כל הכבוד לצסקא-עם הסתייגות

כאשר מכבי לקחה את גביע הסופרוליג דייויד בלאט לקח את המיקרופון ואמר "כל הסופרלטיבים מגיעים לקבוצה הזאת, היינו הכי טובים למשך כל העונה".מכבי השנה לא היתה הכי טובה ואולי גם לא הציגה את הכדורסל הכי יפה שהתרגלנו לראות בשנתיים האחרונות,בכל זאת היא הגיעה למעמד הגמר מול קבוצה שאולי באמת מגיעה לה כל המחמאות שמרעיפים עליה ושוב עם הסתייגות. ובכן, אני לא חושב שצסקא הציגה משחק ששווה גביע אירופי,הכדורסל שהיא משחקת שייך לסוף שנות השמונים ,כולם מדברים על מסינה שהוא מאמן גדול ושמקומו צריך להיות במכבי בשנה הבאה ,ובכן אני לא הייתי רוצה לראות כדורסל כזה ממכבי תל אביב גם אם זה יעלה בגביע אירופי. בארץ רגילים לראות כדורסל שהוא שואו אחד גדול ולא משחק סגור של 60 נקודות. הכדורסל של פיני חדש לאירופה שעדיין לא הצליחה להסתגל לשעון ה 24 ונראה מדי פעם שהמאמנים אפילו לא רוצים ללמוד ולחשבו על תרגילים יצירתיים שיפיקו משעון ה 24 את המקסימום. ואם נחזור לרגע לגמר , עם כל ההגנה המדהימה של צסקא ועם זה שכמעט כל שחקני מכבי לא הגיעו למשחק ועשו כמעט את כל השטויות שאפשר לעשות במשחק כדורסל ,למכבי היתה הזדמנות טובה לקחת את המשחק הזה ,אולי ברבע יכולת ממה שהיא שווה . עם כל הכבוד למסינה ולצסא מכבי קבוצה הרבה יותר טובה וכשרונית ופיני גרשון מאמן הרבה יותר טוב ממסינה . אז לפני שכולם כבר מפנטזים על מסינה רץ על הקווים ביד אליהו, תחשבו רגע איך תראה מכבי תחתיו. יום טוב וחג עצמאות שמח לכולם .

מסכים איתך - עם הסתייגות

הכדורסל של צסק"א לא שייך לסוף שנות ה-80, עת שלטו ביבשת קבוצות נהדרות כמו טרסר מילאנו ויוגופלסטיקה ספליט, אלא אמצע שנות ה-90, אז באמת הכדורסל היה בשפל המדרגה , קבוצות כמו לימוז' , בדאלונה וריאל מדריד לקחו אליפויות אירופה עם כדורסל מגעיל,בונקריסטי ולא שוטף, בדיוק כמו צסק"א הפעם. אטורה מסינה מזכיר לי יותר מכל את דרור קשטן. אי אפשר לומר שהוא בונקריסט - כשהיה לו את חומר השחקנים, כמו בקינדר, הוא שיחק כדורסל פתוח, אינטליגנטי מאוד ומהנה (בדיוק כמו קשטן במכבי של 96 ובבית"ר בעונת השרוכים), ואפילו שילם על כך בגמר של 2002, עת הפסיד לקבוצה הדיי כשרונית יש לומר של אוברדוביץ' ופאנא. בצסק"א חומר השחקנים שלו מתאים לסגנון משחק מסויים, ומסינה הוציא ממנו את המירב, מספיק בשביל לנצח קבוצה עדיפה, ומגיע לו כל הכבוד. לדעתי הוא מסוגל להיות מאמן מצויין למכבי אם יתנו לו את השחקנים הרצויים, אבל אישית אני ממש לא הייתי רוצה לראות אותו כאן, בעיקר בגלל האימרה השחצנית של "אילצתי את מכבי לחשוב", ועוד כמה פעמים בהן אני זוכר שהוא זלזל במכבי בצורה מגעילה. אני מת כבר שהוא יגיע לארץ למשחק ואני אקנה כרטיס ב-100000 שח' לשער שלוש ואגיד לו מקרוב מה דעתי עליו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כדורסל
בחר
בחר