לחוץ מאוד

לחוץ מאוד

עשיתי בדיקת איידס ב7.9 היא יצאה שלילית מה שכן בהמהלך הבדיקה הבחנה לא קלטה את הדם והחליפו מבחנה רציתי לדעת האם קיים חשש להידבקות?

דבר נוסף אני בחרדה גדולה שאולי השתמשו חלילה במחט משומשת מבדיקה קודמת כלומר דקרו אותי עם מחט של מישהו אחר.

תודה ואשמח לעזרה

הנושא נעול
אתה בחרדה, כלומר יש לך חששות מעיקים ללא בסיס עובדתי. אין חשש שנדבקת באיידס במצבים שתארת. לא יתכן שישתמשו במחט משומשת לנטילת דם ממך.

רציתי לדעת האם אני יכול לבקש בשביל להרגיע את עצמי לדבר עם הבודק?

זה מיותר לחלוטין.

אני עדיין לא מוצא מנוחה בבקשה תעזרו לי.

אסף שלום

עברתי על כל ההודעות של הכינוי שלך. לפי כולן אתה אדם שיש לו חרדות מכל דבר ויותר מ זה פעם אתה רושם שאתה נשוי, פעם רווק, פעם אתה רושם בניסוח אישה ובקיצור כל ההודעות שלך 11 במספר הן הודעות שנובעות מחרדה. זה לאורך זמן.

מה שאתה צריך זה מישהו שיטפל בחרדה שלך, זה נראה לכל אורך ההודעות שלך, ולכן, כל מה שננסה לעזור פה - לא יעזור, פעם זה איידס, פעם זה אבטלה, פעם זה משהו אחר ופעם זה .... אתה בכינוי וטקסט של אישה.

מצא לך מישהו שייתן לך מענה בנושא הנפשי כי זה כבר לא עניין לפורום איידס כי אחרי שייגמר עניין פורום איידס יתחיל סיפור חדש לפי איך שנראה שאתה סובל.

לא אנו הכתובת לסיוע שלך - בהתייחס לכלל ההודעות שלך - זה משהו שאתה צריך לקבל מבעל מקצוע ולכן - כל תשובה שניתן לך - לא תעזור - מצא לך איש מקצוע שיעזור לך לצאת מהחרדות - זה מוכח מכל סדרת ההודעות שכתבת פה באתר.

בהצלחה

ג'וני ירושלים , מנהל הפורום והאתר לחיות עם איידס
כתובת האתר: http://www.hiv.co.il
ניתן לכתוב לי גם במייל: jonyhiv@gmail.com

אני ממליץ שתפנה לפסיכיאטר כדי לקבל טיפול תרופתי  לזמן לא ממושך שעשוי לעזור תוף פקרק זמן קצר.לטווח הארוך יתכן שיהיה  צורך טיפול אצל פסיכולוג ויתכן שלא יהיה צורך.

קודם כל זה אחותי שהשתמשה במייל שלי על מנת לרשום הודעות בפורום זה לא שאני מתחזה לאשה.

דבר נוסף רציתי לדעת את הבדיקה המשולבת במידה ואני יעשה אותה 37 יום לאחר המגע החשוד התשובה היא אמינה??

אשפר לסמוך על תוצאת בדיקת קומבו לאיידס 7 שבועות ומעלה אחרי החשיפה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר