האם המג'יק עוברים מקום?

ריק דובס, מבעלי הקבוצה מוכר אותה. וייתכן שהקבוצה תועבר מאורלנדו. בבקשה רוכש יקר, אל תעשה אסון שכזה! תשאיר את המג'יק באורלנדו! אז מי שלא יודע, לא אולי אין עדיפות מיוחדת באן בי איי, אבל אם בכל זאת בסדר העדיפויות שלי עומדת כבר המון שנים בראש אורלנדו, ואם אותו רוכש שהוא לקנות את הקבוצה הולך להעביר אותה משם אני אישית, יהיה בעוול.

עוברים ,זה כמעט בטוח לפי מה שכתוב.

אם היית רואה את הפרצוף של הGM של המגי'ק שנודע לו המצב של היל. היה אפשר להבין שהוא פשוט מפסיד המון כסף וכנראה הגיע למצב שהוא חייב למכור.חבל. אגב מה דעתך על האיגרוף במשקל כבד שהיה אתמול. לא יאמן.כנראה באמת נמאס לו אבל אני בטוח שאוקלי אשם לא פחות. שערוריות אף פעם לא היו זרות לו. העיקר קובי הבטיח נקמה בל.א. מתחיל להיות מעניין.

אני בעד שאחד מעשרי אורלנדו יקנה את הקבוצה

הי שאק ומשה אני בחנוכה ההיתי במשחק של אורלנדו בבית מול היוטה והאולם שלהם ממש יפה ענק חבל בארץ אין כזה אולם ברמה אני חושב ששם הכדור סל הוא מופע בניגוד לארץ שכן זה סתם אם יו"ר איגוד הכדור סל ילך ללמוד משטרן ויעשה את ליגת אורנג בתור מופע ולא סתם ליגה הכדור בארץ יפרח כמו בארה"ב Y.L

אין סיכוי...

הליגה שלנו בארץ מעוררת רחמים, והסיכוי שתראה כמו ליגה על רמת קלוש, אבל אם כבר, זה יקח המון המון זמן, אבל זה ישתלם בסוף. אם יפסיקו להאשים את מכבי כל הזמן, ויתרכזו באיך לשפר את הקבוצות ואת הליגה ולא איך להוריד את רמתה של מכבי הליגה שלנו תראה קצת יותר כמו ליגה. אם המצב ישאר כמו שהוא, עם יו"ר איגוד כזה ויו"ר של קבוצות כאלה המצב לא ישתנה, וימשיך להיות כמו שהוא... אוהדי ירושלים למינהם בפורום, אני יודע שאתם לא מסכימים איתי, והבעיה היחידה של הליגה הישראלית לדעתכם היא מכבי ת"א. אבל לי אין שום כוונה להכנס לעניין הזה. כנסו לפורום של אוהדי מכבי, דברו עם העניין הזה שם כל כך הרבה שזה מדהים. דייויד שטרן באמת יודע לנהל ליגה כמו שצריך, ואין שהוא העלה את האן בי איי בפופולאריות זה בלתי יאומן. אני לא הייתי מימיי במשחק אן בי איי, אבל מכאלה שכן היו הם באמת אמרו כמוך, שזה ממש כמו הצגה בהיכל תרבות, ולא כמו אצלנו, שזה יותר נראה כמו גן חיות.

האם המג'יק עוברים מקום?

ריק דובס, מבעלי הקבוצה מוכר אותה. וייתכן שהקבוצה תועבר מאורלנדו. בבקשה רוכש יקר, אל תעשה אסון שכזה! תשאיר את המג'יק באורלנדו! אז מי שלא יודע, לא אולי אין עדיפות מיוחדת באן בי איי, אבל אם בכל זאת בסדר העדיפויות שלי עומדת כבר המון שנים בראש אורלנדו, ואם אותו רוכש שהוא לקנות את הקבוצה הולך להעביר אותה משם אני אישית, יהיה בעוול.

לא נראה לי

אני אוהד מג'יק חולני ממש, ואני יודע שיש עוד הרבה כמוני בעיקר באורלנדו שלא יתנו למג'יק לעבור לעיר אחרת. המג'יק מאוד חשובים לאורלנדו ובכל משחק בית יש 20000 צופים שממלאים את היציעים בין אם זה שיקגו או הלייקרס להעביר את המג'יק יהיה פשע נגד האנושות! :-)

אין סיכוי...

הליגה שלנו בארץ מעוררת רחמים, והסיכוי שתראה כמו ליגה על רמת קלוש, אבל אם כבר, זה יקח המון המון זמן, אבל זה ישתלם בסוף. אם יפסיקו להאשים את מכבי כל הזמן, ויתרכזו באיך לשפר את הקבוצות ואת הליגה ולא איך להוריד את רמתה של מכבי הליגה שלנו תראה קצת יותר כמו ליגה. אם המצב ישאר כמו שהוא, עם יו"ר איגוד כזה ויו"ר של קבוצות כאלה המצב לא ישתנה, וימשיך להיות כמו שהוא... אוהדי ירושלים למינהם בפורום, אני יודע שאתם לא מסכימים איתי, והבעיה היחידה של הליגה הישראלית לדעתכם היא מכבי ת"א. אבל לי אין שום כוונה להכנס לעניין הזה. כנסו לפורום של אוהדי מכבי, דברו עם העניין הזה שם כל כך הרבה שזה מדהים. דייויד שטרן באמת יודע לנהל ליגה כמו שצריך, ואין שהוא העלה את האן בי איי בפופולאריות זה בלתי יאומן. אני לא הייתי מימיי במשחק אן בי איי, אבל מכאלה שכן היו הם באמת אמרו כמוך, שזה ממש כמו הצגה בהיכל תרבות, ולא כמו אצלנו, שזה יותר נראה כמו גן חיות.

maybe somebody from tampa or jacksonville can buy them, at least they will stay close, and anyway

if a team needs to move, to my opinion, it's the atlanta hawks and the cavaliers. boosha vecherpa, every game 1/4 full
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כדורסל
בחר
בחר