האם זה אפשרי ?

האם זה אפשרי ?

שלום , אני אסמטי ומשתמש בסטרואידים יומיומיםם במשאף סימביקורט שידוע שיכול לגרום לפטרת הפה , לעולם אחרי שימוש לא יצא לי לשטוף את הפה. עכשיו לאחר החשש שיש לי לאיידס , יצא לי מין מוגלה לבנה באיזור הגרון שכמו שזה ניראה זה לא על השקדים  יותר פנימה עם הרבה לכה לבנה שקדים נפוחים וכאבים חזקים בבליעה שגם ילפו אחרי 3 ימים.. ללא חום . השתמשתי בטיפול מאסיבי בשום לימון ותה זה עבר אחרי שלושה ימים .לאחר המחלה האודם בגרון נישאר כבר מעל חודש והיום אני רואה מין כתם אדום על החיך העליון . השאלה שלי האם זה יכול להיות פטרת הפה שהובילה לדלקת בוושט ? שידוע כתופעה שיכולה להתפרץ רק בשלב שאחרי הדגירה לתקופת המחלה . האם זה יכול להיות כתסמין ראשוני ?? אני קורא הרבה מאמרים באינטרנט אני מאוד מבולבל . תודה על העזרה 

הנושא נעול

לא הבהרת את הדבר החשוב ביותר: למה אתה חושב שיש סיכוי שנדבקת באיידס ומתי היה הארוע.

הסיפור שלך חוזר בשאלות וחפירה סתם אחרי שכבר קיבלת פה מגוון תשובות רחב מפר' רשפון.

אתה סתם מחפש למצוא לך מחלות אם תמשיך לחפור סביר להניח שהתקף לב יגיע לך מהר יותר

רק לפני יומיים קיבלת תשובות על השאלות ששאלת אותם בניסוח אחר

הדיון בנושא שלך הסתיים

כל מה שמפריע לך בנושאים אחרים על בעיות אחרות פנה לרופא המשפחה שלך פר' רשפון כבר ענה לך הרבה על השאלות

תמתין לבדיקה ותהיה סבלן - אין מה לעשות -  אם נוצרו לך בעייות אחרות - כל מה שנשאר לעשות לגשת לרופא משפחה שיבדוק אותך.

תסמינים לא אומרים כלום !

ג'וני ירושלים , מנהל הפורום והאתר לחיות עם איידס
כתובת האתר: http://www.hiv.co.il
ניתן לכתוב לי גם במייל: jonyhiv@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר