סיכויי הדבקה?

סיכויי הדבקה?

בהתנסות שלי עם גבר: אם הוא שפשף איברו כדי שיעמוד לו ונניח היה לו טיפות precum (אנני יודע אם היה או לא..) ומיד אחכ הוא שפשף את איברי. האם יש סיכוי להדבקה? (הוא לא גמר, אגב) אודה לתשובה, אני ממש לחוץ...

סיכוי להדבק

אם הוא לא חדר לך עם האיבר שלו ולא גמר בפנים אז הסיכוי להדבק קלוש, הידבקות ממגע בידיים בלבד גם קלוש, גם נשיקות לא מסוכנות, מציצות וגמירה בפה יכולה להיות מסוכנת אם יש פצעים או דימום בפה. אם אתה מקיים יחסי מין הומוסקסואלים ואנאלים אז רצוי להבדק מדי פעם. תמשיך להנות מהחיים שלך ושמור. הפתרון הטוב ביותר הוא שימוש בקונדום. בהצלחה

אז ככה...

התשובה שניתנה לך קצת בעייתית.... כדי שתתרחש הדבקה חייב להיות מגע של נוזלים מדבקים (דם, נוזל זרע\precum, הפרשות נרתיק, חלב אם) באחת מהרקמות העדינות (עין, פה, אף, נרתיק, קצה הפין, פי הטבעת, מחזור הדם). לפי מה שאתה מתאר, ייתכן והיה מגע של precum בקצה הפין שלך. קצת קשה להעריך במקרה הזה סיכויים להדבקה מכיוון שההדבקה תלויה בהרבה גורמים, בין השאר, מה היתה כמות ה-precum שבאה במגע עם קצה הפין שלך, כמה זמן ה- precum היה באוויר (הוירוס מת די מהר באוויר), כמה חזק היה השפשוף ועוד. בקיצור, האמירה של "אין סיכוי" שתדבק היא לא מדוייקת. קיים סיכוי, הוא נמוך הרבה יותר ממצב בו הבחור היה חודר אליך, בלי קונדום וגומר בפנים, אבל הוא עדיין קיים. לסיכום: אני ממליץ לך להתקשר לקו החם של הוועד למלחמה באיידס, ימים א-ה משעה שמונה בערב עד עשר, לדבר שם עם היועץ כדי שיהיה אפשר לשמוע קצת יותר על מה שהיה ואז לנסות ולהגיע להמלצה. הטלפון של הקו: 03-5108787
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר