ממש רוצה להשמין

ממש רוצה להשמין

היי אני בת 22 גובה 175 שוקלת 42 ק"ג. אני נורא רוצה להשמין אבל שום דבר שניסיתי לא עוזר. ניסיתי ויטמינים ואבקות למיניהם מה אני יכולה לעשות כדי להשמין 22 ק"ג? בבקשה תעזרו לי אני מיואשת

בד"כ אנחנו מסייעים כאן בהתמודדות עם בעיה הפוכה...

אם את חייבת, נסי אכילת שוקולדים, בורקסים, קצפת עם תותים והמנעי מכל פעילות גופנית(זה מה שהשמין אותי...) אבל האמת, קבלת מתנה, שמרי עליה. השמנה גוררת מחלות. רזון מונע אותן. הנכס הכי חשוב שיש לנו היא בריאותנו. לצערי אנו מכירים בכך רק אחרי שאבדנו אותה. נסי לשמור על עצמך כפי שאת ותהיי בריאה. בהצלחה.

אז זהו ש...

כולם אומרים לי שיש לי מזל ואיזה כיף לי שאני רזה ויכולה לאכול בלי להשמין אבל האמת היא שממש לא כיף לי כי מה שיש לי זה כבר לא סתם רזון אני בתת תזונה וחסרים לי 24 ק"ג וזה לא הכי בריא כי אני מרגישה חולשה ועייפות כל היום וזה כן משפיע על המצב הבריאותי שלי ולא משנה כמה אני אוכלת דברים משמינים זה ממש לא עוזר...

אם זה המצב את חייבת ללכת לרופא שלך ולבצע

בדיקות כדי לשלול בעיות ולקבל עזרה רפואית. זה לא דבר שכדאי להשאיר לייעןץ חברי הפורום שאינם מכירים אותך ואינם מסוגלים להשיא עצות ענייניות. עדכני אחרי שתבדקי.

ממש רוצה להשמין

היי אני בת 22 גובה 175 שוקלת 42 ק"ג. אני נורא רוצה להשמין אבל שום דבר שניסיתי לא עוזר. ניסיתי ויטמינים ואבקות למיניהם מה אני יכולה לעשות כדי להשמין 22 ק"ג? בבקשה תעזרו לי אני מיואשת

יש פיתרון

מה שאת צריכה לעשות זה ללכת לאבחון אצל מטפלים אני מכיר מטפל ברפואה סינית בראשון . שמו צחי והוא עוזר גם בבעיות האלו. הטלפון שלו 039440186 בהצלחה

להעלות במשקל

זה באמת טוב שאת רזה, אבל את בהחלט רזה מדי, עליך לשקול לפחות 55 קילו, מינימום.זה גם תלוי במבנה שלך ובכלל למה הגעת למשקל כזה - בעקבות דיאטה או איזשהו מצב סטרס? האם יש לך תיאבון? האם את סובלת מתופעות נוספות כמו דלדול שרירים, נשירת שיער, שבירת ציפורניים? איך פועלת מערכת העיכול שלך? האם בדקת את תפקודי בלוטת התריס שלך? מה סוג הדם שלך? אלה דברים חשובים - כי עד שלא נכנסים לשורש הבעיה לא ניתן למצוא פתרון. הפתרון הוא לא לאכול שטויות.צריך לאכול תפריט מאוזן שיכלול את כל אבות המזון וכמות קלוריות לפי חישוב. מומלץ מאד לפנות לאיש מקצוע.

רזון

היי אני בת 31 נשואה + 2 אני שוקלת 46 ק"ג גובה 1.60 אני מאד רזה וזה נורא מפריע לי אני יודעת שאין לי בעיות בריאותיות אני פשוט שובעת מהר מאד כשאני אוכלת ובכלל אין לי תאבון אני אוכלת לפעמים רק ארוחה ביום וגם לא מלאה ואני לא מרגישה רעבה אני מעשנת אך הפסקתי לעשן כ 4 חודשים ואולי עליתי קילו כך שזה לא ממש מהסגריות אני תמיד הייתי רזה רק שעכשיו יותר מתמיד זה מציק לי מה עושים פניתי לתזונאית היא בנתה לי תפריט אך אני לא מסוגלת לאכול ביום את כול מה שרשום זה המון אני מאד רוצה להשמין תעזרו לי

אני מבינה אותך

אני יכולה להגיד לך עצמי שאני אוכלת בצורה בריאה אפילו יותר ממה שזה נראה שאני אוכלת הייתי אצל רופא השבוע ולאחר שעשיתי את כל הבדיקות הוא אמר לי שהכל אצלי תקין לגמרי אפילו אנמיה אין לי אז החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולנסות משהו שהוא מאוד לא קל ודורש כח רצון אדיר זה מתחיל להשפיע אצלי אני מקווה שזה ימשיך... אז ככה קודם כל תעשי בדיקות ותראי שלא חסרים לך ויטמינים ואם כן אז קחי ויטמינים אם הבריאות שלך תקינה כמו במקרה שלי פשוט תכריחי את עצמך לאכול עד שתרגישי שאת אוטוטו מקיאה כי הבעיה אצלנו היא שהקיבה שלנו צרה וככל שנדחף יותר בכח אוכל ככה היא גם תתרחב לאט לאט חוץ מזה שאת צריכה להכריח את עצמך גם תאכלי כל שעתיים ז"א 3 ארוחות מסודרות ביום (לפחות) עם פחמימות ובשר וכל מיני דברים משמינים ובין הארוחות תשתדלי כל שעתיים בערך לאכול איזה פרוסה או טוסט... אני אומרת מנסיון כי חבר שלי עשה לי את זה ועליתי ככה. אני באמת מקווה שלפחות תנסי בכל אופן תיידעי אותי שאני אדע אם את מנסה ולנסות להצליח בזה ביחד ... בהצלחה

רזון

בשמחה תודה על היתיחסות השמע בעצתך ואנסה את מה שאת אומרת

ממש רוצה להשמין

יש פיתרון לבעיה שלך

תפני לרפואה הסינית יש לי מטפל להמליץ לך תשלחי לי אימייל ואחזור אלייך

השמנה

ורד שלום לך הנה כמה עצות להשמנה. 1. לא להיות במתח אולי זו לבד הסיבה. 2. לבדוק את בלוטת התריס. 3. לצרוך הרבה חלבונים. 4. לאכול המון פירות ולא ממתקים. בין הארוחות בקיץ תאכלי גלידה !!! בהצלחה ========================================================= אהרון להרוויח כסף בבית דרך האינטרנט http:www.aharon.en101.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר