איך אעזור לביתי להיפטר משימוש בגראס?

היא אוצה ואני רוצה ואנחנו לא יודעות מה לעשות האים יש רופא? מומחה? מישהו, שיכול לעזור לה להפסיק לעשן? חוץ מלהבהיר לה את הסכנות , איזה צעד פרקטי אני יכולה לנהוג? תודה האם המודאגת....והבת

לאם המודאגת שלום

הי, אם בתך רוצה מאוד להפסיק להשתמש בגראס. אם היא ניסתה להפסיק לבד ונכשלה. אפשר להתקשר למג"ל צעיר - מרכז לגמילה בסיסית לבני נוער וצעירים ליפתא ירושלים: טלפון 5370339-02 טלפון 5372468-02 ביי משה

ילדים לא מפסיקים לעשו סמים ביגלל ההורים שלהם...

חבל אבל זו עובדה

אם היא לא רוצה להפסיק אז אף אחד לא יכול לעזור לה...

לגראס אין שום תופעות לוואי פיזיות כמו להרואין אז הרצון להפסיק הוא הדבר היחיד שצריך כדי להפסיק לעשן.אולי פסיכולוג יעזור לה? למרות שלא נראה לי ברגע שהיא באמת תרצה להפסיק לעשן היא תעשה את זה אולי היא לא רוצה להפסיק לעשן אז זה קשה לה אבל אם באמת יהיה לה רצון אז היא תוכל לעשות את זה ובלי הרבה קושי. ואני כותב את זה מנסיון ארוך עם סמים ברגע שיש רצון הכל אפשרי. יאיר

לאם המודאגת שלום

הי, אם בתך רוצה מאוד להפסיק להשתמש בגראס. אם היא ניסתה להפסיק לבד ונכשלה. אפשר להתקשר למג"ל צעיר - מרכז לגמילה בסיסית לבני נוער וצעירים ליפתא ירושלים: טלפון 5370339-02 טלפון 5372468-02 ביי משה

מה משה להפסיק לעשן גראס צריך להיכנס למרכז גמילה מהרואין???

אתה לא חושב שדווקא הפוך יקרה לה שם? היא תכיר חברה של נוער שמשתמש בהרואין ותעבור מגראס להרואין??? כמו שאתה יודע שלגראס אין שום תלות פיזית ואם רוצים להפסיק אותו אז מפסיקים כנראה שנוח לה עם העישון הזה והיא משכנעת תאימא שקשה לה.אבל מכאן ועד כניסה למרכז גמילה זה נראה לי יותר מידי לא???? יאיר

שלום יאיר

הי, קרא שוב את הודעתי. לא כתוב שם שהיא זקוקה לגמילה באישפוז. מג"ל צעיר הוא מרכז ייחודי המאפשר לבני נוער וצעירים שיש להם בעיות על רקע של שימוש לרעה או התמכרות לכל סוגי החומרים (כולל : אלכוהול, נדיפים, ממריצים וכו') לקבל טיפול מתאים. בני נוער אכן נפגשים זה עם זה ומשפיעים זה על זה. אבל דווקא במג" צעיר היכן שמטבע הדברים אין סמים ואלכוהול, ובמקום שאליו באים מתבגרים כדי לעבור תהליך של שינוי ושבו המתבגרים מלווים ומטופלים ע"י צוות טיפולי וחינוכי, הסכנה הרבה הרבה יותר קטנה. הקבלה למרכז אינה אוטומטית ומתקיים תהליך הכולל ראיון וסיור במרכז לנער\ה ולהורים. חלק מהמרואיינים מקבל תשובה שאינו מתאים וחלק אחר מגיע להחלטה זו בעצמו. הפונה הנ"ל הוזמנה על מנת לברור ואולי לקבלת יעוץ והדרכה ראשונית. ביי משה

היא אוצה ואני רוצה ואנחנו לא יודעות מה לעשות האים יש רופא? מומחה? מישהו, שיכול לעזור לה להפסיק לעשן? חוץ מלהבהיר לה את הסכנות , איזה צעד פרקטי אני יכולה לנהוג? תודה האם המודאגת....והבת

זה תלוי...

אם בתך (בת כמה היא?) באמת רוצה להפסיק (וזה לא רק תוצאה של הלחץ שלך) אז מה שהיא צריכה זה למצוא לעצמה עיסוקים שימלאו את זמנה ולמצוא חברה/חברים שלא מעורבים בסמים. אני יודע שזה קשה לחתוך קשרים אבל למזלה אין תלות פיזית בגראס ורק צריך לשנות אוירה וסביבה כדי לא להיחשף. בנוסף היא צריכה למלא את זמנה בעיסוקים/תחביבים/חוגים/פעילויות שמענינים אותה. אם היא לא באמת רוצה להפסיק הדבר היחיד שאת יכולה לעשות זה לא ללחוץ עליה בשום פנים ואופן, את יכולה להגיד לה "זה לא מוצא חן בעיני, אני חושבת שזאת טעות , אבל את בוגרת ותעשי מה שאת רוצה" וכו', אבל לא להטיף לה מוסר וללחוץ עליה כי זה לא יגרום לה להפסיק ורק יפגע בקשר ובאמון ביניכן. כדי שמישהו ירגיש שתומכים בו הוא צריך אמפטיה ולא ביקורת. לא תאמיני איך אני גירשתי מעלי את כל מי שניסה לעזור לי בחיים כי חשבתי והרגשתי שהם רוצים ברעתי, הם רוצים להרחיק אותי ממה שאני אוהב... הסם.

לא צריך להפסיק לעשן גראס ! גראס זה טוב אני ממליץ לכולם לעשן גראס

המלצה של מומחה: אם את רוצה שהבת שלך תפסיק לעשן גראס אז צריך לפעול בדרך חכמה!!! הבת שלך מכורה לא לגראס אלה לתערובת של ניקוטין ומאריחונה ! והגורם הממכר המרכזי בהתמכרות הוא הניקוטין ולא המריחונה. לא ניתן לפרט כאן את כול התהליך של הגמילה אבל המטרה המרכזית שצריך לנסות ולהשיג זה להיגמל מניקוטין אם זה להתעלם משעישון של המריחונה כי אחרי הגמילה מהנקוטין הבעיה של המריחונה תצתמצם לאפס אם את רוצה יתר פרטים נא צרי קשר ל-EMAIL

שלום יאיר

הי, קרא שוב את הודעתי. לא כתוב שם שהיא זקוקה לגמילה באישפוז. מג"ל צעיר הוא מרכז ייחודי המאפשר לבני נוער וצעירים שיש להם בעיות על רקע של שימוש לרעה או התמכרות לכל סוגי החומרים (כולל : אלכוהול, נדיפים, ממריצים וכו') לקבל טיפול מתאים. בני נוער אכן נפגשים זה עם זה ומשפיעים זה על זה. אבל דווקא במג" צעיר היכן שמטבע הדברים אין סמים ואלכוהול, ובמקום שאליו באים מתבגרים כדי לעבור תהליך של שינוי ושבו המתבגרים מלווים ומטופלים ע"י צוות טיפולי וחינוכי, הסכנה הרבה הרבה יותר קטנה. הקבלה למרכז אינה אוטומטית ומתקיים תהליך הכולל ראיון וסיור במרכז לנער\ה ולהורים. חלק מהמרואיינים מקבל תשובה שאינו מתאים וחלק אחר מגיע להחלטה זו בעצמו. הפונה הנ"ל הוזמנה על מנת לברור ואולי לקבלת יעוץ והדרכה ראשונית. ביי משה

טוב קראתי עוד פעם והבנתי למה התכוונת.....

אם היא רוצה עזרה ........יש.......

יש קבוצות אנ.אי בכל רחבי הארץ,ששם יש עזרה בין מכור למכור,אני לא מאמינה בשיטה טיפולית,אם יש בה את הרצון אז הכל אפשרי, לי אישית הקבוצות מאוד עזרו,שם קיבלתי את הכח לעוד יום נקי...כי מי יכל להבין יותר טוב את הבת שלך?...רק אדם שעבר ועובר את מה שהיא עוברת עכשיו.בהצלחה............

גרס דופק את השכל, גורם לעצלנות, חרדות בדאון ועוד. זה לא טוב יה דפוק

יש קבוצות אנ.אי בכל רחבי הארץ,ששם יש עזרה בין מכור למכור,אני לא מאמינה בשיטה טיפולית,אם יש בה את הרצון אז הכל אפשרי, לי אישית הקבוצות מאוד עזרו,שם קיבלתי את הכח לעוד יום נקי...כי מי יכל להבין יותר טוב את הבת שלך?...רק אדם שעבר ועובר את מה שהיא עוברת עכשיו.בהצלחה............

רק שלא תגיעה לפגישות אן.אי בגלל גראס ותכיר נרקומנים ותתחיל להשתמש הבחורה.........

גרס דופק את השכל, גורם לעצלנות, חרדות בדאון ועוד. זה לא טוב יה דפוק

*??

מימתי בדיוק מכניסים לפגישות של נרקומנים אנונימיים ילדות שמעשנות גרס???

כשאני הייתי בא לפגישות עוד היו מוציאים החוצה כל מי שלא נרקומן...זה הישתנה? שלךא לדבר שלמה לאמא שהבת שלה מעשנת קצת גרס להכיר לבת שלה אנשים שמיתמשים בהרואין ואת בטח יודעת מה הסכנות של בנות צעירות במיקלטים...לא כולם קופצים ישר רק כדי ליהיות השומרוני הטוב...שומר ביתו שמעשנת גרס ירחק... כולה אמא שניכנסה לישאול שאלה על הבת שלה שאולי מעשנת קצת גרס כבר הפכת אותה לנרקומנית...סליחה כן אבל עדיין לא כל העולם נרקומנים ונרקומניות (תודה לאל).יש עדיין סתם אנשים ששותים מידי פעם כוס בירה עם החברה או בנות בגיל ההיתבגרות שמעשנות ג'וינט עם החבר שלהן אחרי או ליפני...לא צריך להיסחף.יש לי חדשות בישבילך תותינה:אנחנו מיעוט קטן של אנשים שנפלו לסמים קשים ולנערות מיתבגרות שאולי מעשנות קצת גרס אין שום קשר אלינו וסביר להניח שלא יהיה שום קשר אלינו.הרבה אנשים במדינה מעשנים גרס ושותים מידי פעם בירה בפאב ולעולם הם לא יאלצו ללכת למיקלטים כדי לישמור על יום נקי.בטח שלילדות שמעשנות גרס לא הייתי ממליץ לעשות את זה (מי יכניס אותם גם כי הרי מבקשים בהתחלה ממי שלא נרקומן לצאת).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר