אנחנו לא מפלצות - נשאי ה HIV

היום נכתבה כאן הודעה ששמה את נשאי ה HIV כמפלצות מסוכנות מדבקות ומאיימות על שלום הציבור.
אז ברצוני להודיע שכל מי שמנסה לעשות אותנו כזה - שיחפש פורום אחר לכתוב - יש במקומות אחרים פורום מפלצות אבל לא פה בפורום הזה שרוצים להפוך אותנו לכאלה.

לאותו גולש שכתב - אל תתאמץ בכלל לכתוב או לשאול כאן הודעה כי היא תימחק חד מהיר וחלק.

לך תלמד על דרכי הדבקה, לך תלמד על כבוד לזולת, ולך תלמד על כבוד לאנשים שנושאים את הנגיף.

להפוך נשאים למפלצות מדבקות - לא בבית ספרנו במיוחד כמו שכתבת. גם אם תכתוב את הסיפור שלך כרגע אחרת כתוצאה מהודעה זו היא תמחק מייד ולהחלטתי הבלעדית כמנהל פורום זה - אני לא רוצה לתת לך זכות כתיבה.

אתה יכול לכתוב מה שתרצה - אולי זה יחזיק פה כמה שעות כי עכשיו לילה - אבל בבוקר זה יימחק ופניה תהיה להנהלת הפורומים ליועץ המשפטי על העלבה ונראה איך אפשר לפעול.

נשא HIV הוא לא מפלצת מדבקת מסוכנת לציבור ואם מישהו חושב כך - כדאי שיישב ללמוד על דרכי הדבקה ולהבין שנשאים זה עם שמגיע לו קצת יותר כבוד.

ויותר מזה - לפני שאתם מאשימים את כל העולם - תדעו שלא כל אחד אומר לכם עם מי הוא שכב ולכו תדעו מה עבר עליכם קודם וחוץ מזה רצוי שגם אתם תבדקו ולא תאשימו את כל העולם לפני שאתם יודעים שאתם  בכלל לא נושאי הנגיף.

אני בז לאנשים שרואים בנו מפלצות ויותר מזה - אין להם זכות קיום במסגרת פורום זה.

ג'וני ירושלים , מנהל הפורום והאתר לחיות עם איידס
כתובת האתר: http://www.hiv.co.il
ניתן לכתוב לי גם במייל: jonyhiv@gmail.com

הנושא נעול
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV