מעשה שהיה לא מזמן - התקיפה המינית

לפני מספר שבועות פנתה אלי בחורה וסיפרה לי באימייל על כך שהיא חושדת שהיא נדבקה. היא סיפרה לי חצאי משפטים  על מה שקרה לה ונדלק לי אור אדום שמא , הבחורה עברה תקיפה מינית ואולי אף נאנסה.

המשכתי לדובב את הבחורה באימייל, הפנתי אותה הן לחדר מיון באופן מיידי (האימייל שלה היה בזמן אמת) וכמו כן לאור כל הדיבוב הבנתי שהיא בעצם נאנסה / הותקפה מינית באופן ברוטאלי.

הבחורה ניגשה לחדר מיון, נבדקה וקיבלה את הטיפול הראוי כייאה לארוע של אונס/תקיפה מינית, וכמו כן היא הלכה למשטרה והגישה תלונה כנגד אותו אחד שתקף אותה מינית - היא ידעה מי האיש הזה.

הסתבר, שהוא לקח אותה אליו הביתה, באמתלה טובה, שם סימם אותה ופגע בה מינית.

מזל, שהיא מייד פנתה אלי, מזל שאני הייתי זמין בזמן אמת באימייל, מזל שמניסיון שיש לי הצלחתי מהר לדובב אותה ולהבין שזה לא סתם סקס לא מוגן אלא....... אונס/ תקיפה מינית - והנחתי אותה שלב אחרי שלב מה לעשות והיא האמת עשתה בדיוק מה שאמרתי לה - גם מיון וגם משטרה.

באותו רגע אני ידעתי שהיא הותקפה, הנחתי אותה והיא נעלמה לי למספר ימים.

אחרי מספר הימים היא חזרה אלי לאימייל - סיפרה הכל - וסיפרה שקיבלה טיפול למופת בחדר מיון, סיפרה שהגישה תלונה במשטרה נגד הבחור וזה מטופל.

כן חברים, זה קרה לא מזמן, סימום, תקיפה מינית ומזל שהיא הגיע אלי ולפחות פעלה נכון, מה שהיא חששה מאד ולא רצתה בשלב הראשון להגיע למשטרה.

שאתה עושה דברים כאלה ברגע הראשון צריך להיות שקול ומדוד ומחושב - אבל מצד שני החלטתי בהנחיות על מנת שאותו אדם - יעשה את הצעדים הנכונים - ושתהיה לו יד מכוונת ותומכת כדי שיעשה את הדבר הנכון.

אנשים כאלה לא רוצים לספר לאף אחד - והתודה שלי שהם נותנים אמון בי / בנו ובזכות זה הובלתי אותה נכון, והאמת עם כל העצב - אני שמח שהיא פנתה ותודה לאל - טופלה, הגישה תלונה ואני מאמין שזה טופל בכובד ראש במשטרה.

בשביל זה אנחנו כאן.

ג'וני ירושלים , מנהל הפורום והאתר לחיות עם איידס
כתובת האתר: http://www.hiv.co.il
ניתן לכתוב לי גם במייל: jonyhiv@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV