למנהל הפורום: אתה אוהד את הפועל או את מכבי?

אוהד הפועל

אבל עדיין נהנה לראות כדורסל טוב:)

אבל מכבי הכי טובים!! (=

"זאת מכבי שלנו מכבי תל אביב בחורף בקיץ בסתיו ובאביב מכבי זה שם שתמיד נשמע חביב אתמול לא הפסדנו מכבי תל אביב!!!"

תכלס, צודקת

איך ערן? איך?! אבל מכבי הכי טובים :)

אוהד הפועל

אבל עדיין נהנה לראות כדורסל טוב:)

מה תגידו על וויל סלומון?

איזה הצגות שהבחור הזה נותן שבוע אחר שבוע ולא משנה איזה קבוצה הוא נמצא .פשוט שחקן אדיר .לא ברור לי למה מכבי ויתרה עליו כל כך בקלות .אני משוכנע שסלומון במקום קאמינגס או ביינום ומכבי מועמדת רצינית לזכות ביורוליג .פשוט חבל .אבל הישג פנטסטי לקבוצה הטורקית פנר והכל בזכות סלומון המדהים.

תכלס, צודקת

איך ערן? איך?! אבל מכבי הכי טובים :)

אין שכל

לא מבין למה אני אוהד הפועל הרי מכבי הכי טובים מעכשיו אני אוהד מכבי בכדורסל ביתר בכדורגל רמלה בכדורסל נשים ושיהיה ברור שאני אוהד את אלופת האן בי איי, מי שזו לא תהיה אני אוהד שלהם כי הם הכי טובים

מה תגידו על וויל סלומון?

איזה הצגות שהבחור הזה נותן שבוע אחר שבוע ולא משנה איזה קבוצה הוא נמצא .פשוט שחקן אדיר .לא ברור לי למה מכבי ויתרה עליו כל כך בקלות .אני משוכנע שסלומון במקום קאמינגס או ביינום ומכבי מועמדת רצינית לזכות ביורוליג .פשוט חבל .אבל הישג פנטסטי לקבוצה הטורקית פנר והכל בזכות סלומון המדהים.

לא פעם אמרתי

וויל סולומון הוא אחד הגארדים הטובים באירופה, במכבי לא היה לו סיכוי כי כל דבר שהוא עשה הוא חטף ביקורת, הוא השומר הכי טוב שראיתי מבין הגארדים, בהתקפה הוא מאוד התבגר מהתקופה שלו בהפועל ירושלים. הביקורת בארץ קטלה אותו, אפילו בגמר גביע שכל השחקנים הגדולים של מכבי (פרקר, וויצ'יץ) ברחו מהכדור הוא היחיד שניסה לעשות משהו וכל הזמן יורם ארבל אומר "מה הוא עושה" למרות שהוא היחיד ששיחק, הפסד של מכבי הרווח של הפועל שהוא הביא כמעט בכוחות עצמו את הפועל לגמר היול"ב, רק בגמר קלי מקארתי כיכב

אין שכל

לא מבין למה אני אוהד הפועל הרי מכבי הכי טובים מעכשיו אני אוהד מכבי בכדורסל ביתר בכדורגל רמלה בכדורסל נשים ושיהיה ברור שאני אוהד את אלופת האן בי איי, מי שזו לא תהיה אני אוהד שלהם כי הם הכי טובים

אתה לא אוהד אמיתי

(כי אתה ערן שחר - אוהד אמיתי זה מישהו שהיה איתי בצבא). רמלה עדיין לא התבססה השנה כלוקחת אליפות...זה שהיא לקחה גביע, לא אומר כלום (אהם אהם).

מה תגידו על וויל סלומון?

גם אני לא פעם אמרתי

שוויל סולומון הוא שחקן מעולה, והוא גם היה מתאים למכבי היום, אולי יותר מהתקופה של פיני גרשון. אפילו אני זוכר שבאותה תקופה כתבתי טור ספורט באיזה אתר ורשמתי שהשחקן לא מקבל צ'אנס וכל פעם משווים אותו לשאראס. בכל אופן, אחלה שחקן, הוא גם עשה הגנה :)

אתה לא אוהד אמיתי

(כי אתה ערן שחר - אוהד אמיתי זה מישהו שהיה איתי בצבא). רמלה עדיין לא התבססה השנה כלוקחת אליפות...זה שהיא לקחה גביע, לא אומר כלום (אהם אהם).

אוהד אמיתי לא עשה מנוי לבית"ר?

אגב, כל קבוצה ששי דורון תשחק בה בשנים הקרובות בארץ תיקח אליפות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כדורסל
בחר
בחר