שלום דוקטור

שלום דוקטור

זה יהיה קצת ארוך , תודה מראש על ההתייחסות .  היו לי שתי סיטואציות שמאוד מטרידות אותי ותסמינים לאחר מכן . לפני ארבעה חודשים הייתי עם בחורה בתאילנד היא ביצעה בי מין אוראלי ובזמן המין אוראלי היא אוננה לעצמה וישר לאחר מכן דחפה לי אצבע לתחת ,דם לא היה אני מאמין שהיו נוזלי נרתיק שנכנסו אבל האם זו דרך הדבקות לאיידס ? לאחר שבועוים היתי עם מישהי גם תאילנדית קיימנו יחסי מין מלאים עם קונדום רק בזמן הגמירה יצאתיממנה שהקונדום עוד עליי , היא הוציאה את הקונדום ואוננה לי כדי שאני אגמור .. השאלה שלי אם נוזלי נרתיק שהיא באיזור יכלו לחדור לאיזור הרגיש בפין .. אני שואל את כל השאלות האלה , כי לאחר חודשים מהמקרה הראשון וחודש וחצי מהמקרה השני פתחתי דלקה שקדים בצד ימין של הגרון היה הרבה מוגלה לבנה שם .. הרבה לכה וכאבים חזקים מאוד בבליעה .לא אופיני לגוף שלי למרות שזאת פעם ראשונה שהצצתי בגרון וזה היה ניראה נוראי בנוסף התנפחו לי השקדים יש לציין ללא חום. מחלה זו עברה לי לאחר 2-3 ימים בערך לאחר טיפול מסיבי בשום ותה עם דבש לימון .  הגעתי שבועיים לאחר מכן לארץ ראתה אותי רופאת משפחה עדיין נישאר לי אודם בגרון שלא מובן ומין שריד קטן יותר קטן מהזרת של בלוטת לימפה באיזור הצוואר תחתון בלוטה יש לציין לא כואבת ומאוד גמישה היה לי מין פריחה ממש קטנה על הכף היד ואולי טיפה על החזה אני לא סגור על זה . התחושה הכללית היא טובה מאוד מוטרד ואולי זה קצת גורם לחולשה קלה. לאחר שחזרתי טופלתי גם באנטיביוטיקה שהרופאת משפחה רשמה למקרה שהדלקת לא תחזור . דוקטור רציתי לשאול האם יש לי סיבה לחשוש בשתי המקרים הספיציפיים האלה אני מאוד לפחד לבצע את הבדיקות , השאלה אם יש טעם . נבדקתי לפני 5 חודשים באופן אקראי והכל היה תקין , אשמח לעזרתך תודה רבה 

בשני המקרים שתארת לא סביר שאיידס יעבור.התסמינים שתארת אינם מעידים על הדבקה באיידס. אם אינך נרגע אין לך ברירה אלא להבדק לאיידס.

תודה על התשובה המהירה דוקטור , לא סביר אבל קיים סיכוי כלשהו ,הכוונה שהיו מקרים כאלה בעבר ? ובנוסף שמתי לה שיש לי בחיך העליון עיגול כזה אדום לכיוון השינים שלא כואב. עקב המקרים האלה הייתה ממליץ להיבדק ? 

יש לציין שהאישה הראשונה שהייתי איתה לדעתי בחורה לא אמינה . השאלה גם אם היא רוצה להעביר דרך נוזל הנרתיק למערכת הדם שבאיזור של התחת .. מצטער על השאלות הרבות אני מאוד מודאג ולא יודע מהיכן לקבל תשובות

אם היא יכולה *

אין זו דרך העברה ידועה של איידס.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר