חייל מודאג ובדכאון

לפני כמספר ימים אני וחבר היינו אצל נערת לייוי טרנסית ( בהתחלה אפילו לא ידענו זה היה משכרות יתר של אלכוהול)
לאחר שחדרתי בערך דקה הבחנתי שהקונדום היה קרוע רצתי לביהח תוך מספר שעות התחלתי אם הטיפול PEP נפגשתי אם הפרוספור הוא אמר שהסיכויים לא הכי גבוהים אך יש סיכוי..
בלי קשר לתופעות הלוואי המגעילות שתוקפות אותי אני בדכאון אני לא יודע מה לעשות אני עצוב כל היום...
ראיתי שיש כאן אנשים שמבינים בעניין מה הסיכווים שלי היה לקבל את הנגיף? ומה הסיכוי שלי עכשו לצאת ממנו במידה וקיבלתי?
ובלי קשר אני יודע שזה לא קשור עשו לי בדיקה ויצאתי שלילי ( אבל אני יודע שזה רק עד המקרה )
ואם עוד 3 שבועות אגש להבדק שוב למרות שאני עדיין בטיפול של הPEP זה יכול להרגיע אותי ???
אני ממש מתחנן לעזרה אני גמור נפשית!!!!!

שלום

עשית את המעשה הנכון, קיבלת את הטיפול המונע ולמרות הקשיים, זה שווה הכל,  נכון, זה קשה, נכון זה מבעס את החיים, אבל מצד שני זה גם מציל חיים. גם אם יש סיכוי קטן שחלילה קרה משהו , הטיפול המונע יכול לפתור את הבעיה כפי שהוכח לא פעם ולא סתם נותנים את הטיפול המונע. אם היה ספק שלא צריך - היו מונעים ממך את הסבל הזה. תהיה קפדן, קח את התרופות כמו שהגדיר לך הרופא, תעשה בדיוק מה שאמרו לך ואם באמת היה סכנה סביר להניח שזה מה שיחזיר לך את החיוך, מי שקבע את נושא ה PEP לא קבע אותו סתם, הוא קבע אותו כי זה עושה את העבודה ולכן, תאמין, כמו שאומרים, תסבול בשקט, תקבל את החיבוק ונאמין שהכל יעבור בשלום, קצת סבל, תקלות קורות, מעולה שהיית חכם לגשת למיון, ועשית את הדבר הכי נכון והכי הכי צודק.
הסבל של שלושה שבועות שתעבור שווה כל רגע ואני מאמין שאחריו תחזור חזרה לחייך והכל יהיה בסדר.
ממה שאני שמעתי עד היום אלה שלקחו את הטיפול המונע - היה תמי HAPPY END ואין סיבה שאתה תהיה אחר.
אם יש לך דרך להביא את אותה טרנסית שתבדק, אני אפילו אומר, שלם לה כסף בשביל שתעשה בדיקה, ואם היא תבדק והכל בסדר אז ..... אפשר להוריד עוד טיפה מסף החרדה, אם לא,,,,, תחכה את הזמן ודע לך שיש מי ששומר עליך ויהיה איתך לכל אורך המסע ונחבק אותך ותקבל מאיתנו את כל הסיוע, אני בדעה, לקחת כדורים כמו שאמרו, להקפיד, לנסות עד כמה שאפשר לשמור על שגרת החיים ותראה.... שהכל בסוף לטובה

ג'וני ירושלים

ג'וני ירושלים , מנהל הפורום והאתר לחיות עם איידס
כתובת האתר: http://www.hiv.co.il
ניתן לכתוב לי גם במייל: jonyhiv@gmail.com

ואווו איזה תמיכה איזה כיף לשמוע את זה!!!

תודה רבה על התמיכה , אני יעבור כל מה שנדרש כדי להיות שקט וגרוע אחכ ולהפך הפרופסור אמר לי שרוב הסיכויים שהכל בסדר רק עם אני ממש מתעקש לשקט הנפשי שלי להתחיל את הטיפול ואני אמרתי גם עם יש סיכוי של 2% אני רוצה את הטיפול לדעת שאחכ 100% הכל יהיה בסדר..

ורציתי לדעת בנתיים בזמן שאני מטופל בטיפול להוריד קצת חרדה אם אפשר האם הסיכויים שאכן נדבקתי גבוהים?

פגשת את הפרופסור בבית החולים, הוא שמע ממך את הכל לפרטי פרטים ותאמין למה שהוא אמר לך. קח בחשבון שאיש לא רוצה את רעתך וההפך הוא רוצים שיהיה לך רק טוב. תאמין לכל מילה שהרופא אמר לך ותהיה סמוך ובטוח שהרופא רואה בך כאילו אתה בנו והוא צריך לדאוג לו, לכן דע, הרופא יעשה את הכל למענך וידאג לך וכל מילה שאמר לך - תאמין ותבטח בו באמונה שלמה.

גם אם תהיה לך קצת תקופה קשה, תזכור, בכל דבר קשה בסופו של דבר יש ניצוץ של תקווה ואמונה, ותאמין שאתה עושה את הדבר הנכון לעצמך ואני גאה בך שהלכת, דאגת, חשבת, לא היססת, ולא כל אחד עושה מעשה נבון וחכם כמו שאתה עשית, תהיה גאה בעצמך ובדרך שאתה בחרת גם אם יהיה לך קצת קשה עכשיו.

תחזיק מעמד ויהיה טוב

ג'וני ירושלים , מנהל הפורום והאתר לחיות עם איידס
כתובת האתר: http://www.hiv.co.il
ניתן לכתוב לי גם במייל: jonyhiv@gmail.com

ג'וני שלחתי לך הודעה במייל..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר