אחת ולתמיד תסבירו לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ג'וינט - שאני אדע עם מה אני מתעסק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ג'וינט = גראס מה הנזקים? יש בכלל? חומר משמעותי? לא משמעותי? עושה משהו? גורם לדכאון? אני רוצה לשמוע ה כ ל ............ תודה אחים שלי!!!

אם הגעת לפורום התמכרויות אז

כנראה שיש לך כל מיני מחשבות או התלבטויות בקשר לשימוש בגראס. אז כך ערן, ראשית כל בני אדם כפי שאתה יודע שונים מאוד אחד מהשני, ובין היתר הם שונים בנטיה ההתמכרותית שלהם. יש אנשים עם נטיה התמכרותית נמוכה, יש אנשים עם נטיה התמכרותית בינונית ויש כאלה שהנטיה ההתמכרותית שלהם גבוהה. בנוסף לכך בני האדם נמצאים בדרגות פגיעות שונות, כלומר יש כאלה שנתונים בתקופת לחצים קשה, במשבר משפחתי, באבל בקשיים כלכליים וכו' - מצבים אלה הופכים אותם לפגיעים יותר. ככל שהאדם הוא בעל נטיה התמכרותית גבוהה יותר ונמצא ובדרגת פגיעות גבוהה יותר גוברים הסיכונים שהוא יעשה שימוש לרעה בגראס, עד כדי כך שהגראס יהפוך להיות למרכז חייו על חשבון תיפקודים אחרים כמו עבודה, לימודים ופעילות חברתית שייפגעו. ישנם מחקרים ועבודות מדעיות הקושרים חשיפה רבה לגראס עם התפרצות של בעיות נפשיות כמו דיכאון או פסיכוזת קנביס. יש אחרים הטוענים שהנכונות להשתמש בחומר פסיכואקטיבי (החומר הפעיך בגראס THC הוא פסיכואקטיבי) מגבירה את הנכונות או הפתיחות להשתמש בחומרים נוספים. מה דעתך ? ביי משה

ג'וינט=הרבה דברים...

טוב מותק קודם כל ג'וינט יכול להיות גם מחשיש וגארס וזה דרךאגב הרבה יותר טוב מגראס... זה עושה סטלה שזה הרגשה נעימה של להיות מסטול בקיצור... לגבי דכאון זה יכול לעשות דכאון תלוי איזה טיפוס אתה... בכל מקרה לא תראה ציפורים בירוק וזה לא עושה הזיות רק מרגיע וכיף שיהיה בהצלחה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר