שאלה לכל אוהד מכבי ת"א

אם הפועל חולון תשחק עם סקיפר הזכורה לטוב שמכבי ניצחה אותה בגמר הפינל פור בתל אביב. לטובת מי אתם, חולון או סקיפר?

מאיפה הבאת את השאלה הזאת?

רציתי לראות אם אתם נוטרים לחולון

אחי נוטר לגליל ולחולון שלקחו אליפות ממכבי, והוא נגדם בכל משחק, אלה אם ישחקו ביניהם, הוא לטובת הגליל. רציתי לראות אם יש כאן מישהו שחושב כמוהו.

אני דווקא מאוד מעריך את חולון...מגיע להם כל הכבוד!!

שאלה לכל אוהד מכבי ת"א

אם הפועל חולון תשחק עם סקיפר הזכורה לטוב שמכבי ניצחה אותה בגמר הפינל פור בתל אביב. לטובת מי אתם, חולון או סקיפר?

אני גם לא ממש מבין את השאלה

אני בתור אוהד מכבי מפרגן לקבוצות הישראליות באירופה. חולון לקחו אליפות בזכות ולא בחסד ואני אשמח לראות אותם מצליחים באירופה.

אני דווקא מאוד מעריך את חולון...מגיע להם כל הכבוד!!

אחי הוא אדם מיוחד במקרה הזה

לא מצאתי כמוהו בכלל בשום פורום!!! כל המשפחה שלי מזוהים עם מכבי תל אביב, חוץ ממני ואמא שלי שהיא מזוהה עם הפועל ירושלים. כמו כן אני אוהד את הפועל ירושלים, ואחי ואחותי את מכבי תל אביב. היא לא נוטרת לגליל ולחולון, ואחי כן. אני מחפש מקרים דומים לשל אחי בכל פורום אפשרי, ואני, פשוט לא מוצא. כל אוהד מכבי תל אביב יהיה לטובת הגליל וחולון אם הם ישחקו עם קבוצות מחו"ל. גם אחותי וגם באי כל הפורומים חושבים כמו אחותי. גם היא אומרת שחולון קיבלה בזכות את האליפות, ואף אחד לא גנב אליפות. ואחי חושב לגנב גם את חולון וגם גליל.

שאלה לכל אוהד מכבי ת"א

חחח בורור שסקיפר

חחחח מה אתה חמור ברור שסקיפר מי שאוהב מכבי שנשמה סונה את חולה חחח

כל הכבוד לך, חמור חכם

סוף סוף מישהו מבין את סקיפר.

אחי הוא אדם מיוחד במקרה הזה

לא מצאתי כמוהו בכלל בשום פורום!!! כל המשפחה שלי מזוהים עם מכבי תל אביב, חוץ ממני ואמא שלי שהיא מזוהה עם הפועל ירושלים. כמו כן אני אוהד את הפועל ירושלים, ואחי ואחותי את מכבי תל אביב. היא לא נוטרת לגליל ולחולון, ואחי כן. אני מחפש מקרים דומים לשל אחי בכל פורום אפשרי, ואני, פשוט לא מוצא. כל אוהד מכבי תל אביב יהיה לטובת הגליל וחולון אם הם ישחקו עם קבוצות מחו"ל. גם אחותי וגם באי כל הפורומים חושבים כמו אחותי. גם היא אומרת שחולון קיבלה בזכות את האליפות, ואף אחד לא גנב אליפות. ואחי חושב לגנב גם את חולון וגם גליל.

בנתי אותך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כדורסל
בחר
בחר