.

מאוד מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי

מדיאטנית קלינית. את זכאית להפניה חינם מרופא המשפחה לדיאטנית. הדיאטנית תייעץ לך בהתאם להרגלי החיים שלך כיום. אחרי מספר שבועות תפגשי איתה שוב תשקלי ותראי איך את מסתדרת עם ההמלצות שלה, תנסו לשפר את ההתאמה לחיים שלך. (למשל: "בבוקר יש יותר מדי אוכל אבל בלילה אני רעבה") הדיאטנית תמשיך ללוות אותך בפגישות חודשיות.

5 קילו בחודש?

שלום לך!! רציתי לדעת האם זה אפשרי להרזות 5 קילו בחודש??? ועם כן אז איך (מחכה מאוד לתשובתך אשמח עם תצור עמי קשר)

ירידה במשקל

לדעתי את צריכה לחשוב על 40 קילו אלא על 4 קילו לחודש עד שתראי נפלא

וככה תמשיכי ב-ה-צ-ל-ח-ה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר