געגוע

געגוע

רציתי לשתף את מה שאני מרגישה , אני יעדיף להישאר אנונימית
זה התחיל בתחילת ספמבר אחרי שהספקתי בתקופה של 8 חודשים לעבור שתי ערים החלטתי לעבור לגור לבד דירה חדשה חיים חדשים לבד עבודה חדשה! הגעתי לעבודה והיה שם בחור אני לא ממש הסתכלתי עליו או חשבתי שהוא מיוחד או משהו סתם עוד חבר לעבודה ..לא ידעתי שהוא הבחור שישנה לי את החיים ! אז בהתחלה זה התחיל בתור שיחות סרק התחלנו לשים לב שאנחנו אוהבים את אותם שירים או סוגי-סטאנד אפ ומשהו בו תפס אותי , התחלנו לצאת להפסקות ביחד ( ההפסקות עם הזמן נהיו יותר ויותר ארוכות ) אני הייתי מביאה לנו אוכל וההפך..ולא ידעתי מה אני מתחילה להרגיש והוא התחיל לשתף אותי בעבר שלו ( היינו בהפרש של עשור אחד מהשנייה ) הוא היה גרוש + הייתה לו בעיית התמכרות נוראית שלפי מה שהוא גרם לי להבין ,ושהוא כרגע " נקי " ולא רציתי להתחיל איתו קשר רומנטי כי פחדתי מהתגובות של המשפחה החברות והרגשתי שזה " תיק" אם אני ייכנס לזה ,ואז זה פשוט קרה לא יכלתי לעצור את זה אני התאהבתי בבחור הזה הוא גרם לי להרגיש כמו שאף בחור לא גרם לי אני הייתי מוכנה להבליג על כל העבר שלו ולהתחיל לתכנן את החיים ביחד לא משנה מה כולם יגידו . וזה היה נפלא בהתחלה ( חודש ראשון כן..) עד שהגיע לו העשירי לחודש בערך ,התקשרתי אליו והוא לא היה זמין יום למחרת קיבלתי שיחה אני תקוע בתל אביב אני יכול לבוא אלייך ואת תשלמי לי מונית אני אמרתי ברור אני האמנתי לו שהוא אמר לי בטלפון שכל הכסף שלו נאבד.. הוא הגיע אליי לדירה ואני לא ממש מזהה איך נראה בן אדם תחת השפעה אז הוא היה נראה לי רגיל ישבנו ביחד עשר דקות ולאחר מכן הוא הלך , (לא לפני שהוא ביקש ממני 100 שקל )באותו יום מאוחר יותר עבדנו לילה והוא היה נראה לי חיוור שאלתי אותו מה קרה והוא אמר לי שהוא בסדר..לאחר כמה דקות הוא ירד למטה ושמעתי את המנהל קורא בדחיפות לאחד מהעובדים שיירד במהירות ולאחר עשר דקות כבר היה לנו אמבולנס בעבודה ולא הבנתי מה קרה לאחר יומיים ( הוא לא יצר איתי קשר יומיים ) הוא אמר לי שהיה לו מנת יתר לא ידעתי איך להגיב הרגשתי אשמה מכיוון שלא ידעתי שזה המטרה של הכסף שנתתי לו ואמרתי לו שלא נורא ושאני פה איתו כדי לעבור את זה . משהו שאני רוצה לציין : אני לא חשבתי שהוא נרקומן אני מבחינתי נרקומן זה המסוממים שזרוקים להם בתל אביב ההומלסים שאין להם עבודות שגונבים בשביל הסם פה טעיתי ורק מאוחר יותר הבנתי את זה . ובאמת לאחר כמה ימים הכל חזר לקדמותו הוא חזר לעצמו היינו כל הזמן ביחד אם זה בעבודה או לאחר מכן בדירה שלי או אצלו בבית הספקתי להכיר את הילדים שלו ולטייל איתם הם אהבו אותי מאוד וכל יום שעבר הרגשות התעצמוו ! ואז יום אחד לאחר שסיימנו את המשמרת (עבדנו לילה )החלטנו ללכת לעיר לקנות כמה דברים הלכנו עשינו קניות לאחר מכן ישבנו לאכול וכל אחד התפצל לדרכו הוא לבית שלו ואני לדירה אני התעוררתי בסביבות הערב התארגנתי ללכת לעבודה ובדרך אני מקבלת שיחה מהמנהל שלי איפה **** הוא שואל אותי אמרתי מה זאת אומרת הוא לא הגיע לעבודה ? הוא בדרך כלל בא לפניי הוא אמר לי שלא הוא לא הגיע לעבודה ,ואמרתי לעצמי אין סיכוי ששוב פעם הוא נפל ואז עשיתי אחד ועוד אחד מתי הייתה הנפילה שלו בחודש הקודם וזה בסביבות העשירי לחודש.התקשרתי והוא היה תא קולי הוא לא יצר איתי קשר עד שקיבלתי שיחה באמצע הלילה שכן הוא הלך להשתמש לא ידעתי מה לעשות אני ידעתי שיש בו פוטינציאל ושהוא לא נרקומן כי אם הוא היה נרקומן הוא היה משתמש כל יום לא פעם בחודש למשך יום, וידעתי שזה לא החיים שהוא רצה הוא בזבז מעל לעשור בשימוש של זה והוא תמיד אמר לי שאני האור שאלוהים שלח לו ואיתי הוא ייצא מהמעגל הזה והוא בפעם הראשונה מרגיש שאוהבים אותו באמת ואני אמרתי לו שאני לא יעזוב אותו ושאנחנו נצא מיזה התחלתי לחקור את כל העניין של השימוש של המכור איך זה באמת עובד והבנתי שזה מחלה שיש אנשים שהם מכורים שהם נולדים עם זה לא להביא לבן אדם שהוא מכור להסתובב עם סכום כסף גדול ( זה הסביר לי למה כל נפילה הייתה בעשירי לחודש ) לא לשתות אלכוהול כי זה טריגר ללכת לקנות את הסם שידבר איתי בכנות ללכת לקבוצות כי התרופה היומ-יומית שזה מחלה לכל דבר כמו סרטן אם הבן אדם לא יטפל בזה הוא ימות ! ואני אמרתי לו אם אתה באמת רוצה שננצח בזה תעשה את מה שצריך שזה ללכת לקבוצות ולא לשתות אלכוהול ולא להחזיק סכום כסף גדול !והוא התחיל ובאמת עשה זאת ,התחיל להיות חלק יותר גדול ומשמעותי בחיים של הילדים שלו ליצור קשר עם האנשים שעושים לו טוב ואלו היו חודשיים באמת טובים הרגשתי שהוא עולה על דרך המלך ואז זה קרה שוב הוא נעלם לי ליומיים ,ואמרתי לעצמי זהו קאט כמה את יכולה ? טיפה לפני הנפילה הוא התחיל לחפף/להפסיק את כל מה שהוא צריך לעשות והרגשתי את הנפילה קרבה ובאה ונפרדתי ממנו היה לי קשה נזכרתי בכל מה שאמרתי לו שאני לא יעזוב אותו שאני יהיה איתו ושהוא יעבור את זה אבל לא יכלתי יותר הביטחון שלי נעלם ניתקתי קשר כמעט עם כל הסובבים איתי כי נתתי 100% ממני הוא היה 100% מהמחשבות שלי מה הוא עושה ? מה הוא חושב ? מה יהיה מחר ? ניתקתי קשר כמעט עם כל הקרובים אליי ואמרתי שדי ! שאם אני יעזוב אותו יכול להיות שהוא יבין מה הוא הפסיד ומצד שני הייתה את המחשבה שאם אני יעזוב אותו הוא ייפול עוד יותר כבר לא ידעתי מה לעשות השיחות ממנו לא הפסיקו של אני מצטער זה לא יקרה שוב פעם ואני יעשה מה שצריך ואני לא רוצה להפסיד אותך בגלל החרא הזה ואני לא ידעתי מה לעשות הרגשתי חסרת אונים ולאחר כמה שבועות שמתי לב שיש לי איחור במחזור ולאחר שבועיים גיליתי שאני בהריון כמעט חודש שני לא האמנתי לא ידעתי מה לעשות הוא הגבר היחידי שאי פעם אהבתי ואני נושאת בבטן את התינוק שלו החלטתי לספר לו את זה והוא היה על גג העולם והוא הבטיח שהוא ייקח אחריות ושהוא יעשה כל מה שצריך ויותר הוא דיבר על להשכיר דירה שהכל יסתדר ושמה שיש לי בבטן זה הפתרון ומהיום החיים שלנו יראו אחרת הייתי קרועה בין הפטש לסדן מצד אחד אני יודעת שהוא הגבר היחידי שאהבתי ושקשה לי להאמין שיהיה לי משהו דומה אם בכלל פחדתי ממה שיהיה בהמשך אם זה לא באמת ישנה אותו לאיזה חיים אני נכנסת ? אם אני יבוא לבית יום אחד ואני יראה אותו שוכב שם ממנת יתר הוא שאנחנו נסתבך עם מלווה בריבית או שיום יבוא והוא פשוט ייעלם איזה חיים יהיה לילד שלי , וגם למה לבנות על התינוק הזה שלא אשם בכלום חיים בסימני שאלה ??? ואמרתי לו שאני מפחדת אני מגיעה ממשפחה מסורתית יש לי משפחה גדולה איך הם יקבלו את זה הם אפילו לא יודעים על העבר שלך אם יקרה לך משהו מה אני יגיד להם ? שאני הייתי מודעת לבעיה שלך ? אני רק בתחילת שנות העשרים שלו איזה חיים אני יספק לילד עוד לא הספקתי לחוות ללמוד להשיג משהו הייתי בדיכאון לא ידעתי את מי לשתף מכיוון שהתרחקתי מכולם ואמרתי את חייבת להגיע להחלטה לפני שיהיה מאוחר מדי , והחלטתי לא להביא את הילד שיתפתי אותו בהחלטה והוא לא קיבל את זה הוא הלך להשתמש ולאחר מכן הוא התנהג בצורה שלא חשבתי שהוא אי פעם יתנהג מילים כמו אני יודע שהילד בכלל לא שלי ואת היית בשבילי רק זיון ולא באמת חשבת שאני יפסיק להשתמש בגללך והייתי על הסף לא ידעתי נכנסתי לכזה דיכאון לא האמנתי לא הייתי שלמה אם ההחלטה שלי אבל ידעתי שזה המעשה הנכון ושאין לי ברירה קבעתי תור רציתי לזרז את זה וביקשתי עזרה מהאבא של הבן זוג שלי לשעבר וכשהתקשרתי לא האמנתי למשמע אוזניי הוא טען בפניי שהוא כבר הביא לו את זה בשביל ההפלה ואמרתי לו שאני בכלל לא בקשר איתו ושהוא לא הביא לי שקל ואז אמיתות נפתחו בשיחה הוא שאל אותי כמה זמן אני לא בקשר איתו אמרתי לו חודש והוא הטיח בפניי ש**** לפני שבועיים ביקש ממנו כסף בשביל ללכת איתי לבית מלון ושהוא נתן לו ואז הוא אמר לי שאין לו כסף לעזור לבסוף הסתדרתי וזה מאחוריי עברתי את ההפלה לא בראש שלם בכלל ,החלפתי מספר חזרתתי לבית והדאגה והגעגוע לא מפסיקים לרדוף אותי מה איתו איך הוא אם הוא ישן טוב אוכל טוב אם הוא מטפל בעצמו אם הוא עדיין
משתמש אם הוא חי או מת אני מקווה שהכל בסדר איתו ושאני מקווה שהוא זוכר שהוא הגבר היחידי שאי פעם אהבתי ושאני מקווה שהוא בסדר, למה הוא יכול לכבוש את העולם רק אם הוא רוצה אוהב אותך תמיד .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות