שאלה דחופה! לרופא

שלום אתמול שכבתי עם מישהו, ודאגתי שנשים שנינו קונדום אבל שחכתי לשים לו קונדום כשמצצתי לו, וקצת מה-pre-cum שלו, נכנס לי לפה, ואז נזכרתי מיד, והלכתי לשטוף את הפה. בערב גיליתי שיש לי פצע קטן בפה... אם היה לו איידס יש סיכוי שנדבקתי? ומה עם הזריקה שנותנים לנאנסות? יסכימו לתת לי? במה זה כרוך? אני מאוד לחוץ מזה.. תודה
Anonymous

הסיכון שלך להדבק באיידס מארוע זה הוא נמוך מאוד

רק אם יבוא עמך בן זוגך לחדר מיון ושניכם תבדקו בדיקה דחופה לאיידס, ורק אם הוא ימצא נשא איידס ואתה שלילי, תהיה הצדקה לשקול לתת לך טיפול מונע איידס לאחר חשיפה. כל זה יש בו טעם רק תוך 72 שעות מן הארוע. העברת איידס במין אורלי לגבר שמצץ אמנם תתכן, אך בסכון נמוך מאוד.
Anonymous

אתה אונליין עכשיו? אתה יכול בבקשה לשלוח לי מספר איסיקיו לאימייל שלי? במה זה כרוך? כמה זה עולה? אני חייב למסור שם? אני בארון, ואני לא רוצה דבר כזה, ועכשיו עברו רק 24 שעות בערך... אני הולך למות, גם ככה יש לי בעית חרדה שאני לוקח תרופות בשביל זה..... בבקשה, אני לא יתריד אותך יותר מידי, רק כמה דקות.. תודה...
Anonymous

אהה ו.. האימייל שלי זה idan100@netvision.net.il
Anonymous
15:47 07-04-2001|%%posterlink.0%%

הסיכון שלך להדבק באיידס מארוע זה הוא נמוך מאוד

רק אם יבוא עמך בן זוגך לחדר מיון ושניכם תבדקו בדיקה דחופה לאיידס, ורק אם הוא ימצא נשא איידס ואתה שלילי, תהיה הצדקה לשקול לתת לך טיפול מונע איידס לאחר חשיפה. כל זה יש בו טעם רק תוך 72 שעות מן הארוע. העברת איידס במין אורלי לגבר שמצץ אמנם תתכן, אך בסכון נמוך מאוד.

יש לי עוד בעיה עם זה

אני בן 15.5 והוא מבוגר... וזה נחשב פשע אם אני לא טועה, ואז כבר אין שום סיכוי שהוא יסכים... אי אפשר לתת את הזריקה בלי שהוא יבוא?
Anonymous
16:02 07-04-2001|%%posterlink.0%%

אתה אונליין עכשיו? אתה יכול בבקשה לשלוח לי מספר איסיקיו לאימייל שלי? במה זה כרוך? כמה זה עולה? אני חייב למסור שם? אני בארון, ואני לא רוצה דבר כזה, ועכשיו עברו רק 24 שעות בערך... אני הולך למות, גם ככה יש לי בעית חרדה שאני לוקח תרופות בשביל זה..... בבקשה, אני לא יתריד אותך יותר מידי, רק כמה דקות.. תודה...

תן לי כתובת בדואר אלקטרוני ואתן לך מספר טלפון

ליעוץ בטלפון
Anonymous
16:16 07-04-2001|%%posterlink.0%%

יש לי עוד בעיה עם זה

אני בן 15.5 והוא מבוגר... וזה נחשב פשע אם אני לא טועה, ואז כבר אין שום סיכוי שהוא יסכים... אי אפשר לתת את הזריקה בלי שהוא יבוא?

יש תשובות לשאלותיך, אך צריך לדבר בטלפון

היש לך כתובת ב MSN MESSENGER של HOTMAIL? אם כן תן לי. יש חוק בעניין בדיקת איידס לקטינים שעל פיו ניתן לבצע בדיקת איידס לקטין גם ללא הסכמת ההורים של הקטין. לגבי הגבר אפשר שייבדק בלי שיספר על קשריו אתך. אבל מה שחשוב הוא לדעתי שאין צורך כלל שתבדק, בגלל הסכון השואף לאפס שיש לך להדבק באיידס. לדעתי אינך צריך לבצע כלל את הבדיקה, וגם הוא לא. ועל זה רציתי לדבר אתך בטלפון. החרדה שלך מיותרת. אני יכול להרגיעך ולנמק בטלפון את הסיבות השונות לכך שאינך צריך לא לדאוג ולא לבצע את הבדיקות ולא ליטול טיפול שלאחר חשיפה.
Anonymous

כתובת msn

pitiful_q@hotmail.com ותודה רבה שאתה מוכן לעזור לי
Anonymous

תשובה

התחבר אל MSN Messengerואתן לך יעוץ ONLINE
Anonymous

כיוון שכבר כמעט עברו ה72 שעות, נחרץ גורלי, אבל עדיין מאוד הייתי רוצה לדבר איתך, דק. רישפון, הודה לך אם תשלח לי לאימייל מתי תיהיה אונליין כדי שנדבר במסנג'ר.. תודה
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר