אשמח לתגובות מהירות

אני שונאת להתעמל ולעשות כל פעילות גופנית יש למשהו עיצה ?

כן יש פיתרון

יש פתרונות ביניים. חוסר החשק או אי הרצון נובע מזה שאת פשוט צריכה להוריד ק"ג ואחר כך זה ישפיע עלייך. נסי שיטות טיפול כמו דיקור וצמחי מרפא להורדה במשקל ואני מבטיחה לך שתרדי ולאחר מכן יבוא גם חשק לעשות דברים נוספים. רותי

אין שום פתרון טוב זולת שילוב של שנוי הרגלי

האכילה שלך + פעילות גופנית. זה השילוב המנצח היחידי להשגת תוצאות לאורך זמן ולשמירה עליהם. כל פתרון אחר יתגלה לך כזמני ועלול להחזיר אותך בסופו של תהליך למשקל גבוה יותר. אם את שונאת פעילות גופנית תתחילי בהליכה מתונה וקצרה, נעשי לותר לעיתים על מעלית (לאט לאט) ותגבירי בהדרגה. סכנות ההשמנה מאיימות עלייך וכדאי מאוד להתחיל לעשות מעשה, ובהקדם.

השמנה מהירה

לדעתי את לא אוכלת נכון. את חושבת שאת אוכלת מעט אז אולי אבל את אוכלת לא נכון. את חייבת ללכת לדיאטנית קלינית, היא תפנה אותך לבדיקות ולאחר מכן היא תכתיב לך את התזונה המתאימה לך ואת תהיי תחת הפיקוח שלה שזה חשוב מאוד. לדעתי, השמנה כה דרסטית בתקופה של מס' חודשים בלבד מעידה על 2 אפשרויות. או שמשהו בגופך לא תקין ועל כך יעידו הבדיקות או שאת ממש אוכלת לא נכון. אז לכי, תיבדקי, תהיי תחת פיקוח רפואי ועם הרבה רצון את גם תצליחי. אני מאחלת לך המון הצלחה

אין שום פתרון טוב זולת שילוב של שנוי הרגלי

האכילה שלך + פעילות גופנית. זה השילוב המנצח היחידי להשגת תוצאות לאורך זמן ולשמירה עליהם. כל פתרון אחר יתגלה לך כזמני ועלול להחזיר אותך בסופו של תהליך למשקל גבוה יותר. אם את שונאת פעילות גופנית תתחילי בהליכה מתונה וקצרה, נעשי לותר לעיתים על מעלית (לאט לאט) ותגבירי בהדרגה. סכנות ההשמנה מאיימות עלייך וכדאי מאוד להתחיל לעשות מעשה, ובהקדם.

אני מדבר על גידי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר