שמנה

שמנה

יש לי בעיה עם מתוקים. אני מטבעי לא אכלנית של אוכל אלא של דברי מתיקה, שוקולד וגלידה ועוגות אני בת 31 גובה 172 שוקלת 76 קילו בהחלט שמנה . מידה בגדים 44-46 לא מסוגלת לעשות דיאטה אני בדיכאון רק מלחשוב על זה. עזרו לי.

נראה שאת מכורה לפחמימות. יש דרך להתמודד

עם זה באמצעות דיאטה שנקראת דיאטת המכורים לפחמימות. אלי ו. הסביר כאן את עקרונות הדיאטה הזו והכי מומלץ לעיין בספר של משפחת הלר שפיתחו את הדיאטה הזו. הספר נקרא דיאטת המכורים לפחמימות ויש ספר נוסף שכתבו עם קרדיולוג ונקרא דיאטת המכורים לפחמימות לשמירה על הלב (או משהו דומה) והוא יותר עדכני. בהצלחה.

לפי הנתונים שלך שהצגת יש לך מקסימום 5 קילו מיותרים וזה לא נקרא שמנה,

לסחוב על עצמך 40 קילו מיותרים כמוני- זה נקרא להיות שמנה! ייתכן שיש לך דימוי עצמי נמוך ולכן נדמה לך שאת שמנה ולכן כל הדיכאון שכרוך בזה. אני ממליצה כלהלן: א. גשי לדיאטנית בקו"ח שתכין לך דיאטה מתאימה. ב. קחי דף ורישמי עליו את כל התכונות הטובות שלך (לדוגמא: אני יפה, אני חכמה, כולם אוהבים אותי, אני נדיבה... וכן הלאה. ג. בכל בוקר וערב הסתכלי על עצמך במראה ותגידי לעצמך את כל התכונות הטובות שרשמת בדף (ואפשר גם להוסיף). זו אחת השיטות לשיפור הדימוי העצמי, קראי גם את הספרים של לואיז היי לצמיחה אישית, זה באמת עוזר. וגם יש תמצית של פרחי באך (Larch) שיכולה לעזור, ניתן לרכוש בבית מרקחת הומיאופתי או אצל מי שמטפל בפרחי באך ושלא ייגבו ממך יותר מ-30 ש"ח לבקבוק טיפולי שאמור להספיק לכחודש. מקווה שעזרתי, בהצלחה

תודה לכם

אני לא יודעת אם הבעיה היא דוקא פחמימות , נראה לי יותר מתוקים. ולגבי הדימוי העצמי שלי, את צודקת אין לי כוח אבל להתחיל . לדוגמא היום עד 4 בצהריים לא אכלתי כלום אחרי כן אכלתי, בייגלה, ושני עוגיות שמרים. בערב אכלתי שני מעדנים, תפוציפס חבילה, חלק מהאכילה זה דיכאון קשה אין לי ספק.

לפי הנתונים שלך שהצגת יש לך מקסימום 5 קילו מיותרים וזה לא נקרא שמנה,

לסחוב על עצמך 40 קילו מיותרים כמוני- זה נקרא להיות שמנה! ייתכן שיש לך דימוי עצמי נמוך ולכן נדמה לך שאת שמנה ולכן כל הדיכאון שכרוך בזה. אני ממליצה כלהלן: א. גשי לדיאטנית בקו"ח שתכין לך דיאטה מתאימה. ב. קחי דף ורישמי עליו את כל התכונות הטובות שלך (לדוגמא: אני יפה, אני חכמה, כולם אוהבים אותי, אני נדיבה... וכן הלאה. ג. בכל בוקר וערב הסתכלי על עצמך במראה ותגידי לעצמך את כל התכונות הטובות שרשמת בדף (ואפשר גם להוסיף). זו אחת השיטות לשיפור הדימוי העצמי, קראי גם את הספרים של לואיז היי לצמיחה אישית, זה באמת עוזר. וגם יש תמצית של פרחי באך (Larch) שיכולה לעזור, ניתן לרכוש בבית מרקחת הומיאופתי או אצל מי שמטפל בפרחי באך ושלא ייגבו ממך יותר מ-30 ש"ח לבקבוק טיפולי שאמור להספיק לכחודש. מקווה שעזרתי, בהצלחה

לגבי ההתמכרות למתוקים,

יש קבוצות תמיכה וגמילה שנקראת O.A(אכלני יתר אנונימיים) יש להם סניפים בכל הארץ וכל אחד מציג את עצמו רק בשם פרטי ובאמת שומרים על אנונימיות. יש להם תוכנית גמילה מאוכל וגם מפגשים של קבוצות תמיכה. אחד החוקים שלהם הוא שאסור לפרסם או לחשוף פרטים על האגודה, לכן אם את (או כל אחד בפורום) מעוניין/ת ליצור קשר איתם שילחו לי מסר לאי-מייל ואני אתן לכל אחד/ת באופן פרטי את מס' הטלפון של האגודה. iscon@walla.com

לגבי הדיכאון-

קודם הזכרתי את הספרים של לואיז היי, נזכרתי שהספר You can heall your life תרגום "את/ה יכול/ה לרפא את חייך, הספר הזה ספציפית מלמד איך לבנות מחדש דימוי עצמי חיובי וחשיבה חיובית, יכול להיות התחלה מוצלחת בשבילך לחיים שמחים ומספקים יותר- תני לזה צ'אנס. אם יש לך מנוי בספריה, נסי שם (כי זה ללא תשלום נוסף), אם לא בכל סניף של צומת ספרים יש אותו וגם בחנויות ספרים האחרות. בהצלחה

ושוב תודה על האינפרומציה

אצור איתך קשר לגבי קבוצת התמיכה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר