108 יום - געגוע לקשר

בוקר, במוחי עוד צפות כמו גלגלים מחשבות געגוע של ליל אמש. חבר קפץ לבקר אתמול חבר שלא ראיתי זמן רב. יושבים מדברים והלב שלי מרגיש משקולת, לשבת ולדבר זה מאמץ. לשתף, לדבר וואלה קשה לי, יושב עם חבר, מילדות, כן אין מגננות כאלה שיש לי בדרך כלל עם אנשים, ובכל זאת למרות זאת מרגיש שהלב כואב מרגיש מותש מרגיש עייף. חייתי בבדידות עמוקה זמן כה רב...

פתאום אני מתעורר מחדש לחיים, ואחד הדברים שעולים לי בראש זו את. נרשמתי לאתרי הכרויות אבל אין לי מושג איך הדברים האלה הולכים מאז שהדלקתי תג'ויינט הראשון אני לרוב לבד, בלי בת זוג ואני מוצא את עצמי בשלב בחיים שאני לא יודע אפילו איך להתחיל עם זה. אז מגיע החבר שלי,שמדבר איתי בדיוק על אותו נושא, וברור לי שהוא יהיה הכוח הגדול שלי בנושא הזה, כי לבד אני אבוד. ובייחוד בנושא הזה, יש בי געגוע לקשר, ואני מאחל לעצמי שאמצא אותך שמה איפה שזה לא יהיה. אני מקווה שאת מחכה גם לי, אני בשלב בחיים שאני מוכן לקחת את הזמן ולהכיר עד שאמצא אותך זו שאוכל להיות אתה, להיות אני בלי מגננות להיות כנה, ושמח וצוחק. ותודה לאל ששלח לי אותו שיעזור לי בזה, כי באופן כללי זה לא משהו שבכלל עניין אותי בעשור האחרון, זה אולי ישב שמה באיזה פינה במוח מאחורה, ותמיד הושתק על ידי הסמים, ובאמת אין לי מושג איך מתחילים... 

emo_01.png

מקסים. מהמקום הכנה והאמיתי הזה תמצא את בת הזוג הנכונה לך. בלי מסכות ובלי העמדות פנים, בלי ביטחון עצמי שמבוסס על חומרים... והאמונה בעצמך שאתה זה אתה, מיוחד כמו שהנך. לאט לאט כמו התרגשות של נער או נערה לקראת דייט או מפגש ראשון, תתמסר לתהליך, זו התנסות וחוויה ראשונית שיכולה להיות נעימה למרות החששות. לווסת, להכניס דברים לפרופורציה ואם לא הלך בפעם הראשונה זה לא סוף העולם !! כולנו חווינו דחיות וזה לא פוסל אותנו. אם לא ננסה לא נדע ונפספס הזדמנויות. לאזור אומץ ולקפוץ למים, מה הכי גרוע שיקרה ? נגמגם ? נסמיק ? היא לא תרצה ?... לחשוב איך אתה היית מרגיע חבר שנמצא במקום שלך, ואת אותם דברים לומר לעצמך.. חשוב לתרגל, שיחות חולין, ותקשורת אמיתית, ולצבור הצלחות, ותחושת מסוגלות, וגם אתה לא מתחייב לרצות כל אחת, לזרום עם זה, לא יודעת אם קלעתי למקום שלך אבל מקווה שזה נוגע :) בהצלחה

דפנה שושני-אשכנזי, מנהלת אתר נגמלים - מרכז מידע לגמילה וטיפול בהתמכרויות, כולל מאגר מטפלים.
עו"ס, M.S.W. - טיפול משפחתי, טיפול בהתמכרויות. להכוונה טלפונית - 0528.776916 04-9532001

הרבה הרבה תודה לך. 

emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
התמכרויות
בחר
בחר