טרנס מוריס מסרב להארכת חוזה

לפי גורמים עיתונאים מכבי הציעו למוריס חוזה במיליון דולר לעונה, נכון לעכשיו מוריס דורש כפול (והוא גם יקבל כי צסק"א ועוד כמה קבוצות בעלי ממון באירופה רוצות אותו וישלמו עליו סכומים גבוהים מאוד). האם מכבי תרים את הכפפה ותחתים אותו על חוזה גדול? או שיקרה למכבי מה שקרה להפועל שנה שעברה עם טרנס מוריס. הרי ברור שמכבי וכל קבוצה אחרת צריכים שחקן כזה אבל השאלה היא האם מכבי יכולה להרשות לעצמה לוותר על שחקן כזה בגלל סכומים של מיליון דולר?

דילמה דילמה

הרי מכבי לא משלמים כאלה סכומים, אם אני לא טועה גם לפארקר הם לא שילמו כאלה סכומים. לשאראס? אני לא זוכר. תראה, כשבאסטון עזב כולם אמרו שלמכבי יהיה קשה למצוא תחליף, מוריס בכלל יועד להיות שחקן ספסל. עם כל הכבוד להפועל, את הקפיצה הזו הוא עשה במכבי. שני מיליון, ועכשיו שעלית הם גם לא ספוסרים (שזה מעניין, כי המותג עצמו לא קיים כבר די הרבה זמן), מכבי יצטרכו לעשות חושבים. אולי עם קצת סקאוטינג טוב הם יתגברו על עזיבתו ומי יודע, אולי תיצא להם עוד הברקה סטייל נייט האפמן/באסטון.

אז זהו? הוא עוזב את מכבי? אתה יכול בבקשה להגיד לי מי עוד עוזב את מכבי? תודה

עם כל האהבה שלי למוריס

הוא מגזים .אסור לשכוח שמוריס לא עושה את מכבי אף שחקן לא עושה את מכבי להיפך מכבי עושה את השחקנים .מוריס שחקן פנטסטי תפס עונה נהדרת אבל בשום פנים ואופן הוא לא שווה 2 מיליון דולר אין סיכוי שמכבי ישלמו עליו סכום כזה .לטעמי מכבי יעשו חישובים רק אחרי הפיינל-פור במידה ומכבי תפתיע ותזכה אז יעשו מאמצים להשאיר אותו במידה ולא לדעתי לא ילחמו עליו .כמו שמכבי מצאה באסטון ומוריס היא תמצא עוד שחקנים כאלה בעתיד .אני חושב שצריך לעשות הכל כדי להשאיר את ניקולה ששווה כל שקל בעיניי ..תראו את שאראס 3.5 מיליון יורו בעונה ופנא לא בהצלבה אבל יש לציין שמוריס בחור חכם שלא ממהר לחתום על שום חוזה עם אף אחד .הימור שלי מוריס לא ימשיך במכבי שנה הבאה .

אז זהו? הוא עוזב את מכבי? אתה יכול בבקשה להגיד לי מי עוד עוזב את מכבי? תודה

אני לא חושב שהתמונה סגורה

תקשיבי, אפשר לשים לב איזה שחקנים לא מתאימים ואיזה כן. קאמינגס לא ממש מרשים העונה אבל לפני כמה עונות בלותנטאל גם לא, ואז בפיינל פור הוא הפציץ ופתאום הוא היה שחקן תותח. וכמובן יש השיקול של השחקן, אולי וויצ'יץ יעזוב בגלל סיבות כספיות גם כן. בכל אופן, תחכי ותראי, וכמו שאמרו כבר הרבה פעמים - אין אדם שאין לו תחליף (רק המחיר עולה)

לא חושב שהוא מגזים

שחקן כמוהו בהחלט שווה 2 מיליון. מכבי תשלם? לפי דעתי לא אבל הוא בהחלט יקבל סכומים כאלו, אנחנו יודעים ששחקנים מקבלים שכר מוגזם (שאראס, פאפאלוקס, מארק ג'קסון) אבל על שחקן עם יכולת מוכחת בהחלט ישלמו עליו. טרנס מוריס לא חושב שהוא יותר ממכבי או כל דבר כזה, הוא שכיר חרב שבא לשחק איפה שירוויח כמה שיותר, אין לו זיקה למועדון או לכל דבר אחר (הוא לא היחיד, כמעט כל הזרים הם כאלו) והוא עושה מה שטוב לכיס שלו, כל השאר שולי

חלקית נכון

ברור שכשחקן המטרה היא כספית ולהתקדם, אלא אם מדובר ב- NBA ואז לפעמים רק הרצון להחשב שחקן NBA לוקח. וויצ'יץ כן שם את מכבי בראש הרשימה למרות ש(על פי פרסומים) הוצעו לו כבר בשנים עברו הצעות אטקטיביות יותר. כסף טוב הוא כן מקבל, התנאים זה מה שהשאיר אותו. גם פארקר בעצמו אמר שהוא התגעגע ליחס שהוא קיבל ממכבי (ופה ידידך, פנאן - ולא רגב - נכנס לסיפור). אם הוא שווה, כן או לא, זה לא העניין. השאלה היא אם בכל מחיר. נחכה לסוף העונה ונראה.

טרנס מוריס מסרב להארכת חוזה

לפי גורמים עיתונאים מכבי הציעו למוריס חוזה במיליון דולר לעונה, נכון לעכשיו מוריס דורש כפול (והוא גם יקבל כי צסק"א ועוד כמה קבוצות בעלי ממון באירופה רוצות אותו וישלמו עליו סכומים גבוהים מאוד). האם מכבי תרים את הכפפה ותחתים אותו על חוזה גדול? או שיקרה למכבי מה שקרה להפועל שנה שעברה עם טרנס מוריס. הרי ברור שמכבי וכל קבוצה אחרת צריכים שחקן כזה אבל השאלה היא האם מכבי יכולה להרשות לעצמה לוותר על שחקן כזה בגלל סכומים של מיליון דולר?

אז זהו? גם הוא עוזב?

מנהל הפורום: אתה יכול בבקשה להגיד לי מי עוזב את מכבי בסוף העונה?

אמרו לך שקוראים לו שמעון מזרחי?

מאיפה הוא יכול לדעת מי עוזב ומי נשאר ? אף אחד עדיין לא יודע כולל שחקנים והנהלה.

מביאים את אייברסון

אגב, באמת אייברסון אמר שלפני שהוא יסיים את הקריירה שלו הוא רוצה לשחק שנה אחת באירופה, מעניין איזו קבוצה תממן את האחזקה שלו באירופה, יהיה מרגש לראות אותו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כדורסל
בחר
בחר