זה לא מצחיק

זה לא מצחיק

הייתי המסיבת רווקים וקיבלתי מין אוראלי אם קונדום לא הרגשתי שמשהו לא בסדר באתו רגע רק שבבוקר כשהתעוררתי באוטו שלי מול המועדון כשאני מוצא את עצמי ישן כפיות אם החתן ושוטר שדופק על חלון הרכב החלו בי חששות שמא אולי היא השתמשה בקונדום משומש כי לא ראיתי אותה מוציאה את הקונדום מהעטיפה אבל אני זוכר שראיתי את הקונדום לפני שהיא שמה אותו עלי והוא היה נראה חדש כלומר מגולגל יפה ושקוף כזה חברים שלי ניסו להרגיע אותי ואמרו לי שזה חשש אידיוטי כי אי אפשר לגלגל חזרה קונדום משומש (אני לא יודע על סמך מה הם אומרים את זה) וחוץ מזה למה שהיא בכלל תשתמש בקונדום משומש הרי גם הבחורות האלה דואגות לבריאות של עצמן (לפחות אני מקווה כך)עוד ניסו להרגיע אותי כשאמרו לי שעצם זה שהיא הוציאה את הקונדום אומר שכנאה היא מודעת למצבה ורוצה לשמר אותו כך אז בכל מקרה אני שואל האם יש מצב להידבק במגע אוראלי שנעשה אם קונדום לאורך כל הדרך שלא נקרע ושהקונדום הגיע עד לבסיס האיבר (מה לעשות גם אני ממוצע)? האם יש כאן ממש סיבה לדאגה אמיתית או שאני לחוץ יותר מידי ? זאת באמת הייתה מסיבה פרועה מאוד

שחכתי להוסיף

אני כיום כ-3 שבועות אחרי המקרה והייתה לי צרבת הכי מגעילה שהייתה לי בחיים שלא עברה 3 ימים אבל אין לי לא חום או הפרשות ירידה במשקל פריחות או תסמינים כאלו או אחרים רק צרבת וצינון קל אם יובש מגעיל באף ובגרון והרבה ליחה אני חושב שזה יותר קשור לעונת מעבר אבל זה ברשימת התסמינים אז זה קצת מדאיג מהבחינה הזאת

צרבת? אולי זה בגלל שחגגת עד אור הבוקר?

קודם כל, גם אם זה היה קונדום משומש, ווירוס האיידס לא שורד יותר מדקות ספורות (5 דקות) מחוץ לגוף, כך שאין לך מה לחשוש מהצד הזה; ו"רקדנית" טובה תדע איך לשים קונדום מבלי שממש תרגיש (וחות מיזה, אתה בטח היתה מרוכז בציצים שלה יותר מאשר בידים שלה). אם אתה באמת רוצה להרגיש בטוח, לך להיבדק עוד 6 שבועות, אבל ממה שכתבת, אין לך סיבה לחשוש.

תשובה

אין שום סיכוי להדבקה באיידס כאשר אתה הצד המקבל במין אוראלי גם עם קונדום וגם בלי קונדום ולכן הסר כל חשש מליבך. אפילו אם הקונדום היה משומש אין סיכוי שנדבקת באיידס שנה טובה שירלי

צרבת? אולי זה בגלל שחגגת עד אור הבוקר?

קודם כל, גם אם זה היה קונדום משומש, ווירוס האיידס לא שורד יותר מדקות ספורות (5 דקות) מחוץ לגוף, כך שאין לך מה לחשוש מהצד הזה; ו"רקדנית" טובה תדע איך לשים קונדום מבלי שממש תרגיש (וחות מיזה, אתה בטח היתה מרוכז בציצים שלה יותר מאשר בידים שלה). אם אתה באמת רוצה להרגיש בטוח, לך להיבדק עוד 6 שבועות, אבל ממה שכתבת, אין לך סיבה לחשוש.

וואלה תודה חברים שתיהיה לכם שנה טובה ומתוקה

אני כבר שבועיים אחרי ובדיוק התחילה לי הצרבת ועכשיו קצת כאב גרון חלש אז נלחצתי קצת כנראה התקררתי אם כל המזגנים ועכשיו התחיל להיות קצת קריר בלילה ואני עדיין ישן אם מאוורר עלי אז אני אוריד אותו תודה על התשובה המהירה שנה טובה והמון בריאות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר