צריך עזרה דחוףףףףףף!!!!

חבר שלי היה לפני חודשיים במסיבה ולקח כדור של אקסטה שהוא חזר הוא סיפר לי שהיה לו כיף עבר תקופה של חודשיים ופתאום יש לו תופעות של לחץ דם גבוה וחום וזה קורה לו בזמן עבודה שלחו אותו למיון ולא ידעו מה קורה איתו נתנו לו כדורי ובן שירגע והוא לא ידע מה זה מה קורה איתו אבל אחרי שדיברתי איתו אמרתי לו שזה מהכדור האם זה נכון? ומה אפשר לעשות עם התופעה הזאת מי שיוכל לתת תשובה, וכמה זמן חולף עד שזה חולף . יש לו פחדים. לחץ דם גבוע. ומה שמרגיע אותו זה הכדורים שהוא משתמש והוא רק בגיל 22 זה קורה לא כל 8 שעות ולפעמים זה עובר כאילו אין לא כלום. תודה עם תיתנו לי תשובה כך אני יוכל להרגיעו

אני לא חושב שזה קשור לאקסטזי שהוא לקח. לפעמים יש דבר כזה שנקרא פלשבאק אבל זה לא כמו שתיארת שקורה לחבר שלך....

לפעמים אנשים שלקחו טריפים או אקסטות מקבלים סוטול חוזר לכמה דקות פחות או יותר. אבל לא קורה שום דבר גופני כמו שתיארת כאן יכול להיות שיש לחבר שלך בעיה אחרת שלא קשורה בכלל לאקסטה שהוא לקח. אני לא איזה רופא ואני כותב לך מה שאני מכיר מנסיון של הרבה שנים בחומרים האלה ואף פעם לא שמעתי על תופעה כזאת. יאיר

בני אדם שונים מגיבים באופן שונה לחומרים פסיכואקטיביים

הי, אין כאן בפורום, אפשרות להסביר את מה שקורה לחברך. חשוב לזכור: האקסטזי מיוצר במעבדות פיראטיות ואין לדעת ללא בדיקה מה הכדור מכיל. בני אדם שונים מגיבים באופן מאוד שונה לחומרים פסיכואקטיביים. בני אדם שנטלו סמים עלולים להרגיש רע בלי קשר לסמים ! לכן, ראשית כל, שלח את חברך לרופא משפחה. ביי משה

שיזהר שהואבן לא יהפוך לבעיה יותר גדולה בסוף...

מדובר בכדור ממכר ממישפחת הבנזודיאזפינים.אם אתה מתאר שכל שמונה שעות הוא ניכנס ללחץ זו כבר יכולה ליהיות אולי ההיתפוגגות של ההשפעה המרגיעה של הואבן מאשר משהוא אחר...אם הוא לוקח ואבן זה רק טיבעי שהוא יהיה רגוע שש או שמונה שעות וכשההשפעה המרגיע מיתפוגגת יש נפילת מתח חזרה לחיים...ליפעמים זה יכול להיתבטא בתחושות של חרדה.יתכן שהחבר שלך נימצא בחרדות בלי שום קשר בכלל לאקסטזי ... אבל יתכן גם שהאקסטזי גרם לו לאי נעימות או לחוויה לא טובה? ומאז הוא בחרדות?כשהוא לוקח ואבן זה בסדר וכשההשפעה חולפת פחות? יש מצב? כי בחרדות או פחדים עדיף לדעתי לטפל בכדורים פחות ממכרים ושמתאימים יותר למצב כמו הכדורים ממישפחת הפרוזק הענפה. לדעתי? פסיכולוג.

זה לא הדרך הנכונה - אם אתה סטלן אתה לא חייב להיות מטומטם

בקיצור אתה דביל וגם החבר שלך דביל אבל אני יעזור לכם ! גם לי קרה את הדבר הזה שאתה מתאר ! ! הלחץ והחרדות! קודם-כול לכדור שהוא נתל לפני חודשיים אין שום קשר למצבו היום ! ! ! צריך להיות באמת מטומטם כדי לחשוב אחרת ! טוב אז מה שקרה לי - אני לפני שנה הפסקתי לעשן סיגריות והלכתי לבית מרקחת וקניתי מסטיקים נגד עישון (NECORET) לעשתי איזה שני חבילות, וקיבלתי אלרגיה קשה עם לחץ הדם בעיות נשימה ורעד שמגיעה בעקבות הלחץ הגבוה 3 פעמים היגעתי למיון. הראופים הם אפסים ולא יודעם כלום ! בקיצור אחרי שלושה חודשים ההשפעה של המסטיקים עברה אבל הבעיות נישארו, והיו בעיות נשימה ולחץ. אני לא ידעתי מה לעשות - עד שיום אחד במקרה הלכתי לעשן גראס ! זה עזר והימשחתי לעשן. תוך שבוע הכול נעלם. מה מסתבר שהבעיה של לחץ היא בעיה של חרדה פסיכולוגית ברובה. וגראס כמו שידוע מראפה חרדות ! אז תנסו לעשן גראס. אבל צריך גראס טוב לא כמו שמוכרים היום בארץ זבל מרוסס. מבחינתי צריך טיסה לאמסטרדאם לשבעים. שם כבר אתם תיסתדרו ! ! !

שטויות כאלה כמו שאתה2002 manaiak כותב מזמן כבר לא קראתי.....

אתה יודע שגראס דווקא מכניס אנשים לחרדות? ולפחדים וכל מיני שטויות כאלה? לא נראה לי בכלל שמה שיש לו קשור לאקסטה שהוא אכל זאת בטח בעיה שהתפרצה אצלו שילך לרופא הכי טוב. יאיר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר