מכיוון שלא ענו לי בקודמת אני עושה שוב ...

אני לומד בכתה יב' ויש לי בעיה ... יש איזה אחת שמה ( שאני לא יגיד את שמה כדי לא ליפגוע )שכידוע היא גרה במקום שבחורים בגילאים 24 שוכבים עם בנות בגילאים כאלה ופחות והיא כבר התחילה מגיל צעיר מאוד (13\14) והיא סליחה על הביטוי זונה רק בלי כסף... היא שכבה עם כל מיני לפעמים עם קונדום ולפעמים בלי... ושלא יגידו שסתם אומרים כי זה נכון ואני יודע בוודאות ... ואני מעדיף לא להיכנס לזה... --- הבעיה עצמה: היא קיבלה מכה בפה ואני חושב שהיה לה דם ואז היא דיברה אתי ורוק עף לתוך הפה שלי ואני לא ידוע אם יש לה איידס או לא אבל זה פשוט ניראה לי הגיוני ... אני מעוניין לעזור לה וגם לדעת אם יש לי סיבה לפחד בקשר למקרה הזה ...

תשובה

לא אין סיכוי להדבקה במקרה זה, צריך שייכנס כמות של דם לפה ולא כמה טיפות זניחות שעוברות או לא עוברות באוויר . לגבי איך לעזור לה - בין אם אתם חברים טובים או לא, ראשית ,תפסיק לקרוא לה זונה בלי כסף, ופשוט תדבר איתה על יחסי מין עם קונדום , כאשר השיחה היא שיחה בין חברים ולא שיחת הטפה , בסופו של דבר כל אדם עושה את הבחירה שלו ואנו יכולים לנסות להשפיע על הבחירה שלו אבל לא לכפות אותה . ישנה אפשרות נוספת , אני לא יודע אם עברתם בביה"ס פעילות בנושא איידס , אבל אתה יכול לגשת למחנכת שלך או ליועצת ביה"ס ולבקש שיבצעו פעילות בנושא איידס בביה"ס , אולי דרך פעילות זו אותה נערה תוכל לשמוע על הסיכונים בקיום יחסי מין ללא קונדום . עוד על איידס תוכל לקרוא באתר הבית של הוועד למלחמה באיידס : www.aidsisrael.org.il יום טוב אריק
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
איידס HIV
בחר
בחר