היסטוריה: ספרד אלופת אירופה בפעם השניה ברציפות!!!!!

הספרדים עם הצגת כדורגל נהדרת הביסו את איטליה 4-0 והפכו לנבחרת הראשונה אי פעם שזוכה באליפות אירופה פעמיים ברציפות ולראשונה שזוכה תואר גדול שלישי רצוף (יורו 2008, מונדיאל 2010 ויורו 2012) הספרדים שלטו במשחק מהפתיחה ובדקה ה-14 דויד סילבה כבש את הראשון בנגיחה אחרי בישול נהדר של פברגאס, בדקה ה-41 ג'ורדי אלבה קיבל כדור עומק נהדר מצ'אבי וקבע 2-0. במחצית השניה איטליה נותרה ב-10 שחקנים לאחר שטיאגו מוטה המחליף נפצע ולאיטליה לא נותרו חילופים. בדקה ה-84 המחליף פרננדו טורס הבקיע את השלישי אחרי עוד בישול גדול של צ'אבי ובדקה ה-88 חואן מאטה קבע את תוצאת הסיום לאחר שהשלים עוד מהלך נהדר של ההתקפה הספרדית. עם הניצחון הזה ספרד זוכה ביורו בפעם השלישית בתולדותיה ומשתווה לגרמניה בראש טבלת הזכיות. האיטלקים ישארו עם המחמאות על טורניר נהדר אבל לגמר הם לא הגיעו.

הנושא נעול
מנהל הפורום
20+

הספרדים עם הצגת כדורגל נהדרת הביסו את איטליה 4-0 והפכו לנבחרת הראשונה אי פעם שזוכה באליפות אירופה פעמיים ברציפות ולראשונה שזוכה תואר גדול שלישי רצוף (יורו 2008, מונדיאל 2010 ויורו 2012) הספרדים שלטו במשחק מהפתיחה ובדקה ה-14 דויד סילבה כבש את הראשון בנגיחה אחרי בישול נהדר של פברגאס, בדקה ה-41 ג'ורדי אלבה קיבל כדור עומק נהדר מצ'אבי וקבע 2-0. במחצית השניה איטליה נותרה ב-10 שחקנים לאחר שטיאגו מוטה המחליף נפצע ולאיטליה לא נותרו חילופים. בדקה ה-84 המחליף פרננדו טורס הבקיע את השלישי אחרי עוד בישול גדול של צ'אבי ובדקה ה-88 חואן מאטה קבע את תוצאת הסיום לאחר שהשלים עוד מהלך נהדר של ההתקפה הספרדית. עם הניצחון הזה ספרד זוכה ביורו בפעם השלישית בתולדותיה ומשתווה לגרמניה בראש טבלת הזכיות. האיטלקים ישארו עם המחמאות על טורניר נהדר אבל לגמר הם לא הגיעו.

אין ספק ספרד הכי טובה בעולם!!!!

איטליה של הגמר לא נראתה כמו איטליה של החצי, וספרד החליטה סוף סוף לשחק כדורגל יפה ולהתפוצץ. הכל הולך לספרדים בשנים האחרונות, אין מה לעשות נגד קישור מושלם של פעם ביובל.

אני בטוח שהספרדים יתגעגעו לתקופה הזאת וידברו עליה רבות בעתיד. אולי אחת הנבחרות היותר חזקות ויציבות אי פעם בכדורגל.

אם יש משהו שאני מבסוט לגביו זה שטורס זכה בנעל הזהב. הבחור הזה אכל כל כך הרבה חרא בשנתיים האחרונות מהתקשורת והאוהדים(וזה נכון שהוא היה על הפנים). אני אוהב את איך שהוא לא התייאש והגיע למעמד הזה שוב אחרי 4 שנים. הלוואי שזה יעורר אותו ויחזיר לו את הביטחון, אף אחד לא שכח איזה חלוץ מפחיד הוא היה.

מנהל הפורום
20+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כדורגל
בחר
בחר