שאלה

שאלה

איך אפשר שאיידס יעבור במספרה כי אני מוטרד מאוד

הסיפור המלא

זה היה ביום רביע שעבר אני היתי אצל ספר והיה בחור לפני שהסתפר ועשה ניקוי עם תער .אחרי זה אני הסתפרתי והספר התחיל לנקות גם לי באותו תער אבל החליף את הסכין .ביום ראשון אחרי שירד גשם התחלתי להרגיש כאבים לאחזקים באוזנים אחרי זה יובש בריאת ושיעולים חזקים ולאט לאט זה עבר והיום אני רק מוצי ליחה ירוקה וצהובה וזה לא היה עם חום גבוה וממושך היה לי פעמיים חום לכמה רגעים לא חום חזק נראה לי .האם זה קשור ?ואם לא קשור למה יש באינטרנט אתרים שאומרים אחרי הדבקה נהיה דמויי שפעת?אפשר הסבר ?תודה.

במספרה לא נדבקים נקודה

גם אם הבחור שישב לידך היה נשא הנגיף לא שורד באוויר כך שמסיום התיספורת שלו ועד לסיום התיספורת שלך עברו כמה דקות וזה מספיק לנגיף למות וחוץ מזה ממה שתיארת לא צריך להייות גאון כדי להבין שאתה סתם מקורר או שזו תחילתה של שפעת את תטפל בעצמך ותיהיה בריא שנה טובה גמר חתימה טובה

התשובה שקבלתי לא מהוועד

ג'ק דאניילס תענה לעצמך אחי אל תענה לי

בבקשה תענו

זאת שאלה למומחים של הוועד רק הם יענו לי בבקשה תודה..

הסיפור המלא

זה היה ביום רביע שעבר אני היתי אצל ספר והיה בחור לפני שהסתפר ועשה ניקוי עם תער .אחרי זה אני הסתפרתי והספר התחיל לנקות גם לי באותו תער אבל החליף את הסכין .ביום ראשון אחרי שירד גשם התחלתי להרגיש כאבים לאחזקים באוזנים אחרי זה יובש בריאת ושיעולים חזקים ולאט לאט זה עבר והיום אני רק מוצי ליחה ירוקה וצהובה וזה לא היה עם חום גבוה וממושך היה לי פעמיים חום לכמה רגעים לא חום חזק נראה לי .האם זה קשור ?ואם לא קשור למה יש באינטרנט אתרים שאומרים אחרי הדבקה נהיה דמויי שפעת?אפשר הסבר ?תודה.

תשובה

אין שום סיכוי להדבקה מהמקרה שתיארת! על מנת שתתרחש הדבקה נוזל מדבק {דם, נוזל זרע, הפרשות נרתיק, חלב אם} צריכות לבוא במגע ישיר עם מחזור הדם או רקמה עדינה שיש לנו בעין בחלל האף בחלל הפה בקצה הפין או בנרתיק של האישה במקרה שלך לא היה מגע ישיר של נוזל מדבק עם אף רקמה עדינה. התסמינים שאתה חוו לא קשורים לאיידס!!! שירלי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר