גד הררי: מואשם בהדחת קטין לשימוש בסמים/היתעללות הקטין חסר ישע ועוד...

מנהל כלא ניצן לשעבר ו"מטפל בנוער במצוקה מטעם עצמו" וכותב חוות דעת להסכרה מואשם בעברות שכל קשר בינם לבין דאגה לקטינים או למישהוא בכלל הוא דימיוני בהחלט...ועל זה רק אני יכול לומר לצערי: אמרתי לכם ואף אחד לא הקשיב.

רק עכשיו שמעתי שמדובר גם בהתעללות מינית במקרה של הררי.

אין לי יותר מה להוסיף למעט המשפט הפולני המעצבן במיוחד.. "אמרתי לכם..." t

באמת למה שמישהוא יתיחס כאן לנושא הזה...הרי הייתי צריך מראש לסמן אותו כ

פה מימיילה.מה זה קצת היתעללות מינית בנערים ונערות במצוקה וחסרי ישע, הדחתם לשימוש בסמים...חלקם מכורים. אבל אם זה היה מתכון לאיזה עוף ממולא בשקדי יען או הצעה למי שהחבר שלה מיתנכר לה...

גד הררי: מואשם בהדחת קטין לשימוש בסמים/היתעללות הקטין חסר ישע ועוד...

מנהל כלא ניצן לשעבר ו"מטפל בנוער במצוקה מטעם עצמו" וכותב חוות דעת להסכרה מואשם בעברות שכל קשר בינם לבין דאגה לקטינים או למישהוא בכלל הוא דימיוני בהחלט...ועל זה רק אני יכול לומר לצערי: אמרתי לכם ואף אחד לא הקשיב.

מה יש פו להתיכס

הררי הזה זה עוד שוטר אחד שפועל על פי הסטנדרטים . מה בעצם השוטרים עושים? השוטרים מדיחים את האנשים להשתמש בסמים קשים כדי שיהיה להם פרנסה בעתיד! זה בעצם כול הרעיון שהשוטרים לא מעוניינים אפילו לרגע שהסמים הקשים ייעלמו, להפך הם פועלים כדי שיהיה יותר סמים ברחוב ושיהיה יותר פשע כדי שיהיה ממה להתפרנס. כול הכלא מלא בסמים למה? זה לא סתם ! זה כדי שהאנשים שאמורים להיגמל לא יצליחו לעשות את זה , וגם מי שלא השתמש בסמים יתחיל השוטרים הם בעצם הסכנה הגדולה לציבור. אני אם הייתי יכול להשפיע הייתי עוצר את כול צמרת השוטרים ומוציא אותם להורג על כול הפשעים

הינה היתיחסת

אני לא מסכים עם הקטע של ההוצאה להורג אבל הייתי הולך על פיטורים המוניים כן...הררי לא צמח בוואקום הוא חלק מהמערכת או יותר נכון שהוא הפנים האמיתיים שלה.אותו צריך ליזרוק לכלא להרבה זמן ומיצידי גם שיהרגו אותו.ליפעמים אני מיצטער שאין אצלינו כיסא חשמל כמו אצל האמריקאים (אבל בדרך כלל אני שמח שאין). מנייקוביצ' אם קצת היית משייף את הפינות היית מגלה שיש כאן עוד אנשים שחושבים כמוך או לפחות קרובים לגישה שלך

אתה עוד רחוק רחוק מאוד

איפו הבעיה של המשטרה? הבעיה המרכזית היא החוסר השכלה ! לשוטרים אין השכלה אקדמאית ! ודבר שני זה שחיתות ! המשטרה היא ארגון מושחת על פי חוק ! אז איך פותרים את הבעיות האלה ! פשוט מאוד ! ! ! מבטלים לשוטרים את המשכורת ! שיעבדו בהתנדבות ! ראשית זה יגרום שהמשטרה יהפוך למקצוע שני ז"א בבוקר אתה רופא, מתכנת, מורה... ובערב אתה שוטר. כך לכול השוטרים יהיה השכלה אקדמאית. ודבר שני הם יעבדו בהתנדבות ז"א הם יתחילו להתעסק בדברים חשובים באמת ולא יחפשו לעצמם תעסוקה בגראס כמו שזה קורה היום ! איפו מנאייק איפו ?!?!?

אתה רואה מהוצאות המוניות להורג

היגעת לתוכנית שיקומית שיש בה אפילו היגיון מסוים.. אתה רואה,אם אתה רוצה אתה יכול.

מה ז"א היגיון מסוים ?!

"התוכנית השיקומית" הזאת שלך כבר נמצאת בראשית דרכה בבריטניה ! זה לא "היגיון המסוים" שלי, זו "הדרך" ! אתה יודע בריטניה זה לא ישראל

וכמה חבל שבריטנה כל כך רחוקה

זה הכל ביגלל שהאנטישמים האלה לא יודעים לדבר עיברית. אני אמשיך לחכות שכאן לא יהיה כמו בבגדד. ואולי שפעם יהיה כאן כמו באמסטרדם.כניראה שזה יקרה שבע שנים אחרי שיהיה כאן כמו בבריטניה וימאס לנו מהאוכל.... ולעיניין המישטרה:המישטרה צריכה לשרת את הציבור נקודה.לגלגל צינגלות בים,לספק ניירות כסף למריצים לעזור לזונות לעבור את הכביש (למה רק לזקנות מגיע)בקיצור לשרת על כל המישתמע מכך.הציבור יודע לידאוג לעצמו,המישטרה צריכה לשרת אותו,כשאני צריך להשאיר טיפ במיסעדה למלצר מישהוא במישטרה לא עשה את העבודה שלו. ותודה רבה באמת שסוף סוף מישהוא שם החליט שצריך ללכת לעבוד בימקום לילגום תה או לשחק מצא את המטמון בתחת של איזה עברין וצר לי שמתו כמו שוטרים אבל מה יותר טוב שהיתה מתה אמא שלי (אולי)? והיא לא קיבלה מעולם מסכורת מהציבור כדי להגן עליו. מדינה של חלמאים,כשמשהוא פועל כמו שצריך זה אומר שמשהוא הישתבש ואנשים באמת עשו את העבודה שלהם,איזה נס,איזו מסירות.אפילו בעיריה נפלו כמה כוסות תה מההיתרגשות. אפילו הנשים שלהם לא הצליחו להיתאפק ויצאו לרחובות להפגין.כאילו מה הבעלים שלהם היתגיסו רק כדי להרביץ לנרקומנים ותששניקים ,מידי פעם ליתלוש איזה אוזן לשבחניק אבל כדי להגן ולשרת את הציבור ? זה לא. את זה אף אחד לא סיפר לה כשהיא היתחתנה איתו לה רק סיפרו כמה זה קול לינסוע בניידת עם אורות כחולים באור אדום בלי לידאוג לחנייה...אבל להגן ולשרת את הציבור? הלואווווו זה המצב. לא שאין שוטרים שעושים עבודת קודש.רק שאפשר ליספור אותם על יד אחת. התוכנית השיקומים של המנייק צריכה אמנם קצת שיפוצים,קצת שיופים בפינות הגהה פה ושם אבל חוץ מיזה אפשר לרוץ עם זה הלאה....אם תיהיה עצומה אני חותם עליה ראשון tiger בין ההרים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר